Творческий типаж• Изменено 02 июня в 11:13
Хто їздить в дорогі 5 *готелі?
Напишіть в які, і чи сподобались вони вам, де саме розташовані?
Маю на увазі морський відпочинок.
Файна_зупка• 02 июня в 11:14
Сподобалися в Туреччині, Єгипті і в Тайланді. Всі хороші були. В Туреччині мені море найбільше сподобалося
Творческий типаж
• 02 июня в 11:15
Ответ дляМамкиня доця
У кожного свої дорогі))
То й пишіть які саме Ваші, тут просто цікаво знати локації, а не хвалитися чи принижувати когось
Смурфетта• 02 июня в 11:16
Ответ дляТворческий типаж
Відкриваєте сайт, знаходите по ціні від дорогих до дешевих і вибирайте. Наприклад мені не подобаються великі готелі,де до моря йти пів дня хоч і на першій лінії
Творческий типаж
• 02 июня в 11:17
Ответ дляСмурфетта
Цікава думка дівчат
Протру пилюку• 02 июня в 11:17
Один раз ездила (не мой формат отдыха), в Египте посмеялась). Вай-фай самый сильный только на рецепции, суши в ресторане резали при постояльцах большими кусками вкривь и вкось).
Остальное - ’стандартная программа’)
Шпондєр• 02 июня в 11:18
Ответ дляПротру пилюку
Остальное - ’стандартная программа’)
в фо сизн?
Спасу мир• 02 июня в 11:27
Daios cove Крит
6 лет назад на двоих было 2700 неделя,
Сейчас-10000 неделя, отель, который задает планку. После него все не то )
Но я и в four seasons не была
6 лет назад на двоих было 2700 неделя,
Но я и в four seasons не была
Посудомойка• 02 июня в 11:34
В кожного своє дорого.
Ми з задоволенням їздили в Анталію, Club Hotel Sera, для нас це було не дешево, а комусь можливо фігня)
І як тільки відкриють кордони, знову туди))
Сметчица• 02 июня в 11:35
Тобто, будь-яка країна і чийсь досвід там у п´ятизірковому готелі вам згодиться?
Ручки-Крючки• 02 июня в 11:37
Найкращий готель, з яких я була - безперечно, Роялтон кайя Санта Марія на Кубі. Шикарний пляж, ресторани алякарт, особистий батлер, лобстери і піна колада.
Ми, як гості, що були декілька разів, садили пальму) Росте вже величенька)
Далі, дуже класні готелі на Канарах. Приміром, Іберостар Антелія.
В Туреччині ми любили Дімаріс і Гураль Текірова. Нині в Туреччину не їздимо, бо кацапів, як гною((
І загалом, трошки вже переключилися з пʼятизіркових олінклюзівів на зйом вілли. Мені, правда, так менше подобається, але ми їдемо великою сімʼєю, діти вже всі дорослі, тож, так виходить зручніше.
Ворожу на каві• 02 июня в 12:19
Ответ дляТворческий типаж
то есть страна вообще не важна?
Творческий типаж
• 02 июня в 12:26
Ответ дляВорожу на каві
то есть страна вообще не важна?
Як не важливо, ну не на Коста-Ріці чи Новій Зеландії, звісно, туди не поїду
Творческий типаж
• 02 июня в 12:27
Ответ дляСметчица
Все згодиться
Творческий типаж
• 02 июня в 12:28
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую
Творческий типаж
• 02 июня в 12:28
Ответ дляПосудомойка
В кожного своє дорого.
Дякую
Творческий типаж
• 02 июня в 12:28
Ответ дляСпасу мир
Daios cove Крит
6 лет назад на двоих было 2700 неделя,
Но я и в four seasons не была
6 лет назад на двоих было 2700 неделя,
Но я и в four seasons не была
Дякую за відповідь
Творческий типаж
• 02 июня в 12:28
Ответ дляalisarich
Мой любимый гранд бахия присип Пунта кана в Доминикане
Дякую
Творческий типаж
• 02 июня в 12:29
Ответ дляЧерговий по кухні
DMaris Bay в Туреччині
Дякую, розкішний готель- один з моїх улюблених
Творческий типаж
• 02 июня в 12:29
Ответ дляШпондєр
Доминикана, сеть Бая принсипе очень понравилось
Дякую
Ворожу на каві• 02 июня в 12:32
Ответ дляТворческий типаж
так укажите страны, куда можете.Так будет понятно, что вам советовать.
Творческий типаж
• 02 июня в 12:33
Ответ дляРучки-Крючки
А чим саме Вам сподобався Гурал, не була там. По фото бачу , що з пляжа гір не видно, вони наче далеко від готелю, якщо порівняти з готелями Бельдібі , наприклад?
Творческий типаж
• 02 июня в 12:36
Ответ дляВорожу на каві
Питання не в країні, а туди, куди їздять дописувачки Порадниці, а я вже прикину, що і до чого
Кудлата хмаринка• 02 июня в 12:44
Ответ дляШпондєр
Что такое ’принсипе’?