Вилами по воде• 02 июня 2025
Вакцинація від сказу
Отже проходжу курс вакцинації, почалися проблеми з печінкою.
Коли тільки вкололи мені вакцину і імуноглобулін, одразу був присмак у роті,присмак як ліків, та почалася гіркота.
Потім пройшло.
Далі я їла звичайну їжу,у мене почала зʼявлятись тошнота та гіркота у роті.
Пішла до лікарів. І знову ж таки усі говорять по різному.
Ще не один лікар не сказав одне і теж саме.
Стосовно вакцини та її вплив на організм.
Деякі лікарі кажуть що не портібнл було вакцинуватись.
Далі саме цікаве, здала аналізи у лікарні швидкої допомоги, аналізи прийшли жахливі.
Мій друг що працює там, каже або лаборант не правильно щось зробив або це погані аналізи іншої людині яка помирає.
Ну короче…
Я попросила чи можна перездати аналізи, сказали ні. Підете собі в іншому місці перездавати.
Ось я пере здала аналізи, Слава Богу все добре.
Інша аналізи будуть готові через тиждень.
Ну а зак біохімія в нормі
Але ж чому гірчить у роті, по УЗД також норма.
Я заплуталась вже.
Ходжу по лікарям,а толку немає.
Хто що знає, розкажіть .
Наперед дякую
А ще , хочу запитати що не можна робити та їсти на час вакцинації?
Бо тут мені теж сказали різне.
Я не розумію кого слухати і кому вірити.
Потім пройшло.
Ну короче…
Ну а зак біохімія в нормі
Я заплуталась вже.
Ходжу по лікарям,а толку немає.
Хто що знає, розкажіть .
Наперед дякую
Бо тут мені теж сказали різне.
Ваша прЭлесть• 02 июня 2025
А зачем вы вообще делали эту вакцинацию от бешенства ? Вы работаете с животными ?
Ранковий базар• 02 июня 2025
Это ваша тема про котика, который поцарапал? Вчера блогера смотрела из Индии. Там ловили котенка, и он прокусил 3х человек. С виду здоровые, но очень дикие просто, на руки не давались. Блогер взяла детей и поехали сделали по 1й прививке каждого с царапиной и все. А почему у вас курс? Сейчас же делают всего 1 вакцину
Вилами по воде
• 02 июня 2025
Ответ дляРанковий базар
Пять прививок + иммуноглобулины в первый день
Ранковий базар• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
А факт бешенства у животного был подтвержден?
Проста_людина• 02 июня 2025
Я знаю що алкоголь ні в якому разі не можна поки проходите курс вакцинації. Деякі говорять що пів року і після вакцинації не можна, а деякі говорять хочаб протриматися поки курс йде
Железобетон• 02 июня 2025
Автор, вакцинація від сказу надзвичайно токсична. Тому її й не роблять як превентивну міру (коли тварина просто вкусила), кажуть спостерігати - і якщо тварина помре, тоді вже будуть колоти. Думаю, має бути паралельно підтримуюча терапія. Але я - не лікар і не зіштовхувалась із подібним, тому це просто думка.
Мира всем• 02 июня 2025
Про щеплення від сказу не скажу, а імуноглобуліни шкідливі і токсичні. Мені кололи, то було багато наслідків: і печінка постраждала, і суглоби, самопочуття було жахливе.
Вилами по воде
• 02 июня 2025
Ответ дляМира всем
Дякую
Але варіантів немає.
Сказ це теж не жарти
Але варіантів немає.
Сказ це теж не жарти
Вилами по воде
• 02 июня 2025
Ответ дляМира всем
Не знаю щодо імуноглобулінів, чи роблять вагітним.
Мені сказали що протокол один для всіх дітей та вагітних.
Кладуть в лікарню обовʼязково спостерігати.
Можливо вагітним лиш вакцину 🤷♀️не знаю
Але кажу як ж зі мною.
Можливо вагітним лиш вакцину 🤷♀️не знаю
Але кажу як ж зі мною.
Мира всем• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
Дякую
Але варіантів немає.
Сказ це теж не жарти
Але варіантів немає.
Сказ це теж не жарти
Для підтримки печінки мені призначали глутаргін. Більше не знаю, чим допомогти. Одужуйте. У будь-якому разі побочки з часом пройдуть, вам же не місяць все це колотимуть.
Крижана бурулька• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
Подряпав кіт до крові і помер!
Тому проходжу вакцинацію
А с чего вы взяли что он умер от бешенства?
И кроме горения во рту вас еще что-то беспокоит?
Забула що?• 02 июня 2025
Шрот расторопши купите по чайной ложке каждый день. Это по печени видимо дало. И алохол можно попробовать попить
Сегодня не целуюсь• 02 июня 2025
Ответ дляВилами по воде
Подряпав кіт до крові і помер!
Тому проходжу вакцинацію
Вам надо было взять того кота и отвезти в клинику, чтобы сделали ПЦР. Если кот бездомный, то как бы умереть он мог и не от бешенства вовсе, может так совпало.
Fashion_besties• 02 июня 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
В гослаборатории делают експрес-анализ с высокой точностью.
Если была возможность отвезти труп животного, то почему не сделали, вопрос
Fashion_besties• 02 июня 2025
У мене чоловік проходив вакцінацію нещодавно після укусу. Без імуноглобулінів.
Жодних побочок.
Кіт вас подряпав за яких обставин?
Жодних побочок.
Кіт вас подряпав за яких обставин?
Сегодня не целуюсь• 02 июня 2025
Ответ дляFashion_besties
Ну вот я об этом же.