svecola• 01 июня 2025

В Брянске взорвали мост. Смертельная жд катастрофа. Дети под завалами

Пассажирский поезд на мацкву ехал-в хлам
автор svecola • 01 июня 2025
белгородская брянская курская обл -приграничье прифронтовое.нечего шастать и кататься мирняку
автор svecola • 01 июня 2025
русо гебельс пропаганда уже заявила о 700пропавших безвести суджан.вангую что завтра покажут братскую могилу и показовые раскопки трупов заблаговременно зарытых двухсотых шторма зет и корейцев.а скажут шо мирняк мы убили и мучили пытали типа буча2
автор svecola • 01 июня 2025
Ответ дляДаксо
Клас, люблю коли ранок починається з хороших новин
пишут что три моста курск и брянск
JannyMoney• 01 июня 2025
Ответ дляLudaSHS
Люди стомилися, вірять в ’ переговори’
Якесь заміщення в мозку.
Але ж у пуйла оно літня кампанія, і хоч кол чеши, а ще і геноцид цивільних, як інструмент терору. Все більше і в західній пресі статей, не хоче пуйло миру і вихід з війни. Я не знаю що має статися, щоб дошку перевернути. 🤷‍♀️

Путін втратив найкращий шанс завершити війну. Девід Ігнатіус у Washington Post.

Цитати:

Трамп запропонував Путіну угоду: Росія зберігає Крим, окуповані території, Україна не вступає в НАТО, а Захід знімає частину санкцій.

Путін відмовився і став вимагати контроль над суверенітетом України.

Зараз Путін готує нові «мирні» умови на наступний місяць. Вони включають обмеження української незалежності. Зеленський їх точно не прийме. Але якщо Трамп вийде з переговорів, як він і погрожував, війна загостриться, а ракетних обстрілів стане більше.

А Росіяни досі не контролюють навіть Донецьку область. Це найдорожча війна для РФ із 1945 року — і вона досі не досягла жодної заявленої цілі.

Навіть лояльні до Кремля аналітики попереджали, що українці не хочуть бути з Росією.

Путін проігнорував їх. Він повірив, що повернення Трампа відкриє шлях до перемоги без довгої війни. Але ця ставка може обернутися проти нього.

Путін досі вірить, що зламає Україну ракетними обстрілами.

Але якщо Трамп не підніме для Путіна ціну війни - вона тільки поглибиться і знищить обох.
https://www.washingtonpost.com/opinions/2025/05/30...
потому что целей невозможно достичь.
Денацификация - бред. Нацистов не было никогда в Украине, а националисты есть во всех странах. Их не уничтожить бомбя мирные города и убивая гражданских или даже НЕ гражданских, военных.
Нерасширение НАТО? С этой идеей пуйло уже был послан, это вообще не от Украины зависит. Что там еще? Статус русского языка? Ок, это можно реализовать, но люди принципиально переходят на украинский и русский второй государственный им уже на хрен не упал...
Трамп оказался пустышкой что для россии что для Украины. Для ЕС он тоже скорее вред, чем польза. Да и во внутренней политике обосрался.
Он изначально затупил, когда начал продавливать Украину, а не пуйло. В итоге продавил, а пуйло упёрся видя в трампе поддержку.
автор svecola • 01 июня 2025
ой кто выжил тот выберется из под железа и бетона.это не в самолете взорваться
автор svecola • 01 июня 2025
пишут что под завалами дикие крики
iryna _b• 01 июня 2025
У мене у знайомої родичі в Криму залишилися, то вони їздили на машині в Сочі по нашій території, яку росіяни окупували. Мене це неприємно вразило, що не бояться їхати, тобто впевнені, що то вже їх і ми їм нічого не зробимо. Тому така новина, як ви написали, мене радує. Хай сцикають переміщуватися, хай буде в них страх
LudaSHS• 01 июня 2025
Ответ дляJannyMoney
потому что целей невозможно достичь.
Навіть не знаю які цілі того СВО
І навіщо
Такими втратами.
Лора-b83f• 01 июня 2025
Ответ дляiryna _b
Удалено администрацией...
ShkaFFchik• 01 июня 2025
Ответ дляЛора-b83f
Удалено администрацией...
Терпила готова принимать со всех сторон, лишь бы жрать давали, всё равно под каким флагом, всё равно на убитых украинцев...
Желаю тебе по вере твоей.
Лора-b83f• 01 июня 2025
Ответ дляShkaFFchik
Желаю тебе по вере твоей.
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 01 июня 2025
Ответ дляFlower Girl23
Это всё правильно, только зачем это нужно было делать именно накануне Стамбульских переговоров?.. Нет, я не в Сумах, я в Киеве.
Під час переговорів в Україну із параши летіли ракети, отвєтка
автор svecola • 01 июня 2025
раненого младенца в тяжелом состоянии вертолетом на москву.смертей все больше.пока завалы разгребают и мост не только один а 2 или три пишут кацапы
Даксо• 01 июня 2025
Там на рашці зараз Перл Хабаровськ. Де тема?
автор svecola • 01 июня 2025
с поезда и людей лепешка.то не ми нас там нема
автор svecola • 01 июня 2025
Ответ дляДаксо
минуту счас склепаем
E-ducate• 01 июня 2025
Ответ дляsvecola
минуту счас склепаем
Чого так довго?
На росії вже святкують день стратегічної авіації, а ми їх досі на порадниці не вітаємо
Подрысь• 01 июня 2025
Ответ дляДаксо
наши мега красавчики!!
Alena.i• 01 июня 2025
Чим більше там здохне, тим менше сюди припреться, не шкода нікого, до цих мразот жалю давно не маю