Копуша• 31 мая в 18:16

Які травяні відвари корисно використовувати замість тоніка для обличчя?

Дадосвидания• 31 мая в 18:20
Ромашка
Бідося• 31 мая в 18:21
Если вам 18, то любые. Если больше, то не занимайтесь ерундой, уже все придумано, купите норм косметику и будет вам счастье
Запароленое одеяло• 31 мая в 18:24
Я при ячміню кладу на нього пакет чорного чаю
Дама-мадама• 31 мая в 18:59
Ответ дляБідося
а для 50+ яке в тоніках щастя? чи навіть для 40+?
Дама-мадама• 31 мая в 19:01
я вибачаюсь, з якою метою питання? якщо хочете замінити тонік на щось дешевше - без нього можна обійтися. Якщо для користі - та любу траву заварюйте в залежності від її властивостей.
Дама-мадама• 31 мая в 19:05
Якщо дійсно по властивостям трав хочете підібрати, на мою думку, краще гідролати використовувати
Жахіття• 31 мая в 20:59
Лучше всего заварить петрушку. Разлить в формочки для льда и заморозить. Хорошо тонизирует и осветляет кожу. Особенно если есть пигментные пятна.
Крихітка на всі• 31 мая в 21:14
Пью зелёный чай с утра, протираю лицо. Понравилось как выглядит лицо от зелёного чая с жасмином.