Не гоню• 30 мая в 22:45
Школи, репетитори влітку (5клас)
Син внаглу запустив навчання в 5 класі. Трохи хворів, запустив навчання. А решту просто нагло обманював і не виконував. Програма інтелект.
Хочу за літо, щоб трохи підтягнувся, щоб в 6 класі ще гірше ситуація не стала.
Хоча б математика, укр. мова, англ. мова.
Що краще, онлайн-школа чи окремі репетитори?
Може порадите щось конкретно?
Не гоню
• 30 мая в 22:48
Ответ дляУсміхайлик
Може в НУШ перевести...якщо йому важко
В інтелекті з 1 класу, то не знаю чи зараз варто. Але те, що запустив, але може вчитися, точно знаю. Просто лінується і виліз на голову
Усміхайлик• 30 мая в 22:49
Ответ дляНе гоню
Репетитор краще ніж онлайн школа. Мені так здається. Але вам це вилізе в копійку
Області пітьми• 30 мая в 22:57
Вы уверены, что после 3х месяцев занятий вместо отдыха, ребёнок с энтузиазмом начнёт учёбу в 6 классе и не возненавидит все и всех?
БолеИменее• 30 мая в 22:57
Я свма з малим займалась, підтягла... скачала пвдручники з укр мови, математики і англійської. З англійськох найняла репетитора, а матемтика і укр мова з ним пройшли. Але я не минулий рік проходила, а той що буде, наперед. В резулттпті оцвнки згачно краще в цьому році чим в минулому.
Не гоню
• 30 мая в 23:06
Ответ дляБолеИменее
На жаль я не маю часу. Працюю, плюс ще маю меншого сина, чоловіка нема вдома.
Старшого не навантажую допомогою і меншим. Сил і часу вистачає просто проконтролювати дз ввечері. І то поверхнево.
Не гоню
• 30 мая в 23:07
Ответ дляОбласті пітьми
Я не хочу його навантажувати повністю, а раз-два в тиждень щоб позаймався зі спеціалістом і зрозумів якісь основні момени.
БолеИменее• 30 мая в 23:07
Ну, то наймайте репетиторів. Нічого з ним не станеться якщо час в день влітку попрауює
Не гоню
• 30 мая в 23:10
Ответ дляБолеИменее
Я не впевнена, що знайду всіх репетиторів офлайн біля дому. Тому цікавлюсь, можливо хтось порадить якісь онлайн школи чи платформи.
Області пітьми• 30 мая в 23:11
Ответ дляНе гоню
Знаете, это нам взрослым кажется, что 2 раза в неделю это ни о чем. К тому же, есть ещё дз. Дети, как и взрослые, хотят полноценного отдыха. Я не говорю, что стоит запустить и спустить на тормозах. Но есть риск, что в сентябре будет обратный эффект.
Гага Газу• 30 мая в 23:21
Если он в 5м классе забил, то дальше вообще болт закрутит, тем более после испоганенного лета. Переведите его в нуш, там в интеллект столько всякой информации, что не мотивированному ребёнку будет снежным комом катится из класса в класс
Гага Газу• 30 мая в 23:24
Ответ дляОбласті пітьми
А нам взрослым так и не кажется, попробуйте заняться незнакомым языком, например, 2 раза в неделю. Я после 2,5мес курсов от радости прыгвюала, что завершила! Это как кредит на плечах, вечно думаешь поскорей бы закрыть
Області пітьми• 30 мая в 23:36
Ответ дляГага Газу
Не права, обобщила. Не всем, но многим.
Ответ дляНе гоню
Донька студентка, майбутній вчитель англійської мови. 180 грн за годину, онлайн навчання. Якщо цікаво, в особисті напишу координати.