Леплю из пластилина• 02 июня в 10:55
Чи зустрілись би з одруженим чоловіком, який подобається?
При таких умовах.
Знаю його багато років, більше 10. Але іноді спілкуємося, перепискою
Колись були відносини, нічого серйозного, може місяць зустрічей, гуляли разом, були молоді
Добрий, щедрий, гарний. Подобається.
Зараз я розлучена і по правді, зустрічатися мені зараз зовсім ні з ким.
А хочеться уваги чи хоч якогось флірту
Скоро їду у відрядження в його місто, де він зараз працює, служить, військовий, то ж запрошує в ресторан, погуляти і т д
Хочеться погодитись, але знаю, що одружений
Ви б погодились? Чи погана ідея, з розрахунку просто провести гарно час?
Добрий, щедрий, гарний. Подобається.
А хочеться уваги чи хоч якогось флірту
долой_лама• 02 июня в 11:23
Ні, я би не йшла. А навіщо?
Який сенс? Витрачати свій самий головний ресурс- свій час, на незрозуміло кого
Файно Замало• 02 июня в 11:23
Увидеться пообщаться как друзья могла бы. Если это бывший или он клеится - сразу нафиг. Свидания, отношения - нет.
Полюю на дрони• 02 июня в 11:23
Ответ дляТворог для розжига
Та воно і видно, як підстилки одружених собі щастя накували))) я не про міцевих писак фантазьорок, а про реальних, яких бачу в оточені.Сидять , ждуть у моря погоди.
Я знаю 2 випадки, коли в родинних відносинах були складнощі. В однієї пари взагалі не було спілкування, жили як сусіди в комуналці. Його підібрала розлучена жінка, відмила, причесала, вдягатись навчила і вже напевно років 8-9 добре живуть. А в першої його дружини нічого не змінилось. Другий випадок не такий однозначний. Там ззовні наче все добре було, але він повністю охолонув до неї, корив себе за це, на тлі цього навіть були придірки до дружини - то каплі від компоту на столі не витерла, то дітей не навчила взуття своє помити, то прання не те завантажила в машинку. Потім він перед нею вибачився, але факт, так було за зачиненими дверима, хоча для оточуючих наче все добре. Так от він теж пішов до розлученої жінки. Спочатку зустрічались, потім почав на ніч в неї залишатись, вже 7 років разом, позаминулого року одружилися
Україна наше все• 02 июня в 11:24
’ і по правді, зустрічатися мені зараз зовсім ні з ким’, ’він військовий’
.
Ну вот вымерли на Земле все мужики, не с кем встречаться, остался один-единственный - женатый и военный
.
Троллинг почти зачетный. Но все равно тупой
. Ну вот вымерли на Земле все мужики, не с кем встречаться, остался один-единственный - женатый и военный
. Троллинг почти зачетный. Но все равно тупой
Полюю на дрони• 02 июня в 11:25
Ответ дляМуууумие
тобто, іти з надією таки відхопити ’трофей’?
Ну це ж не війна, а чоловік не річ, щоб взяти та піти. Від чоловіка теж багато залежить
Муууумие• 02 июня в 11:25
Ответ дляТворог для розжига
вибачте, а ті підстилки, що з іншої сторони, не сидять і не ждуть, бачачи що чоловік гуляє з іншими? чи то не підстилки, а ’мудрі жони’ і ета савсєм другоє?
Ні, автор, аморально фліртувати і розважатися з одруженими. Не треба навіть на зраду у помислах провокувати чужих чоловіків. Сумніваюсь, що він зове вас просто язиками почесати. Щоб у цьому переконатися, дайте йому зрозуміти, що інтиму не буде, скоріш за все його ентузіазм значно зменшиться.
Краще вже сходіть розважитися і пофліртувати з холостим кур´єром чи таксистом, і то післясмак від зустрічі буде приємніший, ніж після одруженого.
До речі, ким ви працюєте цікаво, що вас оточують лише кур´єри і таксисти?
Творог для розжига• 02 июня в 11:27
Ответ дляЛеплю из пластилина
Так хвалять, що повно вільних чоловіків. Я ж і питаю, де ?
Відкрийте секрет, бо може я чогось не знаю
Може. В мене вільний. Гарна людина, навіть не розглядала б одруженого. Я себе так не принижую. Звідки я знаю, що до вашого болота тільки одружених тягне. Задумвйтесь, чтого з вами ніхто не хоче серьозних стосунків.
Муууумие• 02 июня в 11:28
Ответ дляПолюю на дрони
та прям))) он тут вище пишуть, що ’влізла’)))
Творог для розжига• 02 июня в 11:29
Ответ дляПолюю на дрони
На то вони і випадки, бо такого дуже мало.
Аня+Федя=Данил• 02 июня в 11:29
Не беріть гріх на душу.
Краще почекайте і зустрінете свою людину.
А то бумеранг наздожене і будете вік сама.
Я знаю це з життя моїх близьких.
Творог для розжига• 02 июня в 11:31
Ответ дляМуууумие
Дуже велика різниця між офіційною жінкою і шлюхою , яка жде. Якщо ви відчували себе підстилкою в офіційному шлюбі, то вас дуже шкода.
Тут надолго• 02 июня в 11:31
Ответ дляЛеплю из пластилина
В грошах у нього точно проблем немає
Та сходіть в ресторан, поспілкуйтеся, згадайте молодість.Може він і не буде на інтим натякати.Просто в такий важкий час хоч трохи чогось приємного зробити один одному.
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:31
Ответ дляТворог для розжига
Як може захотіти той, якого нема 🙄
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:32
Ответ дляТут надолго
Так можливо і буде
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:33
Ответ дляКітті_
Працюю в юридичній компанії
Юристом
Як раз тільки рару днів назад знайшла переписку саого чоловіка з такою жіночкою, як ви... Свята невинність))) ну, що ви, які сумніви можуть бути? Звичайно, пАфліртуйтІ))) Звичайно, жінка ж погана, не цікава, не гарна, та й взагалі , з жінкою вже все пройшло і живе аби жити - бо не хоче дружину обіжати - бо вона може не витримати такого удару))) КонеШнА, дійте - не вагайтесь! Ви привлекательная - он чертовски привлекательний - йдіть на сіновал)))) Не відмовляйтесь від свого щастя! Ви ж в себе одна!Не зважайте на такі мелочі життя))))
Творог для розжига• 02 июня в 11:34
Ответ дляЛеплю из пластилина
Як може захотіти той, якого нема 🙄
І в мене не було. Ви вважаєте я народилась і мені його прикріпили ?
Я йому сподобалась, став залицятися. Взагалі чужа для мене людина. Тільки но прийшов влаштовуватись.
Діло випадка.
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:35
Ответ дляТворог для розжига
Діло випадка.
Ну ось значить таких випадків поки не має
Некомильфо• 02 июня в 11:35
Ответ дляСкумбріяП8
Там, де Ви не шукаєте. А підтримуєте звʼязок з одруженими. Озирніться навколо, їх вистачає. То Ви так хочете.
Я озиралась. Гуляла по площі міста в вихідний день.
Купа народу. Тут наряд ТЦК.
Оце думаю зараз шухер буде
Сфокусувала увагу на чоловіків призивного віку а їх немає! Або хлопці підлітки, або пенсіонери,.
То підскажіть місце де купа чоловіків
Купа народу. Тут наряд ТЦК.
Оце думаю зараз шухер буде
То підскажіть місце де купа чоловіків
Некомильфо• 02 июня в 11:36
Ответ дляМуууумие
ті, що самі хочуть сексу аби з ким? то слабі на передок або бл*ді)))
Яка різниця як ви їх називаєте?
Головне автор знає чого вона хоче
Гарно провести час, і зайнятись сексом.
Ніхто там роль дружини не приміряє
Головне автор знає чого вона хоче
Гарно провести час, і зайнятись сексом.
Ніхто там роль дружини не приміряє
Файно Замало• 02 июня в 11:37
Ответ дляПолюю на дрони
Первого бытового инвалида злая жена держала в заложниках, не иначе. А уйти он не мог из-за детей, и чтобы эта сумасшедшая не покончила с собой от несчастной любви, а не потому, что не на что снять/купить жилье.
Некомильфо• 02 июня в 11:37
Ответ дляХачапууури
В карму не надо верить или не верить.
Она объективно существует, вне зависимости от ваших желаний.
И прилетает ко всем без исключений.
Даже то что вы одинокая, несчастная и на все согласная - это тоже ваша карма. Но вам видно мышление недоступно об этом поразмыслить - у вас пися чешется и кого в нее пристроить - по х*ю
И прилетает ко всем без исключений.
Карму придумали в заспокоєння бєдолагаи
МояХатаЗкраю• 02 июня в 11:38
Ответ дляЛеплю из пластилина
Про моральну сторону знаю. Це і стримує. Але ж 🤷♀️
Реально хочеться відчути себе жінкою
З чоловіками зараз печаль
На роботі їх просто майже не має
В житті - крім курʼєрів і таксистів теж
В інеті якісь всі придурки
Ну от печаль
Реально хочеться відчути себе жінкою
З чоловіками зараз печаль
На роботі їх просто майже не має
В житті - крім курʼєрів і таксистів теж
В інеті якісь всі придурки
Ну от печаль
Значит продолжать искать дальше нормального свободного мужчину. Зачем спать с женатым ? Ну переспите вы с ним, вернётесь домой и дальше что ? У вас не будет ощущения , что вас просто использовали как одну из многих ? Если он кобель, то понятно , что вы просто одна из списка. Ещё и ЗППП можете какое - то поймать.
Некомильфо• 02 июня в 11:38
Ответ длядолой_лама
Ні, я би не йшла. А навіщо?
Це якби автор вирішувала куди піти в п´ятницю
На вечерю з військовим
Чи поїхати в Турцію з вільним Аполоном
Оскільки Аполон не намальовується - вечір п´ятниці вільний
На вечерю з військовим
Чи поїхати в Турцію з вільним Аполоном
Леплю из пластилина
• 02 июня в 11:41
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я ж так не страдаю, щоб переживати за багатьох і їх за використання
То взагалі не моя справа
Король дивана• 02 июня в 11:45
Ответ дляЛеплю из пластилина
Реально хочеться відчути себе жінкою
З чоловіками зараз печаль
На роботі їх просто майже не має
В житті - крім курʼєрів і таксистів теж
В інеті якісь всі придурки
Ну от печаль
Реально хочеться відчути себе жінкою
З чоловіками зараз печаль
На роботі їх просто майже не має
В житті - крім курʼєрів і таксистів теж
В інеті якісь всі придурки
Ну от печаль
Когда герпес и триппер лечить будете и остальной букет - ото будет печаль. А пока - думайте головой, а не .....
Ответ дляЛеплю из пластилина
Працюю в юридичній компанії
Юристом
Зрозуміло, у юристів здається коло оточення доволі широке, дивно, що ви помітили лише кур´єрів і таксистів. Кур´єрів точно викреслюємо, хоча дивлячись який кур´єр, вони буває непогано заробляють. А от з таксистом розважитися і пофліртувати можна, і до речі вони непогано заробляють, особливо в ’рибних’ місцях міста.
Хачапууури• 02 июня в 11:45
Ответ дляНекомильфо
Карму придумали в заспокоєння бєдолагаи
Это вам так хочется. Самоуспокоением как младенцы занимаются , так и взрослые . Они же розовые очки. Которые бьются стеклами известно в каком направлении