Клевотница• 31 мая в 00:28

Ви платите штучному інтелекту?

Чи користуєтеся безкоштовною версією?
Само_достаточная• 31 мая в 00:28
Бесплатной. Но ее уже мало
Сало не люблю• 31 мая в 00:28
Плачу , он я им не как Гуглом пользуюсь 😂
Evga32• 31 мая в 00:29
Плачу. Не уявляю вже робочий день без нього
автор Клевотница • 31 мая в 00:29
Ответ дляEvga32
Яким користуєтесь, поділіться будь ласка?
Холодная каша• 31 мая в 00:30
Пользуюсь платной версией, бесплатной мне мало
Примарочка• 31 мая в 00:30
Ответ дляСало не люблю
какая стоимость на месяц?
Evga32• 31 мая в 00:31
Ответ дляКлевотница
Чатгпт
Куратор дебошей• 31 мая в 00:31
Нет
Нужно было опрос сделать)
Сало не люблю• 31 мая в 00:31
Ответ дляПримарочка
какая стоимость на месяц?
Что то порядка 600-800 грн или чуть меньше
Уже не знаю, у меня много платного по работе
Галя-краля• 31 мая в 00:31
Я его просто люблю. Бескорыстной любовью.
Куратор дебошей• 31 мая в 00:31
Ответ дляСало не люблю
20 долларов
Сало не люблю• 31 мая в 00:32
Ответ дляКуратор дебошей
20 долларов
Наверное, у меня на 200 баксов подписок по работе. Не считаю все
автор Клевотница • 31 мая в 00:32
Ответ дляEvga32
Чатгпт
Це той, який Плюс? Вибачте за багато питань, тільки освоюю всі тонкощі )
Evga32• 31 мая в 00:34
Ответ дляКлевотница
Да
Evga32• 31 мая в 00:34
Ответ дляКлевотница
То навіщо він вам відразу платний? Безкоштовний працює майже так само, просто запитів мало
Бубль Гум)• 31 мая в 00:41
Я тільки натурою
Карапулька• 31 мая в 00:42
Ответ дляEvga32
Безкоштовний працює взагалі не так як платний. Для мене це найефективніші 20 баксів на місяць. Постворювала собі асистентів, які відсотків 30 мого часу економлять. А ще діп ресерч і інші функції - супер корисно
Блиск думки• 31 мая в 00:47
Сотні індусів видавали себе за нейромережу «Наташа», на чому заробили майже $500 млн

В стартапі BuilderAI користувачам пропонували створити будь-яку програму, та вибрати шаблон і вказати необхідні функції, на основі чого ШІ ’Natasha’ нібито створювала готовий додаток. У реальності ж запит відправляли в індійський офіс, де сотні індусів вручну писали код, імітуючи роботу ШІ. Таким чином стартап пропрацював цілих 8 років, практично не викликавши підозр.

За цей час він залучив $445 млн інвестицій від великих IT-гігантів, включно з Microsoft. Тепер компанія офіційно збанкрутувала.

Бізнес Інсайдер
Evga32• 31 мая в 00:59
Ответ дляКарапулька
Ну для першого тестування безкоштовний дуже норм. Нема сенсу відразу платити, якщо не знаєш, чи він тобі потрібен
Цибулька зла• 31 мая в 01:00
Круто! Подивіться як він швидко, миттєво вріс у наше життя. Я задумалась.
Щойно повернулася з подорожі, яку допоміг спланувати ШІ. Я, звичайно, багато чого змінила, та та перевірила кожну ланку маршруту.
А на днях він мені знайшов підходящого інструктора з водіння, і я вже з ним займаюся. Сьогодні він мені підказав як відстоювати власні кордони, і це спрацювало.
І я задумалася...
Чучало яблуні• 31 мая в 01:34
користуюсь платними версіями чатжпт і курсор (але то інтегровано в середовище розробки)
Чучало яблуні• 31 мая в 01:35
Ответ дляЦибулька зла
І я задумалася...
що нами керують і вкладають в голову ті думки які треба?
Трахтибидох• 31 мая в 01:42
Ответ дляEvga32
Для работы или для себя просто пользуетесь?
Ms. Любмая жена• 31 мая в 02:03
Дякую, вы звільнини.
Бо не має потреби платити вам розумній
Мама Карло• 31 мая в 02:42
Ответ дляЧучало яблуні
Ну если своих думок нет. То спасение
Гомосноб• 31 мая в 03:17
Безкоштовною
Я тут Живу• 31 мая в 03:29
Мені по роботі не потрібен, а вирішувати свої проблеми я вмію самостійно, тому не бачу потреби платити за щось що не несе жодної користі
Крошка Енот• 31 мая в 08:01
Боже, яка я далека)) навіть як би захотіла не знаю де його шукати
Evga32• 31 мая в 20:01
Ответ дляТрахтибидох
Ну раз робочий, знач для роботи. Л - логіка))