Пассажирский поезд на мацкву ехал-в хлам
Ответ дляVlada-Maria
для путінської многоходовочки-мозаїки, котрою потім будуть перед світом розмахувати
Чем?
Теткинским форумом?
У них первые должностные лица типа медведева и патрушева Украину уничтожить собираются до конца года, чтобы и страны такой не было.
Небензя что мелет в стенах ООН?
Имидж уже не имеет никакого значения, только грубая сила.
Теткинским форумом?
Небензя что мелет в стенах ООН?
Mariya Prokhorova• 01 июня 2025
Тю, так міст від старості рухнув, не витримав навантаження !
Коли його будували не врахували той факт , що боєприпаси будуть гоняти цілодобово
До чого тут ми ?
Vlada-Maria• 01 июня 2025
Ответ дляJul-Ap
Чем?
Теткинским форумом?
Небензя что мелет в стенах ООН?
Теткинским форумом?
Небензя что мелет в стенах ООН?
має, має..... для перспективи приведення в тій же Європі до влади своїх викормишів шляхом набивання цього в голови далеких від війни бюргерів і мадмуазелєй, донов і мотрон. Що голосували, як рашці ’потрібно’.
Blackwater• 01 июня 2025
Ответ дляsvecola
Вы хоть сами поняли,что написали?Отлов мужиков в питере и москве.облавы и пакование в автозаки несмотря на протесты жен на красной площади.матеря на последние деньги сыновей впихивают в самолет на армению.военная полиция электрошокерами насилует и избивает русских мужиков за отказ на войну.или вам ютуб заблочили?пуст ваш путин остановит войну.страдают простые люди а не рублевка с останкино
Вы что-то перегнули с пропагандой. У рашиков контрактная армия и очень успешно. За последнее 8 месяцев даже выплаты не увеличивали-нет необходимости. Спокойно набирают по 30тыщ ежемесячно
Ответ дляJul-Ap
Переговоры.
А вы все верите.(((:
Островок стабильности .
Ещё в рахе в дтп погибает куча мусора каждый день, это тоже влияет на обстрел Украины.
После этого. Пара минут, чтобы сориентироваться и обстрел устроить.
Все обстрелы заранее планируются, дале не за лет. И это никакого отношения к обрушению на разе мостов не имеет. У них страна большая и преимущественно неотёсана и запущена, конечно, там иногда падают мосты. Жаль, что редко.
А вы все верите.(((:
Островок стабильности .
Люди стомилися, вірять в ’ переговори’
Якесь заміщення в мозку.
Але ж у пуйла оно літня кампанія, і хоч кол чеши, а ще і геноцид цивільних, як інструмент терору. Все більше і в західній пресі статей, не хоче пуйло миру і вихід з війни. Я не знаю що має статися, щоб дошку перевернути. 🤷♀️
Путін втратив найкращий шанс завершити війну. Девід Ігнатіус у Washington Post.
Цитати:
Трамп запропонував Путіну угоду: Росія зберігає Крим, окуповані території, Україна не вступає в НАТО, а Захід знімає частину санкцій.
Путін відмовився і став вимагати контроль над суверенітетом України.
Зараз Путін готує нові «мирні» умови на наступний місяць. Вони включають обмеження української незалежності. Зеленський їх точно не прийме. Але якщо Трамп вийде з переговорів, як він і погрожував, війна загостриться, а ракетних обстрілів стане більше.
А Росіяни досі не контролюють навіть Донецьку область. Це найдорожча війна для РФ із 1945 року — і вона досі не досягла жодної заявленої цілі.
Навіть лояльні до Кремля аналітики попереджали, що українці не хочуть бути з Росією.
Путін проігнорував їх. Він повірив, що повернення Трампа відкриє шлях до перемоги без довгої війни. Але ця ставка може обернутися проти нього.
Путін досі вірить, що зламає Україну ракетними обстрілами.
Але якщо Трамп не підніме для Путіна ціну війни - вона тільки поглибиться і знищить обох.
Якесь заміщення в мозку.
Цитати:
Ответ дляil-mari
ось таке прочитала01.06.2025 на росіі в Брянську впав автомобільний віадук міст, на пасажирський поїзд, який саме проізжав під цим автомобільним мостом
Ніякої диверсії не було
автодорожній міст рухнув коли по ньому пересувалася тяжка воєнна техніка, очевидці повідомили що декілька хвилин тому в напрямку України саме йшли тягачі з танками , балістичними ракетами для наземних пускових установок типу іскандер можливо і корейські а також установки ППО повертали з Москви після параду на брянщину та білгородщину все транспортувалось саме через цей міст і міст простото не витримав навантаження
А саме в той час пасажирський поїзд проїздив під цим мостом в момент руйнації
Ніякої диверсії не було
Карма -тітка справедлива
Ответ дляBlackwater
Ще по рашці прокотився слух, що скоро кінець війни. От кацапи думають, підпишу контракт, отримаю грошики, посиджу трохи в ’учебке’, а там і війні кінець. Гроші повертати мене ніхто не змусить
Ответ дляsvecola
Покажите видео облав. Такое было условно в начале войны - сейчас у всех контракт
Perfect look• 01 июня 2025
Ответ дляFlower Girl23
Автор, я не понимаю, что Вас так радует? Это же явная провокация перед завтрашними переговорами в Стамбуле... И после этого начался массовый обстрел Украины, у нас тревога до сих пор...((
У маньки задание из раши, а вы ей мешаете
Perfect look• 01 июня 2025
Ответ дляcheryl
Ви все правильно розумієте щодо ’почався масовий обстріл’? Його треба готувати заздалегідь,тобто рішення про масовий обстріл прийняте ще ДО цієї події.
Ну, так раша и спланировала и этот подрыв и обстрел в одно время. Что не так ?
Blackwater• 01 июня 2025
Ответ дляowl62
Ну пусть думают. Нам от их мотивации не холодно не жарко. А вот то,что в людях недостатка нет-факт и нам это важно
Perfect look• 01 июня 2025
Ответ для_Annyshka____
Масовий обстріл планується не за декілька годин. Ви повний нуль в цій темі, якщо думаєте, що його можна організувати за такий короткий час.
То есть подрыв они не могли так же планировать не один день ?
Логика выглядит да из чата
Blackwater• 01 июня 2025
Ответ дляowl62
Есть разница, когда идут добровольно и мобилизируют принудительно
Принудительно это в днр/лнр. В остальных местах сами идут
ArtPix фотовышивка• 01 июня 2025
Ответ дляsvecola
та солями обдолбались в челябинском бараке с утреца и слезы льют в истериках.ясно что путин теракты по россии клепает как в 99 том к власти пришел через рязанский сахар .спалили тогда люди фсбшников.сейчас брянский сахар.
Автор, чи знаєте Ви щось про пунктуацію? Ну не соромно Вам писати з такими помилками? Неможливо читати, ви ж доросла, певно людина. Невже зовсім ніяких в голові не залишилось знань зі школи?
Flower Girl23• 01 июня 2025
Ответ дляPerfect look
Под Мелитополем точно наши, отчитались уже...