Аноним ФЕЯ• 02 июня в 08:50
Школа і знання
Чому батьки,діти як х нічого не хочуть вчинити,перекладають відповідальність на вчителів. Так дивує,коли дитина не ходить на уроки, нічого не вчить,а потім пробігає мама і з кров´ю в очах доказує,що він все знає.
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 09:58
Ответ дляБурундучиха
Це все якийсь опус репетитора на максималках з заниженою самооцінкою.
Принижує інші професії, принижує своїх колишніх колег.
Згадує, що казала їй мама про подруг, тримає у війну чоловіка з пологів під спідницею у декреті, кічиться цим, і при тому всьому комусь вказує на мову агресора, а у самої дома ’’воїн пелюшок’’.
У автора не лише з українською біда, але і з математикою теж. Дивно, що 40 тис вона вважає хорошим доходом, щоб забезпечувати двох дітей, дивно, що маючи дома воіна, вона сама працює і їздить у міському транспорті, де постійно наривається на підлітків.
Якась повна профдеформація.
Ахаха. 40000 я заробляю ,чоловік теж працює якщо ви уважно читали,а не очі вже посадили клацанням телефону
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 09:58
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Знову образа
Так,бо багато з них думають,що вийшли заміж за багатих і стали розумними. Але ті багаті зраджують і правильно роблять
БезПаспортаНеПродаю• 02 июня в 10:00
Ответ дляАноним ФЕЯ
Автор, ви головне не нервуйте, швидка вже їде🤦♀️
Бурундучиха• 02 июня в 10:04
Ответ дляАноним ФЕЯ
Справа в тому, що коли ви пишете відповіді, в них чітко прослідковуються маркери ваших тригерних точок.
І у вас їх дуже багато, як я зауважила.
Свій дохід, з розумілих причин, я вам тут не писатиму, щоб ви могли продовжувати тішитися і надалі, що 40 тис, то круто.
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 10:07
Ответ дляБурундучиха
І у вас їх дуже багато, як я зауважила.
Я не тішуся. Це дуже мала сума
Помидорина• 02 июня в 10:11
Ответ дляЧемна панночка
Многое зависит от учителя, как бы им не хотелось доказать обратного.
Всё зависит от учителя. Один учит другой вычитал материал по бумажке или как они сейчас любят в онлайн формате - самостоятельное обучение. Дали список вправ и тест а сама и камеру не включила
Помидорина• 02 июня в 10:14
Ответ дляАноним ФЕЯ
Фу такой быть
Котомафия• 02 июня в 10:20
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Для чого тоді школа? Вчителі, ви для чого вчитеся в інститутах? Щоб ображати дітей і їхніх мам? А де ж приклад? Діти вас наслідуть😄
Я вчилась в інязі, щоб знати мови. Діти наслідують приклад з батьків і нікому крім батьків ваші діти не треба. Невже це так важко усвідомити?
Котомафия• 02 июня в 10:20
Ответ дляБурундучиха
Якась повна профдеформація.
В сенсі підспідницею? А де він має бути?
Котомафия• 02 июня в 10:22
Ответ дляПомидорина
А інтелект дітей ні до чого? Чи ще скажіть, що тупих дітей не буває?) звідки ж тоді тупі дорослі?
Стервочка• 02 июня в 10:26
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ого. Капець
Та не капець, а по одному судять про всіх. То ж самі кращі ми лише вдома.
БезПаспортаНеПродаю• 02 июня в 10:26
Ответ дляКотомафия
В інязі ви вчилися коли вже були сформованою особистістю. Якщо ви приходите на роботу в школу, то (окрім викладання матеріалу) показуєте приклад для учнів у своїх висловлюваннях та поведінці.
Якщо ви ображаєте учнів та їх батьків, якого ставлення ви до себе хочете в майбутньому?
Може причина не в дітях, а в вас особисто?
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 10:26
Ответ дляКотомафия
Моя донька читає книги замість сидіти в телефоні. В перший клас прийшла підготовлена. А інші діти навіть букви не знають і претензії до вчителя не навчив
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 10:27
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Може причина атому,що хтось не виявив в школі і хоче,щоб вчитель їхніх дітей навчив того,що ви самі не можете ?
Бурундучиха• 02 июня в 10:28
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я не тішуся. Це дуже мала сума
Це ваш максимум, судячи з риторики педагога з во
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 10:28
Ответ дляБурундучиха
Так. Максимум для вас. Обмуждали . Чому ж Ви взагалі зі мною спілкуєтеся
Котомафия• 02 июня в 10:29
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я написала,що не працювала у школі, щоб не вислуховувати отакі претензії на з чого.
І я нікого тут не ображала
Бурундучиха• 02 июня в 10:30
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 10:30
Ответ дляБурундучиха
Удалено администрацией...
Помидорина• 02 июня в 10:31
Ответ дляКотомафия
Ага. Тридцать два тупых ребёнка в классе ну надо ж как не повезло
Котомафия• 02 июня в 10:34
Ответ дляПомидорина
Так не буває) тоді б не було відмінників, двієчників і хорошстів у кожному класі. Є тупі діти і вчитель не винен,якщо в когось саме такий
Полонянка SexShop-а!• 02 июня в 10:35
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я вам поясню. Не принижую. Але коли та манікюршиця розказує ,що вона така крута і заробляє дофіга. А принижуєтвчителя через зарплатню,тоді не поважаю так
Ого, скільки помилок...троль, не схоже на вчительку
Котомафия• 02 июня в 10:35
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ми на диктанті чи на форумі звичайному?
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 10:39
Ответ дляКотомафия
Ми на диктанті чи на форумі звичайному?
Вони на диктанті. Я при тому,що пишу,ще роблю переклад статті і борщ варю
Котомафия• 02 июня в 10:40
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я вже не перший раз бачу, коди батьки заходять у такі теми і чіпляються до вигаданих помилок,яких у вчителя ніколи не може бути
Бурундучиха• 02 июня в 10:41
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ба більше, бо пише з двох аків, Котомафія другий ак цього репетитора
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 10:42
Ответ дляБурундучиха
Боже які Ви тупі. Я пишу з одного акаунта. Повірте ,створювати два акаунти то можете тільки подібні вам
Котомафия• 02 июня в 10:43
Ответ дляБурундучиха
Помилились)
Аноним ФЕЯ
• 02 июня в 10:44
Ответ дляКотомафия
Помилились)
Вони можу тільки придумувати щось,бо мислити не здатні
КондуктЕр тролейбуса• 02 июня в 12:26
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так. Знецінила. Тому що манікюр робити може кожен
Подивіться скільки тем про кепський манікюр і здивуєтесь. В любій професії потрібні зусилля, щоб бути успішним. Хороша манікюрниця це курси кваліфікації, хороші інструменти, дезінфекція, сидяча робота з хімією. Я в it, але поважаю кожну працю.