Леплю из пластилина• 02 июня в 10:55
Чи зустрілись би з одруженим чоловіком, який подобається?
При таких умовах.
Знаю його багато років, більше 10. Але іноді спілкуємося, перепискою
Колись були відносини, нічого серйозного, може місяць зустрічей, гуляли разом, були молоді
Добрий, щедрий, гарний. Подобається.
Зараз я розлучена і по правді, зустрічатися мені зараз зовсім ні з ким.
А хочеться уваги чи хоч якогось флірту
Скоро їду у відрядження в його місто, де він зараз працює, служить, військовий, то ж запрошує в ресторан, погуляти і т д
Хочеться погодитись, але знаю, що одружений
Ви б погодились? Чи погана ідея, з розрахунку просто провести гарно час?
Добрий, щедрий, гарний. Подобається.
А хочеться уваги чи хоч якогось флірту
Творог для розжига• 02 июня в 11:12
Ответ дляПолюю на дрони
Авторе, кожен кузень свого щастя. Зустрінетеся, а там по обстановці буде зрозуміло. Може він за цей час змінився і взагалі виявиться нецікавим для вас. До речі. Якщо б в нього все добре було у сімейному житті, то він би не мав потреби зустрічатися з іншими жінками і вами в тому числі
Та воно і видно, як підстилки одружених собі щастя накували))) я не про міцевих писак фантазьорок, а про реальних, яких бачу в оточені.Сидять , ждуть у моря погоди.
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:12
Ответ дляЗашла на 5минут
’якісь всі придурки’, а цей норм, який гуляє на право і на ліво? 🤣
Всі гуляють, в кого є проблеми у відносинах
Він не мій чоловік, щоб переживати за гулянки
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:12
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Може він хоче звстрітися, щоб грошей попросити. Ото буде облом.
В грошах у нього точно проблем немає
Творог для розжига• 02 июня в 11:14
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так таки і всі?Гарно ви всіх підгребли. Вам не за гульки його перейматися треба, а що поруч лайно конкретне буде.
Идууу--уууу блин• 02 июня в 11:14
Ответ дляЛеплю из пластилина
В грошах у нього точно проблем немає
Только в подстилке?)) анальчик не забудьте предоставить. Фу, гыдота.
СкумбріяП8• 02 июня в 11:14
Що спонукає жінок бути просто місцем для зливу сперми? От реально, невже жодних моральних принципів у людей немає? Ну як же себе треба не поважати. Купа самотніх мужчин, ні, треба влізти в чужу сімʼю. Я сподіваюсь, що карма існує і потім такі жінки будуть на місці законних дружин, яким зраджують з ось такими.
Ну це просто дно.
Хачапууури• 02 июня в 11:14
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вы обосранной себя будете чувствовать
Вы всегда будете знать что это чужой мужчина и что вы херню делаете. И никакая амнезия вам не поможет. Карма догонит вас - в том или ином виде, жизнь долгая.
Потратьте время и усилия и выберите своего. А не по чужим трусам лазьте
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:15
Ответ дляСкумбріяП8
Ну це просто дно.
Де купа самотніх мужчин ?
Ответ дляНекомильфо
Я багато про це говорила. Зараз пропорція щодо чоловіків і жінок дуже не рівна, і надалі буде колосальний розрив.
Тому конкуренція за чоловік буде шалена.
Ми знову виховаємо покоління розбалуваних чоловіків що ложки сам не візьме.
Це ви про рашку розповідаєте. В Україні зараз більше чоловіків, а не жінок.
Идууу--уууу блин• 02 июня в 11:15
Ответ дляХачапууури
Вы обосранной себя будете чувствовать
Видно же, что у автора нет принципов и самоуважения.
Нормальная даже вопросом бы таким не задавалась.
КрестьянинДиор• 02 июня в 11:16
Я встречалась правда и я и он были не свободны . Сейчас уже 12 лет у меня лучший в мире муж )
КаРаКаТиЦа• 02 июня в 11:16
Ответ дляКрестьянинДиор
Вы обое развелись ?
Доль Чекомбана• 02 июня в 11:16
Можно еще попробовать с подростком, или кузеном, плевать на те социальные нормы! Главное чтоб в 70+ было что вспомнить
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:17
Ответ дляХачапууури
Вы обосранной себя будете чувствовать
Хочу добре провести час. Відволіктися. Заміж не хочу
В карму не вірю
СкумбріяП8• 02 июня в 11:17
Ответ дляЛеплю из пластилина
Де купа самотніх мужчин ?
Там, де Ви не шукаєте. А підтримуєте звʼязок з одруженими. Озирніться навколо, їх вистачає. То Ви так хочете.
КрестьянинДиор• 02 июня в 11:18
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Вы обое развелись ?
Да) через год он, через 2 я. Ещё года 1.5 просто жили вместе я не очень хотела снова замуж, и 12 лет как официально я счастлива во втором браке
Муууумие• 02 июня в 11:19
Ответ дляНекомильфо
Як щодо моральної сторони питання?
ото шо Ви тут матюкаєтесь?
Доль Чекомбана• 02 июня в 11:19
Ответ дляЛеплю из пластилина
В карму не вірю
Так а що вас тоді зупиняє?
Творог для розжига• 02 июня в 11:19
Ответ дляЛеплю из пластилина
В карму не вірю
Заміж ніхто вас і не бере. Як можна розуміти, що зранку в жінку встромив, а в обід ви облизали , і при цьому гарно себе почувати. Ви як маргінал якийсь. Поменьше вірьте, що вони з дружинами не ахаються.
Муууумие• 02 июня в 11:19
Ответ длязаварний look
Тю, он же кобель обычный, не автор, так другая
і не гидко з таким перепихатись?
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:20
Ответ дляСкумбріяП8
Слухайте, я надивилась
Більше того, я на роботі проводжу угоди, де на зустрічі завжди багато чоловіків
Майже всі одружені. Ті, що не одружені, то там явні проблеми або вік
Або,ну просто страшко і зовнішність не чіпляє
А йти в монастир я є ще не готова
Муууумие• 02 июня в 11:21
Ответ дляНекомильфо
Давалка це та що не хоче сексу але дає ( це навіть в подружньому житті буває)
Ті жінки що самі хочуть сексу по іншому називаються
ті, що самі хочуть сексу аби з ким? то слабі на передок або бл*ді)))
Все буде Україна• 02 июня в 11:21
Ответ дляАБВГДэшница
вы не женщиной себя почувствуете, а бесплатной давалкой для слива его спермы
Хачапууури• 02 июня в 11:21
Ответ дляЛеплю из пластилина
В карму не вірю
В карму не надо верить или не верить.
Она объективно существует, вне зависимости от ваших желаний.
И прилетает ко всем без исключений.
Даже то что вы одинокая, несчастная и на все согласная - это тоже ваша карма. Но вам видно мышление недоступно об этом поразмыслить - у вас пися чешется и кого в нее пристроить - по х*ю
И прилетает ко всем без исключений.
Творог для розжига• 02 июня в 11:22
Ответ дляЛеплю из пластилина
Слухайте, я надивилась
А йти в монастир я є ще не готова
Чого ж ви питаєте в нас? Ідіть доїдайте огризки після дружин.
Муууумие• 02 июня в 11:23
Ответ дляПолюю на дрони
тобто, іти з надією таки відхопити ’трофей’?
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:23
Ответ дляТворог для розжига
Так хвалять, що повно вільних чоловіків. Я ж і питаю, де ?
Відкрийте секрет, бо може я чогось не знаю
Пишущаяся• 02 июня в 11:23
Ответ дляЛеплю из пластилина
Слухайте, я надивилась
А йти в монастир я є ще не готова
То, что у вас в голове- то и в вашей реальности.