Манкоголік• 29 апреля в 22:35

Ви були в Римі? Сподобалось?

Планую побувати.
Хочу дізнатись більше від тих, хто подорожував у Рим)
Як добирались з зо якого міста і де пересадки ?
В якому готелі зупинялись? Дорого житло?
Скільки днів потрібно, щоб побачити видатні місця?
Що вас вразило?
Ліньки гуглить• 29 апреля в 22:37
Не было. Хочу летом мотнуться с сыном. Неделю отпуска беру. Поедем тз Германии. Будем снимать апартаменты
Комиссия50%• 29 апреля в 22:37
Сподобалося. В різні роки добиралися з різних міст. Під час війни - з Сучави літаком. Як на мене , 4-5 днів достатньо
Ищу Аленя• 29 апреля в 22:38
не зупинялись
були проїздом, ранком прилетіли з Кишинева, пізно ввечері поїхали далі.
встигли подивитись Ватикан, а саме площу і базиліку Святого Петра, Колізей (ззовні тільки), район Трастевере і ще трохи погуляти по центру.
мені в принципі достатньо. галочку ’була в Римі’ - поставила.
звісно, там ще багато чого дивитись і дивитись, але може колись іншим разом.
Лика-прилипка• 29 апреля в 22:38
3 раза были, один из на прошлой неделе, еще все не посмотрели, отели по разной цене, нужно ловить
Атятя_тётя• 29 апреля в 22:38
Рим-то любов! Щоразу як вперше. Житло на аренби шукали. Обов´язково погуляти ввечері -´Колізей, Треві. Пантеон, Санта Анджело, Ватикан відвідати. Воду можна пити в колонках на вулиці.
Анонім Завгосп• 29 апреля в 22:39
Так, дуже
автор Манкоголік • 29 апреля в 22:39
Ответ дляЛика-прилипка
В Букінг? Чи ще є сайти?
Chaterbox• 29 апреля в 22:39
Рим - одне з найкрасивіших міст світу. Була багато разів і ще полечу. Тим паче з Сучави мені завжди дешево і комфортно летіти. П´ять днів можна для початку. Вибір де жити, також великий і на різний гаманець. Головне не сілитися нижче зд вокзалу Терміні. Там будуть погані враження))
миссАрфография• 29 апреля в 22:40
Так, ві сні
Лика-прилипка• 29 апреля в 22:40
Ответ дляМанкоголік
В Букінг? Чи ще є сайти?
Мы на букинге
автор Манкоголік • 29 апреля в 22:40
Ответ дляАнонім Завгосп
Так, дуже
Вау!!!
Ищу Аленя• 29 апреля в 22:41
Дівчата, ви не повірите.
Ось що побачила на набережній Тібру.
Розклеєно по декільком стовпам
Лика-прилипка• 29 апреля в 22:42
Атятя_тётя• 29 апреля в 22:42
Ответ дляМанкоголік
В Букінг? Чи ще є сайти?
https://ru.airbnb.com/?c=.pi0.pk988372260_50374254...
автор Манкоголік • 29 апреля в 22:42
Ответ дляАтятя_тётя
Ці два знаю) дякую
Ищу Аленя• 29 апреля в 22:42
шкода, що тут не можна викладати відео
ввечері біля Колізею хлопець співає
Chaterbox• 29 апреля в 22:44
Ответ дляЛіньки гуглить
Летом там, капец, как жарко. Рассмотрите пару дней на море. Там электричкой максимум час ехать. А пляжи очень даже ничего
Атятя_тётя• 29 апреля в 22:44
Користуйтесь транспортом, так швидше можна обійти видатні місця. Там така краса особливо ввечері.Обожнюю Рим!
Chaterbox• 29 апреля в 22:45
Ответ дляИщу Аленя
Дівчата, ви не повірите.
Ось що побачила на набережній Тібру.
Розклеєно по декільком стовпам
Мы в городке возле Милана эту же гадалку видели) переехала наверное))
Ищу Аленя• 29 апреля в 22:45
Базиліка вражає, звісно
Ищу Аленя• 29 апреля в 22:46
Ответ дляChaterbox
та ці кацапи як таргани, всюду
нас намагалася розвести на екскурсію за 50 євро якась кацапка.
Шпондєр• 29 апреля в 22:46
Мы были 4 дня, очень понравилось, но шумно и многолюдно, конечно, туристов море.
Лика-прилипка• 29 апреля в 22:47
Ответ дляИщу Аленя
та ці кацапи як таргани, всюду
Там полно гадалок на таро местных, как-то вечером забрели, их целый переулок
Анонім Завгосп• 29 апреля в 22:48
Ответ дляИщу Аленя
Базиліка вражає, звісно
Так, дуже гарно
Моська-слон• 29 апреля в 22:48
Мой совет - дождитесь окончание конклава и всех торжеств по поводу нового пары. Сейчас там будет наплыв верующих, Ватикан не увидите. А это маст, билеты надо брать заранее.
Колизей интересная ночная экскурсия, тоже заранее, как и вообще все.
Ещё берите жилье недалеко от центра, что все примерно в пешей доступности,потому что метро тот еще квест с билетами, а с такси как повезет.
Ищу Аленя• 29 апреля в 22:48
Якщо їсти, то переходьте через Тібр в Трастевере.
Ищу Аленя• 29 апреля в 22:49
Ответ дляАнонім Завгосп
Так, дуже гарно
О, у вас фотки кращі
Ми не підіймались.
Там і внизу поки все подивишся, півдня пройде
і як ми були, то народу була тьма
Вчителька з мікрорайону• 29 апреля в 22:50
Рим прекрасен
Девочки, очень красивые фото
Лень свои вытягивать
Ехать - однозначно
Анонім Завгосп• 29 апреля в 22:50
Ответ дляИщу Аленя
О, у вас фотки кращі
Ми не підіймались.
і як ми були, то народу була тьма
Я була в ковід) Порожньо й без черг
Единорог помог• 29 апреля в 22:51
Интересно, а как в Риме именно жить? У кого-то был опыт?