Клевотница• 31 мая 2025

Для вас це етична поведінка?

Майстер із манікюру мене вичитувала на весь салон за те,що прийшла зі своїми інструментами,хоча в самого салону я дізналася чи можна так,інший майстер зі своєю клієнткою почали з цього сміятися,пішли б туди знову?
Колгоспниця• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
За манікюр та педикюр
А його зробили?
Баба_Воля• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Так вона мене і запитувала ,а чому ходите зі своїми,що не довіряєте???!!!
Так отчитывала или спросила? ))
Брюлик в стразах• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Так само...
Питань більше немає.
Ви дуже зручна. Я взагалі повна ваша протилежність)
Зліпок ступні• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
В процесі?
Як ви собі це уявляєте?
Тобто Майстер вже зробила частину роботи принесеними вами інструментами і тільки через пів години їй стало смішно? Хм... Щось малоймовірно. Можливо їй ваші інструменти не зручні для роботи і вона вам про це сказала?
Борець за гаманець• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Не запитали майстра чому вона працює у рукавичках? Не довіряє вам?
ГендиреХтор• 31 мая 2025
Автор, приєднуюсь до коментарів вище. І я б ще вимагала підійти власницю одразу, якби адміністратор не змогла вирішити цю проблему.
Борець за гаманець• 31 мая 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Будь-який чужий інструмент незручний майстру. Але ,якщо він погодився,то вже має зробити свою роботу.
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляНафаня Маня
А откуда сведенья, что можно со своим инструментом? Вам сказали это при мастерах?
Ситуация не стандартная, поэтому я бы все оговорила заранее.
Тут обе стороны ’облажались’
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
І подякувати ви не забули? А може ще й записатися на наступний раз?
Не дякувала і не записалась
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
А його зробили?
Так
Борець за гаманець• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Не дякувала і не записалась
Це вже добре
Колгоспниця• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
За послуги
Так їх не надали, якщо ви розвернулися і пішли. Я так встала і пішла від косметолога. Вона вирішила, що можно працювати з одним клієнтом, запустити в кабінет іншого і потриндіти в процессі
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляБаба_Воля
Так отчитывала или спросила? ))
Це спитала, інше вичитувала при інших майстрах та клієнтах
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Так ,вона вичитувала і інші сміялись з цього
В неї такі самі інструменти для роботи
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Потрібно було
Колгоспниця• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Так
І після того висказалися? Чи в процесі?
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Я запитувала та попереджала
Зліпок ступні• 31 мая 2025
Ответ дляБорець за гаманець
Сказати про незручність і наслідки можливо. Здається автор із тих хто накручує з мухи слона. Якби там реально була хамська поведінка не вірю, що жінка залишилась би ще й на педікюр)
Борець за гаманець• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Я запитувала та попереджала
Тому і ніяких розмов про ваш вибір, бути не могло. Ви домовилися. Крапка
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
І після того висказалися? Чи в процесі?
І в процесі і після того
Борець за гаманець• 31 мая 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Це робиться до запису,а не у процесі роботи
Нафаня Маня• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
фото
И? Там не написано, кто ведет переговоры - владелица салона или Ваш непосредственный мастер. Если мастер, то почему Вы ей не предъявили переписку, а молча проглатывали насмешки?
Если владелец салона, то почему мастер не в курсе? Уточнили?
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляНафаня Маня
То адміністратор
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляНафаня Маня
Коли я прийшла ,я майстру сказала ,що зі своїми інструментами
Колгоспниця• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
І в процесі і після того
Окей, вы могли встати і піти в процесі і не заплатити також могли
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляНафаня Маня
Вона могла відмовити до,хіба ні?
Але ж грошенят хочеться
автор Клевотница • 31 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
Не могла,це якось дивно
Новорічна пальма• 31 мая 2025
Тю. Вообще не села на маникюр. Что значит еще раз?
Колгоспниця• 31 мая 2025
Ответ дляКлевотница
Не могла,це якось дивно
А сидіти і терпіти для вас не дивно , а піти -дивно? Робіть щось із цим
Леплю из пластилина• 31 мая 2025
А зачем вы пришли со своим инструментами ?