Сиджу тихенько• 01 июня 2025
Вам дозволяють звільнятися одним днем?
Карапулька• 01 июня 2025
Там, де оформлення було за трудовим договором (із трудовою книжкою), то не дозволяли, треба було відпрацювати 14 днів. Лише в одній компанії відпустили за два дні, бо там була виключна обставина.
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
У нас ні. За 2 тижні повинні надати заяву.
Але знаю, що пенсіонери можуть звільнитись одним днем. І за угодою сторін також.
Сиджу тихенько
• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
А чого так?
После 18• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ну так за угодою це і є одним днем
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляСиджу тихенько
А чого так?
Бюджетна організація. Щоб розрахунок зарплати вчасно отримати. Бо поки нарахують, профінансують - потрібен час.
Голена блондинка• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
У нас тоже, но люди кто написал заяву в вольном посещении