Ніка Найз• 25 апреля в 12:48

Взорвали Москалика!

У підмосковній Балашисі підірвали автомобіль генерал-майора Ярослава Москалика

За даними росЗМІ, він був заступником начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил РФ.

На місці вибуху знайшли сліди вражаючих елементів СВП.
vikinguryonok• 25 апреля в 12:51
Слава Україні !!!
begovelik• 25 апреля в 12:51
І це прекрасно. Ще б фюрера підірвали!
автор Ніка Найз • 25 апреля в 12:55
Ответ дляbegovelik
І це прекрасно. Ще б фюрера підірвали!
автор Ніка Найз • 25 апреля в 12:55
Ответ дляvikinguryonok
Слава Україні !!!
Подрысь• 25 апреля в 13:00
кто-то не рад судя по синей бабе)
ЗдохниПуйло• 25 апреля в 13:02
Ответ дляПодрысь
кто-то не рад судя по синей бабе)
Так це баба зі стаканом, вже пом´янула москаля
Aksinia 111• 25 апреля в 13:10
Додаткові деталі від москалів про ліквідацію Москалика

Підірваний у Балашисі ’Фольксваген’ перепродали щонайменше тричі з кінця січня цього року.

35-річна Маргарита В. переписала машину на приїжджого з Азербайджану 1995 року народження. Той майже одразу перепродав авто 26-річному Андрію П. Який стверджує, що за тиждень перепродав іномарку 40-річному Ігнату К., нібито уродженцю українського міста Суми.

25 квітня близько 10:40 ранку припаркований біля під´їзду ’Фольксваген’ здетонував - у момент, коли з дому вийшов генерал-майор Ярослав Москалик. Його вбило на місці вибуховою хвилею та вражаючими елементами.
vikinguryonok• 25 апреля в 13:12
Ответ дляЗдохниПуйло
Нехай синя баба іде н@}{uy
fishcka• 25 апреля в 13:12
Ответ дляAksinia 111

чудово, нехай ходять і бояться всього навколо
vikinguryonok• 25 апреля в 13:14
Will_Be...• 25 апреля в 13:25
Там, ещё несколько дней назад писали, что взорвалась одна из машин автопарка бункерного... Может, потихоньку добираются?
Teonaa• 25 апреля в 14:16
Рісковий дядька, ходити з таким прізвищем