Кофр для ноги• 31 мая 2025

Босоножки из Зара

Девушка спросила насчет босоножек из Зары, на нее наехал аноним
Зачем вы про это
говно тут спрашиваете, и больше не одного ответа, человек просто спросил 😭
Море Щастя• 31 мая 2025
У вас тоже травма психическая приключилась, или вы первый день на форуме?
Бегущаяпо• 31 мая 2025
Тут тепер всі такі нєжні, от колись були баби - кремінь, так рубалися,шо а ж іскри летіли
автор Кофр для ноги • 31 мая 2025
Ответ дляМоре Щастя
Реально обидно за девушку
Просто спросила:(
Море Щастя• 31 мая 2025
Ответ дляКофр для ноги
Реально обидно за девушку
Просто спросила:(
Так может тот комментатор купил Зару ту, а оно говно оказалось. А вы не поняли (а девушка может и поняла).
автор Кофр для ноги • 31 мая 2025
Ответ дляМоре Щастя
Не, он сказал зачем вы пишете про это говно,
Нам это говно не актуально
Ms. Анонимная• 31 мая 2025
Ответ дляКофр для ноги
Реально обидно за девушку
Просто спросила:(
Так вам за дєвушку обідно, чи босоніжки гівно? Чи їй не треба було питати, бо босоніжки гівно?
Нічого не зрозуміла...
Ms. Анонимная• 31 мая 2025
Ответ дляКофр для ноги
Нам это говно не актуально
Дайте посилання на тему
Море Щастя• 31 мая 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Нічого не зрозуміла...
Человеку просто поплакать
Ms. Анонимная• 31 мая 2025
Ответ дляМоре Щастя
Человеку просто поплакать
Та над чим тут плакать? Переступила комент і далі пішла))
Дійсно, якісь всі нєжні дуже стали, вразливі...
Я не Тролль• 31 мая 2025
Ответ дляКофр для ноги
Нам это говно не актуально
Тут або любителі секонда, або дружини айтішників, і 2% середній клас) Для перших зара то дорого, для других дешевий ширпотреб) Для середнього класу зара то норм, але взуття там дійсно відстій, хіба що на знижках купувати щось на вихід.
автор Кофр для ноги • 31 мая 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Там есть обувь из кожи
С кожаной стелькой
Кожаной подкладкой
Очень удобная и интересная
Но никогда они не выставят в магазине пару за 80-150 евро, только на сайте можно заказать, и они не то что до распродажи не доживают, их молниеносно разметают и приходиться ловить и
ждать размеры, когда кто то вернет
Кринжова баба• 31 мая 2025
Ответ дляКофр для ноги
Нам это говно не актуально
Мож то она про себя?
Я не Тролль• 31 мая 2025
Ответ дляКофр для ноги
Там есть обувь из кожи
С кожаной стелькой
Кожаной подкладкой
Очень удобная и интересная
ждать размеры, когда кто то вернет
Особисто мені їх взуття не підходить. Я багато завжди замовляю взуття на сейлі, і майже завжди 9 з 10 пар перепродаю. Підбори майже завжди мега не зручні, по повноті в них все в основному на супер вузьку стопу і низький підйом. Навіть якщо щось і підходить то воно недовговічне. Велика рідкість купити вдалу, зручну модель. За 100-150 євро взуття мені не підходить, я не дружина айтішніка)
Прокачую сідниці• 31 мая 2025
Як раз дивлюся нову ’Пліткарку´, де учениця елітної школи каже вчительці, що треба заборонити Зара в школі:)В багатих алергія на синтетику:)