Леплю из пластилина• 02 июня 2025
Чи зустрілись би з одруженим чоловіком, який подобається?
При таких умовах.
Знаю його багато років, більше 10. Але іноді спілкуємося, перепискою
Колись були відносини, нічого серйозного, може місяць зустрічей, гуляли разом, були молоді
Добрий, щедрий, гарний. Подобається.
Зараз я розлучена і по правді, зустрічатися мені зараз зовсім ні з ким.
А хочеться уваги чи хоч якогось флірту
Скоро їду у відрядження в його місто, де він зараз працює, служить, військовий, то ж запрошує в ресторан, погуляти і т д
Хочеться погодитись, але знаю, що одружений
Ви б погодились? Чи погана ідея, з розрахунку просто провести гарно час?
Добрий, щедрий, гарний. Подобається.
А хочеться уваги чи хоч якогось флірту
Леплю из пластилина
• 03 июня 2025
Ответ дляОченьценная
А свою собственную семью создать - не вариант?)
Надо недоедки доедать ?)
Поки не хочу
мистерЛяпсус• 03 июня 2025
Ответ дляКітті_
Так принципи на те і існують, щоб підлягати певним різним випробуванням. Міцність дерева випробовується бурями навколо нього, після них дерево, якщо вистоїть, стає ще міцнішим і красивішим. Якщо навколо тебе у житті буде лише теплична тиша та гладь, то як ти зрозумієш, чи були твої принципи справжніми, чи це була лише показуха для себе і інших. Ми не в тепличному раю живемо, а в гріховному брудному світі, і нас оточують зовсім не ангели, а гріховні люди, кожний з своїми гріхами. Сенс моральних принципів не в тому, щоб бути просто красивою фасадною вивіскою на словах, а саме в тому, щоб устояти в істині і у випробуваннях. Ви думаєте дарма символом християнства є хрест? А у вас і не було по факту ніяких принципів, вони були лише на словах, якщо посипалися наче труха при перших же життєвих випробуваннях.
Не при перших, а після 20+ років терпіння випробовуваннь. Далі терпець урвався. Осуджувати на затишному тепленькому диванчику дуже легко. Це получається абсолютно у всіх.
Леплю из пластилина
• 03 июня 2025
Ответ дляТрактор Віка
Автор, вижу цель , не вижу препятствий? Выходите замуж , пусть такая же ту.......ца хорошо проводит время с вашим мужем . Норм будет?
Хто вам сказав, що я хочу заміж
Я тільки звідти 😀
мистерЛяпсус• 03 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Хто вам сказав, що я хочу заміж
Я тільки звідти 😀
В голові багатьох жінок іншого варіанту окрім як шлюб (при чому пофігу за якого - аби вільний) не передбачено.
Леплю из пластилина
• 03 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Я не хочу заміж, я хочу емоцій
Це набагато приємніше і краще
Трактор Віка• 03 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я не хочу заміж, я хочу емоцій
Це набагато приємніше і краще
Ок , ви були заміжньою . Вам зраджували або вам тоді хотілось бути зрадженою?
Оченьценная• 03 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Где ж у всех? Тут полно таких - же неудачниц, что свое просрали и на чужое заряться....
Оченьценная• 03 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Хто вам сказав, що я хочу заміж
Я тільки звідти 😀
Понятно!) Свое просрано - пойду еще кому-то жизнь перегажу... А там - развал семьи, дети без отца с сорванной психикой ... Проклянут заодно поколений на 7 вас, но это же мелочи, что бы перед чужим мужиком ноги раздвигать....
Оченьценная• 03 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Так разница между вами и адекватными именно в том, что адекватные с кем попало не спят и замуж за что попало не выходят...
Оченьценная• 03 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я не хочу заміж, я хочу емоцій
Це набагато приємніше і краще
Хотите - получите!)
За это не сомневайтесь!)
Особенно от его жены и детей!)
Ну, еще потом у психолога массу эмоций получите, как будете травмы и обиды за все это прорабатывать!)
За это не сомневайтесь!)
Особенно от его жены и детей!)
Леплю из пластилина
• 03 июня 2025
Ответ дляТрактор Віка
Ми і не думали про зради, бо були майже 24 на 7 разом, поки один одному не надоїли. Розлучились і залишились друзями
Леплю из пластилина
• 03 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Які діти ? Чиї ? Ох, і жіночки 😂
Прокляття мене не беруть, в мене сильний енергетичний захист
Леплю из пластилина
• 03 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Хотите - получите!)
За это не сомневайтесь!)
Особенно от его жены и детей!)
За это не сомневайтесь!)
Особенно от его жены и детей!)
Який дітей ? Психолог мені не потрібен, то точно
Ответ длямистерЛяпсус
І чому ж це пофігу? Ні, звісно треба шукати підходящого холостого. І не обов´язково вступати в шлюб, якщо не хочеться, можно просто зустрічатися. З холостим це точно набагато цікавіше і приємніше, ніж з женатиком.
Леплю из пластилина
• 03 июня 2025
Ответ дляКітті_
Тобто ви вже давно порівняли 😂
На досвіді
Приємніше залежить зовсім від іншого, як мінімум від почуттів
На досвіді
КаРаКаТиЦа• 03 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Слухайте, я надивилась
Більше того, я на роботі проводжу угоди, де на зустрічі завжди багато чоловіків
Майже всі одружені. Ті, що не одружені, то там явні проблеми або вік
Або,ну просто страшко і зовнішність не чіпляє
А йти в монастир я є ще не готова
Тільки цей красавчик?
Леплю из пластилина
• 03 июня 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Тільки цей красавчик?
Саме зараз, на сьогодні - так
Тему закриваю, оскільки вже прийняла рішення