годовасик• 29 апреля в 18:54

Для чого замовляти якщо нема можливості забрати посилку?

Останнім часом просто якийсь бум. Кожне третє замовлення або відправте через тиждень, або зможу забрати через тиждень. І це при тому що в 100% замовляють післясплатою, і ті хто просять відправити пізніше частіш за все не забирають. Або посилка вже у відділенні, і мені пишуть що можуть забрати через тиждень, щоб я не повертала відправлення. Я про платформи для продажу, де продаєш по їх правилах.
Завжди з рушником• 29 апреля в 18:55
Лох-доставка.Кому действительно нужно,успеют забрать.
Ніка Найз• 29 апреля в 18:56
Ответ дляЗавжди з рушником
Вместе с налогом в 23 проц!
Треба підробіток• 29 апреля в 18:56
Ой не кажіть-((( Також назамовляють того, сього, а потому ’Тільки грошенята будуть десь за тиждень’...
ВерСаСе• 29 апреля в 18:57
олх доставка, уже намного меньше шанс того что не заберут
Ніка Найз• 29 апреля в 18:57
Ответ дляВерСаСе
Налог будете платить?
ВерСаСе• 29 апреля в 18:58
Ответ дляНіка Найз
Налог будете платить?
нет, не платила и платить не собираюсь
Ніка Найз• 29 апреля в 18:58
Ответ дляВерСаСе
нет, не платила и платить не собираюсь
Значит автоматом снимать будут!
ВерСаСе• 29 апреля в 18:59
Ответ дляНіка Найз
Значит автоматом снимать будут!
никто ничего снимать не будет, хватит этот бред нести
Ніка Найз• 29 апреля в 18:59
Ответ дляВерСаСе
Ознакомитесь!
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3710743
Ніка Найз• 29 апреля в 18:59
Кабінет міністрів схвалив законопроект, який передбачає оподаткування доходів, отриманих від діяльності на цифрових платформах на кшталт Uklon, Bolt, OLX, Prom, Rozetka. Про це повідомив представник уряду у парламенті Тарас Мельничук у Telegram.

За його словами, законопроєкт спрямований на запровадження в Україні міжнародного автоматичного обміну інформацією про доходи, отримані через цифрові платформи.
Водночас, народний депутат Ярослав Железняк опублікував таблицю до законопроєкту де зазначено, що оператор цифрової платформи є податковим агентом продавця щодо податку на доходи фізичних осіб.
Під оподаткування підпадають такі види діяльності:
надання в оренду нерухомого майна, у тому числі житлової та нежитлової нерухомості, а також будь-якого іншого нерухомого майна та місць для паркування;
особисті послуги;
продаж товарів;
надання в оренду транспортних засобів.
Відомо, що для здійснення діяльності через онлайн-платформу та отримання відповідних доходів необхідно буде відкрити окремий рахунок.
Черга криптовалюти настала: як хочуть оподатковувати віртуальні активи
Рекомендуємо:
Згідно з текстом законопроєкту, контролюючі органи зможуть отримувати від банків інформацію щодо операцій за рахунками продавців таких платформ.
Крім того, неподання оператором платформ звіту про доходи підзвітних продавців тягне за собою накладення штрафу у 100 розмірів мінімальної заробітної плати.
Додаю напруги• 29 апреля в 19:00
Я продаю в Британии, на сайте Vinted. Тут тоже такая фишка есть, что не забирают. Я так понимаю, людям либо просто лень идти забирать, либо заказывают на волне эйфории, а потом уже понимают, что им это не нужно.
ВерСаСе• 29 апреля в 19:03
Ответ дляНіка Найз
Ознакомитесь!
та пофиг мне на какие-то писульки на форуме, не морочьте мне голову)
буреЛОМКА• 29 апреля в 19:04
Продаю только по предоплате, максимум по частичной. Никаких олх доставок и прочей чепухи. Пошли все к черту со своими налогами, процентами, и ’через недельку’.
Ніка Найз• 29 апреля в 19:04
Ответ длябуреЛОМКА
И как? На предоплату идут?
буреЛОМКА• 29 апреля в 19:05
Ответ дляНіка Найз
И как? На предоплату идут?
Конечно
Ніка Найз• 29 апреля в 19:05
Ответ длябуреЛОМКА
Конечно
Я раз пыталась взять грн 200 за предоплату красок и клеев для авто! Так меня назвали мошенницей и нажаловались!
автор годовасик • 29 апреля в 19:07
Ответ дляДодаю напруги
Я не проти чекати 8 днів зберігання нової пошти, бо різні бувають обставини. Але ж замовляють післясплатою , тобто людина не впевнена що їй підійде річ, то ще просить щоб відправила через тиждень або після такого то числа, бо не зможе раніше забрати. Так ці люди ще й потім не забирають.
буреЛОМКА• 29 апреля в 19:07
Ответ дляНіка Найз
Я таких посылаю на х
Ніка Найз• 29 апреля в 19:08
Ответ длябуреЛОМКА
Я таких посылаю на х
Ніка Найз• 29 апреля в 19:08
Ответ длябуреЛОМКА
Я таких посылаю на х
Я тоже считаю что если человеку нужен товар он даст предоплату!
буреЛОМКА• 29 апреля в 19:08
Ответ дляНіка Найз
Да👍
Цідило правди• 29 апреля в 19:10
вы что-то дешевое продаете?
шмотки?

обычно дорогое и нужное забирают
Млинці зі смайликом• 29 апреля в 19:14
Ответ длягодовасик
відключіть цю оплату у відділенні.
Липка-прилипка• 29 апреля в 19:15
Ответ дляНіка Найз
Вместе с налогом в 23 проц!
Еще нет никаких налогов
Ніка Найз• 29 апреля в 19:19
Ответ дляЛипка-прилипка
Еще нет никаких налогов
Будут! Не сомневайтесь! Завтра перемирие не закончится!
Липка-прилипка• 29 апреля в 19:20
Ответ дляНіка Найз
Вот когда будут, тогда и подумаем, что делать
Ніка Найз• 29 апреля в 19:21
Ответ дляЛипка-прилипка
В течение мая!
Ніка Найз• 29 апреля в 19:22
Ответ дляЛипка-прилипка
Для продавців на OLX, Prom та Rozetka запровадять податок. Кабмін ухвалив законопроєкт
Уряд схвалив проєкт закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо впровадження міжнародного автоматичного обміну інформацією про доходи, отримані через цифрові платформи». Таке рішення Кабмін ухвалив на засіданні у вівторок, 29 квітня, пише Бізнес.Цензор
Ніка Найз• 29 апреля в 19:22
Кабмін схвалив законопроект Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо впровадження міжнародного автоматичного обміну інформацією про доходи, отримані через цифрові платформи
Ніка Найз• 29 апреля в 19:23
голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (’Слуга народу’) пояснював, що цей законопроєкт зобов´яже популярні інтернет-платформи автоматично стягувати 10% податку з доходів користувачів. Джерело: https://censor.net/n3549423