Ручки-Крючки• 02 июня в 14:59
Приватизация через ЦНАП
Подскажите, кто приватизировал квартиру через ЦНАП сколько времени это заняло? Если подать все документы по списку, то больше приходить не нужно, только на получение?
Ручки-Крючки
• 02 июня в 15:41
Ответ дляТуся муся
Приватизировать или внести в новый реестр ?
Приватизировать
Я шалунья• 02 июня в 16:00
Ответ дляРучки-Крючки
Приватизировать
ЦНАП не оформлює приватизацію. Він посередник в прийомі/видачі документів.
Все залежить від місцевої адміністрації.
Мінімально - 3-4 місяці. Це якщо у вас документи всі і без питань.
Я шалунья• 02 июня в 16:02
Ваші документи хтось бачив з уповноважених осіб? Чи це тільки ви рахуєте, що є всі і вони підходять?
Ручки-Крючки
• 02 июня в 17:35
Ответ дляЯ шалунья
Не бачив, але за списком всі є.
Я шалунья• 02 июня в 17:37
Ответ дляРучки-Крючки
Не бачив, але за списком всі є.
Пробуйте, але врахуйте, що якщо там щось не так, то документи повернуть на доопрацювання. Кожне таке повернення приблизно у вас займе +2 місяці до попереднього терміну.
Ручки-Крючки
• 02 июня в 18:30
Ответ дляЯ шалунья
Дякую