ТаЕщеОптимистка• 03 июня в 09:25

Хтось читав "Колонію" Кідрука,як вам?

Чи буде цікаво молодому хлопцю?Хочу взяти на подарунок.
Буду вдячна за відгуки.
Бавовнятко• 03 июня в 09:34
Якщо любить фантастику - так, буде цікаво. Мені дуже сподобалася.
Не танцую- но пою• 03 июня в 10:00
Кідрук, взагалі, дуже круто пише
Черпак_для_фантазий• 03 июня в 10:05
Книга класна, але тепер треба чекати нову, поки вийде, сюжет не закінчений)))
120-120-120 (не худею)• 03 июня в 10:05
Читала іншу його книгу.
Сподобалося.
Трохи на Стівена Кінга схожий стиль)
Ще хочу щось почитати
КонхфЭдкаТузик• 03 июня в 10:24
Саме Колонію не читала, але всі інші його твори чудові (тільки розповіді коротенькі не заходять), все інше супер. Хоча я не прихильник фантастики, його з задоволенням читаю.
сказочное_Бали• 07 июня в 23:17
Читала одну книгу Кідрука і вона взагалі не сподобалася, настільки, що від автора відвернуло, і більше пробувати не хочеться. Назву не пам´ятаю, але відгуки про неї були чудові. Тому те, що подобається іншим, вам може не зайти. Але поки не спробуєш, не зрозумієш.