Замовила ще в пʼятницю, чи можуть вони доставити сьогодні або не сподіватися ?)
Тишком_нишком• 01 июня в 12:52
Какой-то странный вопрос. Вы оформляли заказ и не помните, на какой день? Там даже временной промежуток можно выбрать, если это курьер.
Ответ дляТишком_нишком
Я же написала на НП, какой курьер?
Перловая Кашка• 01 июня в 14:02
Я теж замовила з четверга на пʼятницю вночі на НП. Досі тільки створена накладна. Не думаю, що буде раніше ніж в понеділок-вівторок. Бо ще доїхати повинна.