КартаБезКомиссий• 01 июня в 13:02

Чоловік гнобить за зайву вагу

Але називає це так ,що чесно говорить ,що йому не подобається
Все почалося сьогодні вранці ,як поїхали на заправку заправлятися, попросив піти заплатити та взяти каву,я прийшла іще із ход тогом і пепсі,він це побачив і почав -"ти ж вже снідала,а тобі не соромно ,ні?" Чому мені має бути соромно за це?
Невже не очевидно , якщо взяла ход тог,то значить не наїлась,хочу ще
Постійне заглядання в рота в мене що з´їла та скільки.
Каже,щоб знав ,що так буде то тричі б подумав чи зі мною зустрічатися ,ти ж була струнка каже.
Я кажу є в рази товстіші жінки і з чоловіками і чоловіки їх їм так мозок не виносять за вагу,він каже так в них тоді там коханка струнка під боком є.
Каже тобі б схуднути на 10 кілограмів і все,але коли я важила 70 то точно такі самі скандали та невдоволення із його боку були.
До того ж в мене робота сидяча цілими днями ,каже тобі потрібно їсти щось,що займе шлунок та дасть ситість ,але не буде калорійним,але цікаво через скільки після парових овочів чи яблука захочеться їсти знову?
Думаю дуже швидко.
Каже то роби собі операцію по зменшенню шлунок,ти їси не від голоду ти просто дуже багато їси,якби ти їла і була струнка тоді могла б їсти ,а так в тебе по всьому тілу жирові відкладення,подивись на свої руки вже ,які стали товсті
Коротше кажучи чоловіки ніколи для мене не робили чогось надзвичайного в тому числі і він,щоб рвати через них волосся на жопі ,ходити злою та голодною весь час
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:40
Ответ дляНе гоню
Який розмір одежі у вас
М-L
Бритоножка• 01 июня в 14:40
Ответ дляКартаБезКомиссий
Нехай іде від мене ,не тримаю
Так це ж Вас напрягає, що він Вас клює і гнобить, чи не так? Ну то покиньте його.
Сама собі лікар• 01 июня в 14:40
Ответ дляКартаБезКомиссий
Той ход тог немає,що їсти потрібно було взагалі два взяти
Що таке хоД ТоГ?
Не пью, не курю• 01 июня в 14:41
Ответ дляМerida
Да, согласна. Полных людей много. Но, одно дело пытаться что-то сделать, а второе дело ложиться большой и толстый и на себя, и на окружающих. Делая на зло
Почему на зло? Толстеть на зло? Это слишком извращенно. Вот не лезет еда, но все равно ешь ? Не думаю.
И автора действительно может устраивать её вид. Интересно, почему муж не может просто помолчать. Критика не помогает, попробуй что-то новое. Готовка и продукты на авторе? Пусть предложит сам готовить, вкусно и диетично. Это тоже внимание и забота.
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:41
Ответ дляДетские_Будут?
Развестись с мужем можно более экологично а не раскармливая себя до проблем со здоровьем.
Вам бы к психологу. Очевидно что у вас внутри проблема которую вы не осознаете
В мене немає проблем зі здоров´ям
ДинамоКит• 01 июня в 14:42
Ответ дляНе пью, не курю
А де ви ходите? Йдіть в атб, на ринок. Туди, де прості люди. В село поїдьте.
Зовсім інша картина буде
З робочого місця бачу вхід в Сільпо, на 90 людей 2 з ожирінням.
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:42
Ответ дляДинамоКит
Хот дог з ковбасою. В ковбасі дуже багато цукрів, до 1 чайной ложки на 100г ковбаси. . В шаурмі кетчуп, там цукор. Гірчиця, там цукор.
Але окремо я солодку їжу не їм та цукор)
Не пью, не курю• 01 июня в 14:42
Ответ дляДинамоКит
Бідні в Сільпо не ходять.
Бритоножка• 01 июня в 14:42
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я їм багато ,але рідко ,я не їм весь час 24/7
Стоп! Ви ж в темі написали, що вранці (!) поїхали на заправку і купили хот-дог. Перед тим снідали. Так виходить, що Ви й справді постійно їсте. Ще й не абищо, а висококалорійну їжу.
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:43
Ответ дляДинамоКит
В грік Хаус до речі шаурма із грецьким йогуртом
Не пью, не курю• 01 июня в 14:43
Ответ дляКартаБезКомиссий
Якщо не влаштовує нехай іде
Чиє житло? Ви на незручні питання зовсім не відповідаєте?
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:44
Ответ дляНе пью, не курю
Середньостатистична жіночка.
Одне просте питання: якби ви його такого зараз зустріли, ви б вийшли за нього заміж? І тоді наступне питання: що вас досі з ним тримає? Невже така кількість спільного майна, яке складно ділити? Дітям треба татка?
З великою ймовірністю ви схуднете самі собою без особливих зусиль, бо зараз ваше тіло та психіка в протестів і таким чином захищається. Це єдиний спосіб бути більшою за нього. От буквально.
Такого це якого?
Не зрозуміла питання
Мerida• 01 июня в 14:44
Ответ дляНе пью, не курю
Так она пишет, что он не уходит. О любви тут и не пахнет
Что тогда хочет автор? Меняться - не хочет. Уходить - не хочет. Троллит?
Сама собі лікар• 01 июня в 14:44
Ответ дляБритоножка
Вам же відповіли-що там того хоД ТоГа , треба було 2 брати
Не гоню• 01 июня в 14:46
Ответ дляКартаБезКомиссий
М-L
Автор,все у вас нормально, окрім чоловіка Це не про почуття, хто б що тут вам не писав.Це не почуття. Ну не люблять ось так,за зовнішнім виглядом, завтра при любих фізіологічних змінах вас куди відправляють? До пластичного хірурга?
Бритоножка• 01 июня в 14:46
Ответ дляСама собі лікар
Ага, пізніше прочитала. Там ще пепсі було)
Та справді шо там того хот-дога? То на один зуб.
Мerida• 01 июня в 14:46
Ответ дляНе пью, не курю
Если б автора устраивало, она б не создавала этих тем. В прошлой теле она написала, сто да, лишний вес есть, и его надо убрать. Про готовку и тд. Нужно проговорить. Сесть и обсудить.
Мerida• 01 июня в 14:47
Ответ дляКартаБезКомиссий
И на цельнозерновом лаваше
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:47
Ответ дляУмничка-помощничка
Хот тоги.
Ні,я маю на увазі і відчувати ситість і не гладшатм
ДинамоКит• 01 июня в 14:47
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви в лікарні дуже давно не були. І намагаєтесь доказати що здорові? У вас ожиріння 100%. Не буває здорових людей з ожирінням. Це вже дуже великі проблеми із ендокринною системою, що впливає на інші органи. Не йти на лікарняний і бути здоровою, це не одне й те саме.
ДинамоКит• 01 июня в 14:48
Ответ дляМerida
так
ЛЮБА• 01 июня в 14:51
Ответ дляКартаБезКомиссий
А я важила 56 в 18 років коли зі мною оце познайомилось
В 23 года я весила 48 кг , когда со своим мужем познакомилась , он видел много моих трансформаций , еда для меня никогда не была целью и радостью в жизни …
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:52
Ответ дляНе гоню
Слухайте, мені 47.Моя вага до 40 була не більшою за 56.За 3 роки я набрала 25.
Мої стосунки з чоловіком не змінились.
Моє здоров´я було і з 42 кг поганим-гіпертонія з 25 років. Більше хвороб не додалося. Ви як ті лікарі, не достатньо ваги-поправляйтесь,зайва вага-худніть, а причини шукати ніхто не буде.Краще скинути все на те,що бачиться візуально . Так,зайва вага не додає краси,але не є признаком хвороб.
До речі,раз про це зайшла тема, жінка ,яка в колективі в нас одна єдина без зайвих кілограмів, завжди на лікарняних ,як не срачка так болячка в неї ,зате всі такі ,як я ходять щодня на роботу
Невже людям не доходить,що здоров´я то скоріше спадковість , аніж через жирову тканину
Чарочка діда• 01 июня в 14:52
Ответ дляКартаБезКомиссий
Є наприклад обвісання шкіри
З вашої ваги ніякого обвисання не буде. А навіть, якщо і буде то незначне і це в будь якому випадку краще, ніж 80 кг. Пишу це і жеру все другу сардельку)) Але мені можна, бо я вже 4й рік вагу тримаю))
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:53
Ответ дляМerida
Автор не контролирует. Думая только о шаурме.
Пример из моей жизни. Мне нужно ходить. Хоть 1км. Но нужно. А иногда лень, устала, дождь, жарко, и миллион причин. Но если не хожу, ночью болят ноги, которые массирует в итоге муж. В итоге, приходя с работы он берет меня, и мы идём гулять. В магазин, за мороженым, кофе, просто в парк, вокруг дома. Вот так мягко, он меня и себя избавляет он ночного нечпания. Это забота. А сон бы сказать - твои ноги - твои проблемы. Я пошёл в другую комнату. Но, он любит меня, заботится и ценит. Нашёл путь, как это делать нежно и без скандала. Это забота.
Точно так же, как и посмотреть в календарь, который висит на холодильнике, и напомнить, что завтра то то и вот то. Когда у человека на плечах стройка, машины с бетоном, кирпичи, бригада. И голова забита совершенно другим. И он бы забвл о том, что завтра у него визит. Хотя, повторюсь, календарь дел семьи висит на холодильнике. Я не вижу в этом мамы. Я вижу в этом заботу и уважение
Мій чоловік не піде гуляти зі мною,сидить за комп´ютером
Не гоню• 01 июня в 14:53
Ответ дляДинамоКит
Я була,здорова!)))
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:54
Ответ дляДинамоКит
Це жіночка з ожирінням. Де ж вона середньо- стастистична?!
А хто середньо статистичний?
Не гоню• 01 июня в 14:54
Ответ дляКартаБезКомиссий
Бо худий не значить здоровий
автор КартаБезКомиссий • 01 июня в 14:55
Ответ дляПосле 18
Так соберите ему вещи и выставите, если квартира ваша. Какой смысл в вашем браке? Он недоволен вашим лишним весом, вы недовольны претензиями мужа. Худеть вы не будете , он же вас толстую любить не будет и молчать тоже. Проще разбежаться и не мучать друг друга.
Він мене і не товсту не любив
Ответ дляМerida
У тех, у кого 18 на двоих хот доги и шаурму с пепси не трощат
Зараз такі ціни на все,і шаурма дорога і спаржа по суті