Daria0000• Изменено 02 мая в 10:12

Класи інтелект України ПОХ/Березняки/Русанівка

Шукаю школу для переведення дитини в 7 клас. Може хтось знає в яких школах є класи з програмою Інтелект України, або росток? Або з посиленою програмою, бо НУШ-це жах.. В ідеалі ще й хорошою англійською, але то вже не так принципово 😅
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:13
Що не так з нуш? 😀😀😀😀
Як дитина буде вчитися по ростку, якщо 6 років вчилась по іншій програмі?
автор Daria0000 • 02 мая в 10:15
Ответ длясладкий_ноябрь
Що не так з нуш? 😀😀😀😀
Справится )
Нуш скучная не интересная программа. Особенно по математике. С репетитором делает задания по другой программе, которые намного сложнее и намного интересней. После уроков с репетитором говорит, что математика в школе никакая. Я с ней согласна.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:17
Ответ дляDaria0000
Справится )
Математика така ж сама, як і до нуш, тому що підручники такі ж самі, просто обкладинки інші.
Фото покажіть того, що робить ваша дитина по іншій програмі :))
7 клас там вже не скучно, там алгебра і геометрія почнеться.
Замороженная селедка• 02 мая в 10:18
Переводите в 8 классе в физ мат. Там не скучная математика. Поступить не сложно.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:20
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви можете відкрити підручники і подивитись. Тема не про це. Мене цікавлять школи, а не порівняння програм,тому доводити щось не бачу сенсу.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:21
Ответ дляЗамороженная селедка
А где находится и как точно называется, подскажите, пожалуйста.
Замороженная селедка• 02 мая в 10:22
У мене чоловік викладав математику в Інтелекті.. каже ніколи не віддасть свою дитину туди. 30 дітей і всі тупі. Нічого не знають. Бо причина що інтелект розрахован на зошит - учень. Вчитель не потрібен фактично. А учні роблять всі завдання телефонною камерою через gpt.
Шопингмонстр• 02 мая в 10:23
Тільки не Інтелект. Задумка непогана, але на практиці - зовсім інше
Замороженная селедка• 02 мая в 10:24
Ответ дляDaria0000
Ліцей фізико математичний. Теремки. Та біля Олімпійської теж є. Погугліть я точно не знаю назви але там математичний уклон. Може і на лівому теж є. На теремках можливе проживання.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:24
Ответ дляЗамороженная селедка
В школі інтелект чи по програмі? В нас і з нуш не краще
Все списують з гдз. В класі самостійні і контрольні в одиниць еа оцінку вище 7-8 🙈
Замороженная селедка• 02 мая в 10:24
Ответ дляDaria0000
В школі. У мене теж в 8 класі вчиться по нуш. Я теж не в захваті. Деякі перейшли в фіз мат. Але треба розуміти що там мати оцінку вище 6 важко. Навіть розумникам.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:25
Ответ дляШопингмонстр
Підкажіть, будь ласка,чому так вважаєте? Мені цікаві будь-які відгуки.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:25
Ответ дляDaria0000
Краще ви це зробіть, щоб не виглядати недалекою.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Ок. По ростку займаюсь з дитиною сама вдома, тому вже зробила.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:27
Ответ дляЗамороженная селедка
Це так. Але хоча б цікаво. Бо тут не цікаво. А зараз Ваш чоловік не викладає вже в Інтелекті? Бо я подала заявку на вступ і думаю чи потрібно воно дитині взагалі...
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:28
Ответ дляDaria0000
Крі, 208, 145, НЗ, уфмл,
Хитрушка-чекушка• 02 мая в 10:28
Ответ длясладкий_ноябрь
Що не так з нуш? 😀😀😀😀
З НУШ все ок, якщо дитина вчилася за НУШ. Якщо дитина навчалася за програмою Інтелект, то НУШ просто нецікаво.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:30
Ответ дляХитрушка-чекушка
Моя займалась по нуш с 1го класса, але ми багато робимо з ростка. По нущ не цікаво їй та дуже легкі завдання. Хоча більша частина класу і їх не робить.
Замороженная селедка• 02 мая в 10:31
Ответ дляDaria0000
Ні вже ні. Але сказав ніколи молодшого в інтелект не віддавати. Інтелект цікаво в 1 класі. А в 7 що цікавого? Просто вчителі розуміють цю програму як відкрили зошит. Робимо сторінку 45-46. Все. Вони все списали як рОботи. Бо пояснення не потрібні. Там все розжоване. Тільки тести написати. І навести камеру. Краще пошукайте спец ліцей з 8 класу. Типу фізмату. Там точно не сумно.
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:32
Ответ дляDaria0000
Так росток не є складною програмою :₽
Там все те ж саме, що в звичайній, просто деякі речі проходять раніше.
Все.
В фізмат ліцеях не використовують росток як основу, тому що основна проблема ростка, він не є послідовним, не вчить мислити аналітично і алгоритмічно, там лише 1-4 норм, далі купа непотрібних тем, які дитина вчить і забуває.
Хитрушка-чекушка• 02 мая в 10:34
Ответ дляDaria0000
Тоді Інтелект таки не треба. Бо там не тільки про математику йдеться (хоча я досі в шоці -елементи комбінаторики, теорії ймовірностей в 1-2 класі). Реально краще фізмат
автор Daria0000 • 02 мая в 10:36
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую за відповідь. Буду думати. Може зе колись подам заявку на вступ. Але я боюсь,що не вступить 😅, бо більшість з 5го, а русанівський як раз з 7го . тому шукаю ще варіанти
сладкий_ноябрь• 02 мая в 10:36
Зайдіть на сторінки ліцеїв, які я написала вищу і подивіться на вимоги вступу в 8 клас.
В уфмл і 145 там як вчитися складно, так і вступити. Там вимагають не лише рівень, а і мислення.
Шопингмонстр• 02 мая в 10:36
Ответ дляDaria0000
Я вчитель і сама маю такі класи. Інтелект розрахований на сильних учнів і їх самостійну роботу. Вчитель має тільки спрямовувати. Фактажу менше, але виклад матеріалу достатньо науковий. А історію взагалі не розробили і вчителі самі програму складають. Вже тут писали і я повністю підтримую - свою дитину я також туди не віддала б.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:37
Ответ дляХитрушка-чекушка
В росткц комбінаторика та теорія ймовірності окремими підручниками в 7му 😅
автор Daria0000 • 02 мая в 10:39
Ответ длясладкий_ноябрь
Набагато раніше,якщо бути точним. Якщо відкрити вступні завдання для 7го класу всіх київських ліцеїв, то більшість тем, які по нуш не проходять. Репетитор зараз з дитиною це вчить і пояснила,що за програмою за якою вона займається зі своїми вони ці теми вчать в 6му, за програмою моєї дитини будуть вчити в 7му.
Радостина• 02 мая в 10:39
Підкажіть, в молодшій школі інтелект один зошит на всі предмети? А як тоді з 5 класу?
Бо нам пропонують переходити на ОДМ, це якась нова програма, де теж один зошити, але що буде з 5 класу ніхто не знає.
Замороженная селедка• 02 мая в 10:40
Ответ длясладкий_ноябрь
Насправді вступити в умфл не так і важко. Зараз дуже знизився наплив розумних дітей із за війни.. за пів року з репетитором наш родич поступив. Так десь в кінці списку з балами 46.. раніше з таким балом діти не проходили. Тож не важко. А вчитися важко. Зараз репетитори щоб не відрахували. І одна дівчинка повертається до класу в звичайну школу бо не витягує.
автор Daria0000 • 02 мая в 10:40
Ответ длясладкий_ноябрь
Мені потрібно в 7й ) до 8го ще далекувато. Дякую. Всі зразки скачала і відправила репетитору вони проходять. Але часу мало залишилось, тому я не впевнена,що дитина в цьому році вступить. Хоча хапає все швидко. Саме через те,що в школі по програмі нуш багато чого ще не вчили.
Замороженная селедка• 02 мая в 10:42
Ответ дляDaria0000
Так може краще додаткові заняття і вступити в 8?