Аноним ФЕЯ• 02 июня 2025
Школа і знання
Чому батьки,діти як х нічого не хочуть вчинити,перекладають відповідальність на вчителів. Так дивує,коли дитина не ходить на уроки, нічого не вчить,а потім пробігає мама і з кров´ю в очах доказує,що він все знає.
КондуктЕр тролейбуса• 02 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Німецька та англійська
І на цих предметах ви не змогли зацікавити дітей, щоб вони не погулбювали? І не змогли адаптувати матеріали під різні освітні потреби?
Ло Шарик• 02 июня 2025
Ответ дляЧемна панночка
Многое зависит от учителя, как бы им не хотелось доказать обратного.
100%! Учителей обучали как работать с детьми что б те учились. Родителей этому никто не обучал. Плюс учителя зарплаьу получают за то что учат (о ее размере пока не говорим, не об этом речь) но если из 25 детей в классе по факту учится от силы до 10, то может дело такине в учениках???
Ло Шарик• 02 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так. А коли дивишся на зарплатню вчителів, плакати хочеться. І пробігає якась манікюршиця зі своїм синочком і розказує вчителю,який здобував освіту роки,як треба жити
Давайте так- всех кого не устраивает зарплата могут сменить работу! Что б стать той же маникюрщицей- 3 мес курсы и вперед! Есть частные школы, есть репетиторство, няней в семью и т.д....
Котомафия• 02 июня 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Заинтересовывать должен не учитель. Современным детям на все насрать
Котомафия• 02 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
В учениках и в родителях. Потому многие выгорают и уходят в другие профессии или ведут абы как. И правильно делают. Мотивируйте сами своих чад
Котомафия• 02 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Вы уже вообще,простите, охренели, перекладывать воспитание и учебу на учителей. Это ваш ребенок? Кому нужен он и его образование кроме вас? В университетах не обучают заинтересованности детей , которым НИЯЕГО НЕ НАДО. А сейчас таких 95%. Так что да,дело таки в детях.
Чемна панночка• 02 июня 2025
Ответ дляЛо Шарик
Если большинство в классе не слушает учителя, то проблема в учителе
Если пару детей не слушают /не понимаю, то дело в ребенке
КондуктЕр тролейбуса• 02 июня 2025
Ответ дляКотомафия
Яка роль вчителя? Знати предмет? З
Таким успіхом гугл і чат гпт впораються набагато кращє з наданням інформації по темі. Якраз таки роль вчителя це зацікавити та змотивувати.
Котомафия• 02 июня 2025
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Яка роль вчителя? Знати предмет? З
Знать и уметь преподать. Если ваши деточки считают,что им не нужна условно химия и они даде не пытаются ее понять,то да, проблема в детях. У учителя проблемы и надобности тогда такой нет
Котомафия• 02 июня 2025
Ответ для-Ань-
Особливо кумедно про ковід від вчителів - від осіб, які навіть не можуть відрізнити вакцину від експериментального препарату, і масово обкололись. Взяли участь в медичному експерименті.
Вообще-то, это было обязательно, иначе бы отстранили из работы. Я работала тогда в универе и знаю. Вы как с луны свалились
Котомафия• 02 июня 2025
Ответ для-Ань-
Школа і знання це слова-антоніми в наш час. Вчителі самі нічого не знають. Доказ маразма: збирання вчителями ось таких розписок з батьків:
Угомонитесь
Ответ дляКотомафия
Що було обов´язково? Брати участь в медичному експерименті?
То навіть не вакцини, а експериментальні препарати. Не вакцинація від ковіду, а великий медичний експеримент. Навіть українські суди це підтверджують!
Рішення суду від 28.12.21.
Всі уколи ’щеплення’ від К-19 під публічною назвою ’Вакцина від К-19’ знаходяться в стадії клінічного дослідження і є частиною медичного експеримента в Україні.
Іллічівський міський суд Одеської області
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
МОЗ не може примусити отримати укол від К-19, так як вакцинація можлива ТІЛЬКИ ЗАРЕЄСТРОВАНИМИ ПРЕПАРАТАМИ. Ніхто не може бути звільнений! Зарплату за період відсторонення нарахувати! Наказ про звільнення анулювати!
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Липовецький районний суд Вінницької області.
Карантина юридично в Україні нема.
Поліція - це приватна компанія, яка надає послуги; має код ЕДРПОУ, номер КВЕДа і ’здійснює комерційну діяльність’..
На поліцейських було покладено обов´язок всім говорити, щоб не носили маски.
Ті, хто примушують одягати маску, підлягають кримінальному переслідуванню.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Зіньківський районний суд Полтавської області.
Тут вам одразу консультація юриста, адвоката, поліцейського, прокурора і судді в одному документі. ОФІЦІЙНОМУ ДОКУМЕНТІ.
Ссилки на Єдиний державний реєстр судових рішень.
Рішення суду від 28.12.21.
Дата 28.12.2021
Справа № 501/4438/21
Справа № 136/2084/21
провадження № 2/136/447/21
Карантина юридично в Україні нема.
Справа № 530/75/21
Номер провадження 2-а/530/4/21
Ответ дляКотомафия
Угомонитесь
І такі особи навчають людей! Прийти на форум, де кожен може будь-що писати, і вказувати людям, що їм робити.
Обколота угомоняльщиця)) Ви справді вважаєте, що я буду робити не те, що я хочу, а те, що вам хочеться?! Достатньо одного вашого слова-вказівки))
Ответ дляКотомафия
У себе в універі треба було об´єднатись з іншими викладачами і не повідомляти начальству, обколоті ви чи не обколоті. А на їхні прохання взяти участь у медичному експерименті відповідати: ’Угомонітесь!’
А якщо б реально відсторонили від роботи - то люди в суд подавали, скасовували відсторонення і отримували зарплату за місяці відсторонення.
Але де вчителі, а де адекватність і законність... Ви ж самі порядних і адекватних виживаєте з свого дружного обколотого колектива.
Наприклад, Жанна Тєтєнєва - вчителька української мови з міста Вараш.
Не носила ’захисні’ маски, не кололась ковідними уколами. Кілька судів виграла! Колеги її гнобили і угомоняли за інакомисліє і незгоду надати власне тіло для медичних експериментів.
Ответ дляКотомафия
Батьки хочуть, щоб вчителі навчали їхніх дітей. Дійсно охрінівші батьки)))
Volens Nolens• 04 июня 2025
Ответ для-Ань-
Ого агрессивна мамочка какая
Volens Nolens• 04 июня 2025
Ответ для-Ань-
Охреневшие, да
Volens Nolens• 04 июня 2025
Ответ для-Ань-
Не просто так саме з вчителів почали примусову ковідну уколізацію. Ви найнеадекватніші і завжди готові колективно загнобити того, хто має іншу думку.
Неадекватны вас учат и делают из ваших детей неадекватнов, ну, так вам и надо
Volens Nolens• 04 июня 2025
Ответ для-Ань-
За один год COVID-вакцины дали столько смертельных случаев, сколько все остальные вакцины вместе за 33 года — по данным системы VAERS (США), отслеживающей побочные эффекты.
Голова бо-бо?
Котомафия• 05 июня 2025
Ответ для-Ань-
NASA: 98% детей рождаются гениями, но школа делает из них среднестатистических идиотов:
То самі вчіть своїх бусінок, які питння? Я урок відчитала і до побачення не мох проблеми, хто що зрозумів
За наступний беру гроші такі самі і ще раз пояснюю