Anna -d11e• 03 июня в 13:47

Высадили томаты, вот что с ними, почему сохнут?

Янка-угомонись• 03 июня в 21:54
Ответ дляAnna -d11e
Фосфор, який саме препарат?
Я мала на увазі тільки пересадку рлзсади до відкритого грунту на постійне місце. То поливають розчином з підвищеним рівнем фосфору, щоб корінь краще наростав. Зараз це не потрібно, якщо листя пожовтіло. Причина може бути в стресі після пересадки, неправильний полив, бракує поживних речовин. 20 20 20 ( NPK) я б додала, янтарну к- ту, на 10 л півтори столові ложки фітоспорину.
Янка-угомонись• 03 июня в 22:07
Подивіться чи таке у вас псування листя. Схему підкормок додаю.
автор Anna -d11e • 04 июня в 17:39
Ответ дляЯнка-угомонись
Лист білий ,починається з кінчика і є білі крапочки і по середині листа