svecola• 01 июня 2025

Вся Мурманская обл в черном дыму. Водитель фуры задушен. В Украину уже

вернулись все участники операции Паутина.‼ Операция «Паутина»: СБУ поразила 41 самолёт стратегической авиации РФ. Служба безопасности Украины провела операцию, которую готовили более 1,5 лет

По данным источников, спецоперацию лично контролировал президент Владимир Зеленский, а реализацией руководил глава СБУ Василий Малюк

Как это было:
➖ В Россию тайно переправили FPV-дроны, а затем — мобильные деревянные домики;
➖ Уже на территории РФ дроны спрятали под крышами этих домиков, размещённых на грузовиках;
➖ В нужный момент крыши дистанционно открылись, и дроны атаковали цели на военных аэродромах.

Целями стали четыре авиабазы:
➖ «Белая» (Иркутская область);
➖ «Оленья» (Мурманская область);
➖ «Дягилево» (Рязанская область);
➖ «Иваново» (Ивановская область).

В результате было уничтожено или выведено из строя 41 самолёт стратегической авиации РФ — включая Ту-95, Ту-22М3, Ту-160 и А-50. Общий ущерб, по оценкам, превысил 2 миллиарда долларов

В СБУ подчёркивают:
«Все участники операции уже находятся в Украине. Если Россия будет демонстративно «задерживать» кого-либо — это, по словам источников, очередной спектакль для внутренней аудитории»
Реверанс• 01 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Разные города есть,западная ничего не бачила , страшно в Сумах,Херсоне Запорожье ,да и в Киеве не сладко
В зовсім розум втратили?Западна нічого не бачила?Ви впевнені?Скинути фото з їх кладовищ? Внаслідок атаки ’шахедів’ у Львові повністю знищено музей командира УПА Романа Шухевича й пошкоджено університет.Екскерівник міграційної служби Львівщини Олександр Погорецький загинув під час ракетного удару.Внаслідок російського обстрілу Львова загинули семеро людей, 64 поранених
nabludatel• 01 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Досить використовувати назви міст, до яких ви не маєте відношення.
Запоріжжя ненавидить рашиків і ваші залякування після всього, що зробила рашка з моїм містом, вже не працюють.
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляstefaniy
Дівчата, де у телезі можна коменти почитати, поділіться назвою каналу пліз...
Саня во Флориде

Там пожар кацапських пєрдаков гірше ніж в Оленьї
автор svecola • 01 июня 2025
Ответ дляona3233
Это копипасты с россиянских форумов. ))
Вона п´яна
vray• 01 июня 2025
Ответ дляona3233
Это копипасты с россиянских форумов. ))
Маня войны не знает, но пытается выехать на эмоциях.
Поэтому в бан.
Реверанс• 01 июня 2025
Ответ дляValentina shop2020
Мешканців шістьох будинків у Львові відселять через руйнування після ракетного удару.
Внаслідок ракетного обстрілу Львова загинула одна людина
Вибухова хвиля пошкодила житлові будинки та ліцей.Вибух на вул. Княгині Ольги у Львові зруйнував приватний будинок.
Внаслідок вибуху загинуло троє людей – жінка і двоє чоловіків.
uma• 01 июня 2025
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Ой, добре шо ви написали, а то ніхто новин не читає.
А я реально не читала. Весь день была занята как белка в колесе, вот плюхнулась в шезлонг и глазам своим не верю, читая такую охренительную новость. Надеюсь правда.
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Реверанс• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Не треба бути в окопі. Заїдьте в Херсон на неділю. Те шо там робиться і у Львові то дві різні планети
Реверанс• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990
Може досить?Обстріли Львова та Львівської області розпочалися після початку вторгнення Росії в Україну. У березні 2022 році обстріляними були Яворівський полігон, Львівський державний авіаційно-ремонтний завод, Львівський бронетанковий завод та нафтобаза.через що загинуло 7 людей.
Вперед
https://uk.wikipedia.org/wiki/Обстріли_Львова_та_о...(%D0%B7_2022)
Обстріли Львова та області (з 2022)
lilul990• 01 июня 2025
Ответ дляРеверанс
Вперед
Обстріли Львова та області (з 2022)
Так часто то буває у львівській області шо приходиться 22 рік згадувати. В Запоріжжі то кожен день. Ви порівнюєте непоріанюване
Leka_Leka• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990
Ви праві. А ще дуже багато міст у Запоріжській області, Сумській, Харків і область, Дніпропетровська. Київ і Київська...
Реверанс• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990
У березні 2023 року ракета впала на житлову зону в селі Велика Вільшаниця, через що загинуло 5 людей. У червні 2023 року місто було вперше атаковане дронами Shahed 136, а 6 липня сталась «найбільша атака на цивільну інфраструктуру міста» через влучання 3 ракет загинуло 10 людей та пошкоджено більше десятка будинків цивільної інфраструктури. У серпні та вересні 2023 року була атакована місцевість Сигнівка: 15 серпня уламки ракет спричинили пожежу житлових будинків, а 19 вересня камікадзе-дрони впали на складські приміщення, через що загинула одна людина. 29 грудня 2023 через влучання дронів та ракет сталося кілька влучань у місті та області, зокрема у районі Сихів, через що було пошкоджено більше десятка будинків та загинула 1 людина.24 лютого на Львівщині ворожі війська атакували три військові частини — у Бродах, Новому Калинові та Кам´янці-Бузькій.Зранку 18 березня окупаційні війська випустили 6 ракет Х-555 в бік Львова, цілячись в Львівський державний авіаційно-ремонтний завод. 2 ракети були перехоплені та знищені силами ППО України, інші 4 зруйнували будівлю заводу.російські війська завдали ракетного удару по нафтобазі у місцевості Великі Кривчиці, загалом було зафіксовано 3 вибухи. Внаслідок удару здійнялася пожежа.Хоч поцікавтеся.Аскільки ще влада не написала.
олена олена• 01 июня 2025
Автор, з якою метою ви створюєте по кілька тем з одною новиною?

Новина чудова, це безперечно.
Мама Никитки-2• 01 июня 2025
Ответ дляlilul990
Саня во Флориде

Саня во Флориді прокацапський трампіст.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 июня 2025
русские после этого будут поклоняться Зеленскому как верховному богу
Графиня Шезвездицкая• 01 июня 2025
Они могут писать что угодно,но восполнить потерю им нечем.
Подозревать уровень ненависти к нам им нужно,поэтому опять пошли крики про орешник и ядкрку
HelterSkelter29• 02 июня 2025
А зачем водителя душить ?
Coffee is Love• 02 июня 2025
Ответ дляHelterSkelter29
А зачем водителя душить ?
Ви реально питаєте навіщо кацапи вбивають?
HelterSkelter29• 02 июня 2025
Ответ дляCoffee is Love
Просто жаль его
Coffee is Love• 02 июня 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Просто жаль его
Звісно, а хто його ще міг задушити на іншому кінці світу, де з українського були лише дрони?
Coffee is Love• 02 июня 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Просто жаль его
Навіщо жаліти кацапів? Щоб що?
Leka_Leka• 03 июня 2025
Ответ дляHelterSkelter29
Просто жаль его
вам жаль кацапов????