СирОжино пирОжино• 03 июня в 07:28

Чернігів, ви як?

Зранку встаю і читаю ….(
Викликаю на дебати• 03 июня в 07:30
А что в новостях?
ТигрЛьвович• 03 июня в 07:50
Да разве только Чернигов? А Одесса?(((
АсобеннАя• 03 июня в 08:19
еще не читала новости, но теперь понимаю, что горе, сочувствую
автор СирОжино пирОжино • 03 июня в 08:22
Ответ дляАсобеннАя
Бідні люди (( вони просто спали і така їм ніч(((
черная мамба• 03 июня в 08:49
А ще мені мої волонтери з Чернігівщини дзвонили, інструктаж їм військові робили,може бути наступ на тому напрямку((
Сама купляю квіти• 03 июня в 08:55
Доброе утро, держимся, ночь была реально жёсткой 😢
Аюшка• 03 июня в 09:10
Ответ длячерная мамба
Так и на Сумском, Харьковском, Запорожском, Херсонском и Днепропетровском направлении может быть наступление
черная мамба• 03 июня в 09:13
Ответ дляАюшка
Воно не може, воно с весни вже йде. З волонтерами з тих напрямків теж підтримую зв´язок. За Чернігівщину тільки вчора сказали, наступу там ще немає.
Замріяна• 03 июня в 09:52
Ответ дляСирОжино пирОжино
Поспиш тут. Летіли один за одним. Такий жах був. Поки прокинулись, то не встили вибігти - вони над домом і так багато. Сиділи в коридорі(((((
автор СирОжино пирОжино • 03 июня в 10:22
Ответ дляЗамріяна
Я в іншому районі, стомлена буде заснула, не чула Слава Богу, а зранку почитала , так аж жахнулася
Некомильфо• 03 июня в 11:06
Ответ длячерная мамба
Чоловік зараз теж на фронті, каже, продавай квартиру. Та хто її зараз купить.
автор СирОжино пирОжино • 03 июня в 11:10
Ответ дляНекомильфо
Купують, в Че, чому ви так … ще й ціни значно виросли
Некомильфо• 03 июня в 11:21
Ответ дляСирОжино пирОжино
Та зайшла на OLX, так є новобудови по 36 т. за 1ку, з ремонтом.
Душа компанії• 03 июня в 16:02
Ответ дляНекомильфо
Покупают и бегом.