Леплю из пластилина• 02 июня 2025

Чи зустрілись би з одруженим чоловіком, який подобається?

При таких умовах.
Знаю його багато років, більше 10. Але іноді спілкуємося, перепискою
Колись були відносини, нічого серйозного, може місяць зустрічей, гуляли разом, були молоді
Добрий, щедрий, гарний. Подобається.
Зараз я розлучена і по правді, зустрічатися мені зараз зовсім ні з ким.
А хочеться уваги чи хоч якогось флірту
Скоро їду у відрядження в його місто, де він зараз працює, служить, військовий, то ж запрошує в ресторан, погуляти і т д
Хочеться погодитись, але знаю, що одружений
Ви б погодились? Чи погана ідея, з розрахунку просто провести гарно час?
ШанельКуКу• 02 июня 2025
Ответ дляТворог для розжига
Просри молодість з одруженим і в старості сама будеш.
просри молодость в браке и после 40 сама будешь
мистерЛяпсус• 02 июня 2025
Ответ дляКітті_
Так проблеми-то у дружин виникають наполовину через те, що існують такі свиногиєни, як авториця чи ви, котрі не проти підстелитися під одруженого кобеля. Сучка не схоче - кобель не скочить. З кобелізмом чоловіків боротися відмовами треба, а не потакати йому.
Не турбуйтеся ні про чиї почуття, йдіть по головам без оглядки. Але ж меч бумерангу за аморальність не заржавіє, якщо не в цьому житті дістане по повній, то на посмертному суді вже невідворотньо.
Пам´ятаю, як розмірковувала подібним образом одна мадам і навчила свою молодшу сестру розбити одну сім´ю. Пройшли роки, і її молодша рідна сестричка увела у неї самої чоловіка, розбила її родину повністю. Старша сестра потім спилася з горя.
А якщо чоловік під час вагітності дружини гуляє, доводить вагітну до передчасних пологів, народжується зз того дитина з проблемами оп здоров´ю. Чоловік продовжує тероризувати дружину, що вона не витримує і подає на розлучення. Чоловік одружується на коханці. Там все чудово вже нннн років. Дружина сама виховує дитину з проблемами. І тепер питання - після цього всього їй ще думати про почуття інших жінок??? Схералі? Про неї ніхто не думав. Про дитину також.
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Де купа самотніх мужчин ?
В ТЦК !)
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Можно еще попробовать с подростком, или кузеном, плевать на те социальные нормы! Главное чтоб в 70+ было что вспомнить
Да хай сразу с коня начинает - чего время то терять....
Спішу - перекидаюсь• 02 июня 2025
Ответ дляЗаикальница
В 25 не погодилась. Зараз думаю- дурна.
а я якраз в 25 погоджувалась, і також думаю - дурна
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
Слухайте, я надивилась
Більше того, я на роботі проводжу угоди, де на зустрічі завжди багато чоловіків
Майже всі одружені. Ті, що не одружені, то там явні проблеми або вік
Або,ну просто страшко і зовнішність не чіпляє
А йти в монастир я є ще не готова
А свою собственную семью создать - не вариант?)
Надо недоедки доедать ?)
КрестьянинДиор• 02 июня 2025
Ответ дляЗалатавая
Згадайте цю тему
Брошенка Вы наша. Хороших жён не бросают))))
мистерЛяпсус• 02 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Надо недоедки доедать ?)
а якщо вже все було і весілля, і шлюб, і діти, і розлучення, і вік 45+ то чекати нннн років? Просто щоб якійсь незнайомій жінці зробити добре? А чому не навпаки? Нехай та жіночка розлучиться з гарним чоловіком і зробить добро якійсь іншій самотній жіночці. Чи це працює тільки в один бік? Тільки про почуття офіційної дружини треба думати і турбуватися про них. А те що хтось самотній, то вже не працює і то проблеми виключно самотньої?
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
А это просто глупо и невыгодно!)
Из семьи уходит аж около 2% женатых мужчин.
Вы бы затеяли бизнес,зная что вероятность прогореть равна 98% ?)
И если в 45 у вас еще есть силы и желания на личную жизнь - то просрать последние шансы на СВОЕ - это точно не от большого ума...
Разумеется, если у вас в планах одинокая старость - не упускайте такой шикарный вариант!)
И да - где это он ’гарный’, если подкатывает свои коки к каким -то левым бабам, когда его дома жена ждет?)
Удачи!)
мистерЛяпсус• 02 июня 2025
Ответ дляОченьценная
А это просто глупо и невыгодно!)
Удачи!)
Кількість других-третіх шлюбів значно більша ніж 2% від перших. Тож статистика явно щось не те вказує.
А з іншого боку в 45 років, якщо вже все було (шлюб, діти, кар´єра, майно) можна заспокоїтися, нікуди не поспішати, не гнатися за чимось, не сильно шукати, мати просто приємні стосунки без обов´язків, без виносу мозку, а далі як буде так буде. Звідки думка, що якщо він в 45-50 років вільний, то це прям однозначно буде сімене щастя до старості? Вільних логічно шукати в 20-30 коли дійсно є набагато більші шанси створити сім´ю, і бути в щасливому шлюбі. Чим старше тим вірогідність менше. Так можна самою просидіти в моральних принципах і до 70 років в очікуванні підходящого вільного. Тому одружені жінки так зляться в цій темі, бо панічно бояться, що їх кинуть і вони будуть у 45 шукати ’вільного’, і далеко не факт що знайдуть.
Всі ці моральні розмови гарні коли є чоловік, коли все добре. А коли жінка сама тягне дитину, і гордо чекати на вільного чоловіка, то принципи якось посуваються в сторону. Життя змушує.
Кітті_• 02 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
І тому треба мститися за свої біди невинним у цьому жінкам? Л - логіка? До речі сама подала на розлучення. І правильно, навіщо жити з зрадником, ще й з неадекватним. А колишній коханці він також буде зраджувати 100%, тільки повні дури часто перебувають в ілюзіях, що зрадливий мужик буде вірний у наступному шлюбі. Хіба що тимчасово, і то не факт.
мистерЛяпсус• 02 июня 2025
Ответ дляКітті_
Це не мститися, це отримувати те що треба від інших чоловіків, не зважаючи на почуття інших, так само як ніхто не зважав на її почуття.Нехай усі жіночки з гарними чоловіками будуть щирими і альтруїстичними, розлучаться і дадуть можливість самотнім жіночкам одружитися. Нехай подумають не тільки про своє щастя, але і про почуття самотніх жінок! Це ж так альтруїстично! ПО доброму! Дбати про самотніх жіночок ціною власного щастя!
Кітті_• 02 июня 2025
Ответ дляСанта Барбара
Так, але як би за 3 місяці не запропонував би одружитися - пішов би куди подалі.
Свиногадюки чортові, та ви куди гірші за проституток (і дешевші, до речі, ха-ха😆), ті також оказують певні послуги, але хоча б не прагнуть розбивати чужі сім´ї.
мистерЛяпсус• 02 июня 2025
Ответ дляКітті_
Вас кинув чоловік заради коханки? Чи зраджує, а ви терпите? Якщо ні, то яка вам різниця що роблять інші жінки і чоловіки?
Кітті_• 02 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
У вас з головою явно не все добре. Кожна будує власну сім´ю точно не для того, щоб передати свого чоловіка, наче річ, іншій жінці. Всім іншим вільним жінкам також ніхто не заважає збудувати власну родину, це право кожної жінки. От хто особисто вам заважає? Напевно лише лінь і якісь великі внутрішні комплекси, і більше нічого. Сходили б краще до психолога, ніж з чужим мужиком тягатися. Хоча, судячи з цього вашого дивного допису, вам вже до психіатра давно пора, а не до психолога.
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Вы не понимаете разницы между : брак распался или ушел к любовнице и на ней женился ?)
Если у вас был ваш собственный брак - то где же он? Чего свое профукали, а теперь на чужое заритесь?
Вполне можно и до 90 самой прожить и чужой подстилкой не быть!)
И гордо себе и людям в глаза смотреть!)
Но это же для вас дико!) Будете изображать восторг и счастье с чужим мужиком!)
Только вот есть народная мудрость , что на чужом несчастье СВОЕГО счастья не построишь.... И что удивительно - она столетиями работает!)
мистерЛяпсус• 02 июня 2025
Ответ дляКітті_
А звідки ви знаєте що кому краще? Вам краще одне, а комусь краще з вашим чоловіком. Чому хтось повинен відмовитися від вашого чоловіка лише тому щоб вам добре зробити?
Кітті_• 02 июня 2025
Ответ дляОченьценная
И гордо себе и людям в глаза смотреть!)
У свиногиєн немає поняття честі, вони по суті говорящі двуногі тварини, а поняття честі це вище поняття, поняття не з тваринного світу.
мистерЛяпсус• 02 июня 2025
Ответ дляОченьценная
И гордо себе и людям в глаза смотреть!)
Комусь простіше жити самотньо. А комусь приємніше мати чоловіка, навіть якщо він одружений на іншій, ніж бути взагалі самотньою.
Всі ці моральні принципи такі класні коли все добре. Але після певних життєвих подій чітко можна зрозуміти, що по головах чесних, добрих, вірних дуже активно топчуться, тому просто немає сенсу такої бути. Гордість дуже красива коли все добре. А коли треба самій тягнути все-все-все, то гордість чомусь має властивість ставати не такою гордою...
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ дляКітті_
Полностью согласна...
Они согласны ’где нибудь, как - нибудь, с кем - нибудь’...
Это уровень и мораль мартовских кошек....
мистерЛяпсус• 02 июня 2025
Ответ дляКітті_
З вовками жити по вовчаті вити! Це народна мудрість... давно відома... На жаль честь, доброта, вірність дуже сильно карається уроками життя... Чомусь прилітає як раз не покидькам та безпринципним сволочам, а тим хто при моральних принципах.
40 років боролося за те щоб жити по честі. За цей час так життя вивозило і таааак навчило, що зрозуміла - в ці моральні ігрища нехай грають інші дурні. Тепер краще побуду скотинякою, але при своїх інтересах.
_Злата Ibra_• 02 июня 2025
Нет
Тріль!• 02 июня 2025
Ответ дляАБВГДэшница
вы не женщиной себя почувствуете, а бесплатной давалкой для слива его спермы
А если платит
Тріль!• 02 июня 2025
Ответ дляLacrimo
О ці військові) знайомі деякі пишуть всім своїм колишнім по колу : одна тай приїде, якщо жінка не хоче. У мене типаж дружини , тому ні, не цікаві мені одружені, не будую стосунків з тим, з ким нема логічного продовження - родини.
А мужа простите за измену?
Тріль!• 02 июня 2025
Ответ дляТворог для розжига
Я бы хотела быть одной в старости. Устала обслуживать мужа.
Тріль!• 02 июня 2025
Ответ дляХачапууури
Нет. Вы дно . Если вас тянет на женатых

Я б таких на костре сжигала
А мужей, которые изменяют?
Тріль!• 02 июня 2025
Ответ дляИдууу--уууу блин
Таких шлюшендрей, как автор, много.
Да. А мужики вообще все шлю...ханы, им пофиг с кем, зачем их любить и уважать. Не пойму
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Моральные принципы - это внутренний стержень и совершенно не важно - хорошо тебе при этом или плохо.
Эти границы каждый сам себе устанавливает :
Например один говорит - я не ворую и живет честно и не важно, что все вокруг него воруют и прекрасно живут. Он сам для себя решает , что он не вор...
Так и с чужими мужьями - одна решает для себя, что она не бл.дь .
А для другой это норма...
Ну майте вы чужого мужика, как по мне - это мерзость...
Потом идите в церковь и думайте там о заповеди ’не прелюбодейстуй ’ и грехи замаливайте, пользуясь так же заслуженной репутацией потаскухи .... Это ваш выбор так жить....
Только вот есть одно НО...
Нормальный порядочный мужчина , даже если заинтересуется - к потаскушке семью строить не пойдет... К чему ему жена - шалава?)
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Так в чем интересы?))
Что бы вас пользовали как отхожее место и домой к законной жене уезжали?)
Оченьценная• 02 июня 2025
Ответ дляТріль!
А если платит
Тогда это проституция. Ну - экскорт по модному!)