Танцепесенная• 02 июня в 20:59
Кофеварка?
Маю вже три: капсульну, рожкову і кофе-машину. І так мені ТРЕБА гейзерну кавоварку,що жесть...
Чоловік каже, що я "тю-тю".
Хто користується гейзерною кофеварка?
Чоловік каже, що я "тю-тю".
Хто користується гейзерною кофеварка?
Маю декілька думок• 02 июня в 21:09
Користуюсь ріжковою Делонжи, вирішила купити собі гейзерну, на час, коли будуть вимикати електрику. Обрала собі Bialetti Alpina (3ч). Колись пила каву лише з гейзерної.Коли Bialetti отримала та зварила каву, зрозуміла, що ні, мені не смачно після ріжкової. Але залишила її, якщо буду без світла, заварювати каву на плиті
Не люблю натовп• 02 июня в 21:10
Рожкова мені поки сама топова, на кавомашину ще не заробила, але після цих нахрєна вам гейзерна?
Танцепесенная
• 02 июня в 21:11
Ответ дляМаю декілька думок
Я якраз таку і хочу
Танцепесенная
• 02 июня в 21:12
Ответ дляНе люблю натовп
А я знаю. Там інший смак кофе
Маю декілька думок• 02 июня в 21:12
Ответ дляТанцепесенная
Я якраз таку і хочу
Розумію)))))) Інша гейзерна, мені теж, не була потрібна)
УраганнаЯ• 02 июня в 22:17
гейзерна-це найкраща кавоварка які існують, користуюсь вже років 20 і не збираюсь ні на що інше міняти.
Танцепесенная
• 03 июня в 07:25
Ответ дляВ шоколаде
При кавомашині, гейзерна, як необхідність? Для чого?
На відпочинок