Аноним ФЕЯ• 02 июня в 08:50

Школа і знання

Чому батьки,діти як х нічого не хочуть вчинити,перекладають відповідальність на вчителів. Так дивує,коли дитина не ходить на уроки, нічого не вчить,а потім пробігає мама і з кров´ю в очах доказує,що він все знає.
Чемна панночка• 02 июня в 09:09
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Вы его когда сдавали?)
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:09
Ответ дляФайна дівка
Куди вже глибше?
Кров з очей на кожен допис. Це розумний вчитель так писати буде?
Кров з очей на ваш розвиток
Котомафия• 02 июня в 09:09
Ответ дляФайна дівка
Куди вже глибше?
Нормально вона пише, хоч і емоційно. По факту ж усе правда. Є погані вчителі, не виключаю. Але проблема і її корінь в мамашах і дітях
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:10
Ответ дляКотомафия
Репетитор це нормальний хліб і похвальний в декреті. Кожен сам вирішує працювати йому чи ні
Так,мені так легше. Я маю діток,які здають сьогодні нмт. Я не могла просто перестати працювати. Тим паче після роботи і у вихідні з дитиною чоловік
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:10
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
То ви практично така сама манікюрша, тільки працюєте не руками, а ротом?
Та ні. Я вчилася в університеті,закінчила курси . А не малювала сама собі диплом
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:10
Ответ дляЧемна панночка
Вы его когда сдавали?)
В 2012
Тоді воно було важчим ніж зараз
Мої діти здають від 180 балів
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:11
Ответ дляКотомафия
Дякую
БезПаспортаНеПродаю• 02 июня в 09:11
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви перевірили у мами учня диплом? Місс Марпл🤣
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:11
Ответ дляКотомафия
Просто люди звикли,що немає бути своєї думки в інших
Чемна панночка• 02 июня в 09:11
Ответ дляАноним ФЕЯ
В 2012
Тоді воно було важчим ніж зараз
Мої діти здають від 180 балів
В 2012 не было нмт
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:12
Ответ дляЧемна панночка
В 2012 не было нмт
Було зно. І тоді завдань було більше. Ми ще твір писали
Котомафия• 02 июня в 09:12
Ответ дляАноним ФЕЯ
Тут сидять трієчниці і хочуть зі своїм дітей геніїв і думають, що вчителів в усьому винні. На превеликий жаль, від матері передається інтелект,а не від того як учитель розкаже свій предмет.
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:12
Ответ дляЧемна панночка
В 2012 не было нмт
Назва інша,а рівень важчим був . Ніколи не забуду ту важку лексику
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:13
Ответ дляКотомафия
Так,згодна. Одна жінка просила займатися з донькою,при тому,що домашнє сказала не робити їй. Я думала там проблема в дитині. Ні,про тема була в мамі ,які було легше кави попити,ніж дитині приділити час
Чемна панночка• 02 июня в 09:14
Ответ дляАноним ФЕЯ
Экзамен на уровень Б2 рассчитан был.
Котомафия• 02 июня в 09:16
Ответ дляЧемна панночка
Экзамен на уровень Б2 рассчитан был.
Навіть в 2017 році теж з англійської був такий самий важкий іспит, слова рівня Б2
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:16
Ответ дляЧемна панночка
Экзамен на уровень Б2 рассчитан был.
Я дуже була бентежна в ті роки
І мені здавалося що там все дуже важко
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:16
Ответ дляКотомафия
Так. Дітям без репетитора ніяки
Котомафия• 02 июня в 09:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так. Дітям без репетитора ніяки
Можна, якщо вони самостійні і цілеспрямовані. Це рідкість і серед дорослих
Чемна панночка• 02 июня в 09:19
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я дуже була бентежна в ті роки
І мені здавалося що там все дуже важко
Неудивительно даже название экзамена что сдавали и, к которому много лет детей готовили не знаете)
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:19
Ответ дляКотомафия
Так. Але я про більшість говорю
Котомафия• 02 июня в 09:19
Ответ дляЧемна панночка
Яка різниця як він називається?
Автор готує зараз до нмт і тому так назвала його
Аби вчепиться
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:20
Ответ дляЧемна панночка
Ну звичайно не знаю. Взагалі. Просто зараз це називають НМТ. Раніше завдань з граматики було 2 і лист ще писали другу
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:21
Ответ дляКотомафия
Яка різниця як він називається?
Аби вчепиться
Це ж наші жінки. Вчепитися,тому маю лише одну подруга. Мама раніше казала,що я прямолінійна тому і без друзів. А зараз розуміє,що кількість подруг то не показник
Чемна панночка• 02 июня в 09:21
Ответ дляКотомафия
Яка різниця як він називається?
Аби вчепиться
Это довольно показательно, как и некоторые другие тезисы автора.
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:23
Ответ дляЧемна панночка
Так,дуже показово. Набагато показовіше,ні Ви
БезПаспортаНеПродаю• 02 июня в 09:23
Ответ дляАноним ФЕЯ
Прямолінійність це показник не високого інтелекту. Ви просто не бачите межі тому не знаєте де зупинитися вчасно
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:24
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Та ні. Повірте,я знаю межі. Я не спілкуюся з масками,які за спиною обговорюють один одного,а чітко кажу правду усім.
автор Аноним ФЕЯ • 02 июня в 09:25
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Коли стоїть людина,яка закінчила курси манікюру і розказує як правильно навчати,це вже точно не її високий інтелект
Стервочка• 02 июня в 09:25
Ответ дляАноним ФЕЯ
Поясню Вам. Я репетитор. До мене дітки приходять на низькому рівні. Я з ними працюю і швидко це приносить хороші результати. Але коли я працювала в школі ,то був треш. Багато дітей,яким батьки внушили,що вчитель то ніхто
Ну автор ви сумну тему підняли. З початком війни, коли діти виїхали в ’тупі’ Європи, Америки, Канади... стало чіткт видно, в кого є здібності в кого батькі бігають і тиснуть на ччителів. В пас одне бігалр в Німеччині істеиило, що б в гімназію взяли, добігалась.. але тепертуди украєеських дітей не хочуть брати...