60 метрів сметани• 30 мая в 22:52
Головний біль
Ці 3 дні так часто болить голова,анальгін раніше допомагав, зараз ні, ібупрофен на трішки заспокоїв.Тиск не високий, не знаю що таке.
Як розрізнити що це не мігрень, чи ще щось?Можливо хтось пояснить.Дякую.
60 метрів сметани
• 30 мая в 22:52
А,ще зі сном проблеми, вночі не можу заснути, вдень навпаки.
Вишнёвая Леди• 30 мая в 22:56
Сходіть до невролога. Мені діагностували мігрень, порадили пігулки, приймаю їх при нападах і нормально живу
60 метрів сметани
• 30 мая в 23:21
Ответ дляДелиВерка
бури
Це так син сказав, що зараз сильні бурі, ніколи не думала,що метеозалежна
60 метрів сметани
• 30 мая в 23:22
Ответ дляВишнёвая Леди
Як її діагностують?
Дякую
ДелиВерка• 30 мая в 23:22
Ответ для60 метрів сметани
это кошмар...я второй день еще и плачу! сна нет ...
Вишнёвая Леди• 30 мая в 23:27
Ответ для60 метрів сметани
Як її діагностують?
Дякую
Задають питання і визначають по відповідях. Є дії які майже гарантовано викликають головний біль (недостача сну, стрес, фізична втома), наскільки я зрозуміла, це і є ознакою мігрені
Иванка Бур• 30 мая в 23:33
Ответ дляДелиВерка
Почему плачете?Потому что сна нет?
Нічна ненажера• 30 мая в 23:35
Мигрень как правило - это боль с одной стороны головы. Сильная ноющая давящая боль. Иногда пульсирующая. Усиливается при физ нагрузках, шуме, от яркого света. Нужно пить спец средства от мигрени. Другое не помогает
ДелиВерка• 30 мая в 23:37
Ответ дляИванка Бур
Почему плачете?Потому что сна нет?
как-то меня накрыло еще вчера днем...я хотела один лоточек клубнички купить а передо мной тетка забирает последние 5 шт на мое оставьте мне один - сказала ну звиняй...а у меня уже голова болела и дальше далеко на рынок я не пошла! потом кошку не с того не с сего рвало пол ночи - потом прилетели шахеды...
60 метрів сметани
• 30 мая в 23:46
Ответ дляДелиВерка
Одним словом накрило...
Ми всі зараз в стані стресу, але буває дійсно таак важко що просто руки опускаються.
60 метрів сметани
• 30 мая в 23:48
Ответ дляНічна ненажера
Я б сказала що біль не з однієї сторони, скоріше якась як пекуча, по всій ,але найбільше в лобній частині.Хочеться закритися вдома і не виходити.
ДелиВерка• 31 мая в 00:04
Ответ для60 метрів сметани
я кладу влажное полотенце