В кого тако було• Изменено 02 июня в 12:22

Приєднання горища.

В новобудові мешканці верхніх поверхів мали можливість офіційно доєднати горища до квартир. Оплачували більшу ціну за метр.

Оформили в БТІ, але НЕ подали в ОСББ зміну площі на більшу.

За ці роки накопичено близько 270тис грн недоплат до ОСББ.

Чи варто ініціювати процес перерахунку внесків, виходячи з фактичної площі?

Чи просто в подальшому нараховувати по фактичній площі.

Піднято питання на правлінні ОСББ. Маю проголосувати .

Хотілось би почути думку порадниць.
автор В кого тако було • 02 июня в 12:21
В основному площа збільшилась в два рази.
Марс атакует• 02 июня в 12:21
Ответ дляВ кого тако було
Ви там не, можливо, пропустили. Подали с осбб чи не подали?
Перепрошую НЕ ПОДАЛИ В ОСББ.
Липка-прилипка• 02 июня в 12:22
С того момента, как получено решение от БТИ, чердак стал жилой площадью. Значит за нее и необходимо оплачивать
Липка-прилипка• 02 июня в 12:22
Ответ дляВ кого тако було
Перепрошую НЕ ПОДАЛИ В ОСББ.
Совершили мошеннические действия
автор В кого тако було • 02 июня в 12:23
Ответ дляМарс атакует
Дякую, виправила.
Марс атакует• 02 июня в 12:24
По-справедливості, треба з моменту офорлення приватної власності а БТІ. А ще я, наприклад, взагалі вважаю приєднання горища до квартир незаконним.
Укр_жіночка• 02 июня в 12:37
Площі ці офіційно стали їхніми до утворення ОСББ? Ви в курсі. що ціна голосу учасника ОСББ залежить від площі. що перебуває у його власності, за типовим договором так
Алгонавт• 02 июня в 12:41
Проголосовала бы за полную оплату от сегодня.
То, что столько времени ОСБб присылало меньшие суммы-провтык осбб.
Люди оплачивали те счета, которые им приходили.
И да, я только за, что кто-то заберет чердак, будет жить в нем, соответственно утеплит и отремонтирует по надобности.
Коржик• 02 июня в 12:48
Повинні сплачувати з моменту отримання документів з БТІ. Після всих змін власник зобов´язаний подавати відомості до інших органів. Лінь шукати, це десь написано. Також приклад: якщо прописалася людина, то власник подає данні в комунальні організації: за вивіз сміття, вода/газ (досі є квартири без лічильників, якщо є лічильники, то не обов´язково і ні нащо не впливає). Так само і з площею
автор В кого тако було • 02 июня в 12:55
Ответ дляУкр_жіночка
Після утворення ОСББ.
Голосувати будуть члени правління у всіх одинакової ваги, голос.
Укр_жіночка• 02 июня в 15:40
Ответ дляВ кого тако було
Після утворення ОСББ.
Якщо по справедливості, то він моменту оформлення в БТІ, бо ж відтоді воно перестало бути спільним майном ОСББ, а стадо їхнім