Кинг-Конгша• 22 мая 2025
Болить голова
Вкрай рідко маю головні болі
А сьогодні вже папу годин болить голова в районі лобу і аж віддає на скули
Випила хвилин 40 тому таблетку Нурофен - нічого не змінилось
Тиск в моїй нормі
Чим можна зняти біль?
Чт це може щось погодне?
Тиск в моїй нормі
Чим можна зняти біль?
Чт це може щось погодне?
Первая ласточка инфляции• 22 мая 2025
Немісіл випийте, раз нурофен не допоміг. Це ви пили виробник Україна,400 мг? Пустишка. Імет купіть.
Тектологиня 80lv• 22 мая 2025
Спазмалгон.
Какую дозу Нурофена выпили, 200 или 400? Если 400, то подождите ещё, иногда таблетки срабатывают через час-полтора.
Кинг-Конгша
• 22 мая 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Навіть 200
Це мало?
Тектологиня 80lv• 22 мая 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Навіть 200
Це мало?
200 для дорослого мало, доросла доза 400.
Кинг-Конгша
• 22 мая 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
Спазмалгон.
То 40 хвилин ще мало часу?
Первая ласточка инфляции• 22 мая 2025
Ответ дляКинг-Конгша
То 40 хвилин ще мало часу?
Це вже все, не допоможе. Краще одне щось дієве випити, ніж будете ковтати той нурофен, який немає ніякої дії, якщо дійсно Україна.
пьЯНА• 22 мая 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Навіть 200
Це мало?
В мене Нурофен форте 400. Допомагає навіть на початку мігрені.
Випийте ще одну
Виннипуховна• 22 мая 2025
Нурофен 200 не знімає сильний головний біль навіть моєму сину 9 років, пʼє по 2 штуки.
Мені найкраще допомагає цитрамон макс
Кинг-Конгша
• 22 мая 2025
Доречі, лягла головою на аплікатор ляпко і полегшало
Повнюстю не пройшло, але вже краще
Конотопська відьма• 22 мая 2025
мене сьогодні качало, мама теж жалілася, що водить і чоловік. Щось в природі мабуть.