Біле пальто• 03 июня 2025
Плідне яйце не відповідає терміну
Дівчата привіт. Потрібна ваша думка 🙏🏻 дата останніх місячних 4.04, наразі Хгч в динаміці відповідає 5 тижнів, плідне яйце також 6 мм, ембріона ще не видно, хоча на такому терміни вже і серцебиття повинно бути. Скажіть будь ласка, можливо у когось так було ? Чи можлива настільки пізня овуляція ?
Крию матом страшно• 03 июня 2025
В мене не відповідало терміну , на 2 тижні , сказали здавати в динаміці ХГЧ , через тиждень контрольну УЗД , вже було серцебиття . Також здала на рівень прогестерону аналіз , в мене був низький - пила утрожестан.
Доньці вже майже 12 років
Кнопкотиць• 03 июня 2025
у вас місяць затримки вже і ви тільки почали здавати хгч?.....коли здавали і який саме ріст показників?
Біле пальто
• 03 июня 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Доньці вже майже 12 років
Я прогестерон не сдавала але утрожестан , до цього було ЗВ
Біле пальто
• 03 июня 2025
Ответ дляКнопкотиць
Вчора другий раз здала.
Кнопкотиць• 03 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
Вчора другий раз здала.
і інтервал який?...10тис це нижня межа 5-6 тижнів, це дуже мало. Я б сказала що це завмерла судячи з показників хгч і затримки.
Астановитесь• 03 июня 2025
Все у вас нормально, хочу вдвое выше и это отлично
Подождите чуть, скоро все будет
Кнопкотиць• 03 июня 2025
Ответ дляАстановитесь
Подождите чуть, скоро все будет
за 3 доби має хгч збільшуватись в 2р, автор не писала з яким інтервалом здала ці 2 аналіза
Ганцю в кєдах• 03 июня 2025
Віка ти???
Це твоє відео сьогодні маякнуло в ФБ де переселенка лікарка, яка прийшла на ваш дорогий коштовний прийом приватної клініки, плакалась на прийомі що отримує пенсію 10 тис, а її чоловік завідуючий лікарнею має пенсію 15тис грн?... І ви до президента звертались щоб допоміг їм бо переселенці? і лікарі вони і мають такі малесенькі пенсії в той час коли велика більшість пенсіонерів, які пропрацювали все життя мають ледь 3 тис грн пенсії.
Фиона Шрековна• 03 июня 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Віка ти???
Як це стосується вагітності автора?
Біле пальто
• 03 июня 2025
Ответ дляКнопкотиць
З дві доби в два рази
Біле пальто
• 03 июня 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Віка ти???
Ні чого не зрозуміла ))
Ганцю в кєдах• 03 июня 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Як це стосується вагітності автора?
Та лікарка приватної клініки теж узіст гінеколог, теж часто робочі питання подібним чином намагається вирішити, запитує а в кого таке вже бууулооо, а?
Фиона Шрековна• 03 июня 2025
У вас майже 9 акушерських тижнів вагітності, віднімемо 2 тижні, т.б приблизно 7 тиж.тому сталося запліднення.Можливл пізня овуляції, тому такий термін .Хай все буде гаразд.
Свисток ля-минор• 03 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
Вчора другий раз здала.
А УЗИ в другом месте вы сделали?
Біле пальто
• 03 июня 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
А УЗИ в другом месте вы сделали?
Да, жовте тіло 2,5 мм
Захекалася читать• 03 июня 2025
Автор, тут только ждать. Поддержка прогестероном и динамику хгч ещё бы посмотрела. УЗИ через неделю от последнего Пусть все будет хорошо
Желточный мешок видно в плодном яйце?
Біле пальто
• 03 июня 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Желточный мешок видно в плодном яйце?
Да 2,5 мл
Благодарю вас 🙏🏻
Захекалася читать• 03 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
Да 2,5 мл
Благодарю вас 🙏🏻
Вы писали, что жёлтое тело 2,5 мм. Перепутали или одинаковый размер?
Біле пальто
• 03 июня 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Не поняла вас.
Свисток ля-минор• 03 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
Да, жовте тіло 2,5 мм
Да при чем тут жёлтое тело, дайте фото описания
Захекалася читать• 03 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
Не поняла вас.
На УЗИ видно и жёлтое тело и желточный мешок?
Біле пальто
• 03 июня 2025
Захекалася читать• 03 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
фото
Ну тогда все Ок, со сроком конечно странно, но если есть желточный мешок, то и эмбрион появится
Сегодня я не я• 04 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
фото
По результатам хгч и 2х УЗИ какие рекомендации вам даёт врач?
Какая дальнейшая тактика?
Согласно задержки вам уже не скрининг через несколько недель нужно идти.
Согласно картинки УЗИ всё совсем не соответствует циклу.
Какие рекомендации врача?
Какая дальнейшая тактика?
Какие рекомендации врача?
Біле пальто
• 04 июня 2025
Ответ дляСегодня я не я
Какая дальнейшая тактика?
Какие рекомендации врача?
Какая дальнейшая тактика?
Какие рекомендации врача?
Утрожестан, повторное узи через неделю
Сегодня я не я• 05 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
Утрожестан, повторное узи через неделю
Ну узи через неделю явно прояснит ситуацию.
Ну у вас вроде и плодное яйцо выросло по сравнению с первым УЗИ.
Біле пальто
• 05 июня 2025
Ответ дляСегодня я не я
Да , врач тоже сказала, что немного. Я так переживаю. Еду Хгч сдавать
Сегодня я не я• 05 июня 2025
Ответ дляБіле пальто
Ну надеюсь следующее УЗИ прояснит ситуацию.
Надеюсь, что в вашем случае был просто сбой цикла и овуляция была слишком поздней и спонтанной.
Тогда вам просто ориентир срока по УЗИ нужно брать будет.
Так как с реальным сроком по месячным оно никак не будет сопоставляться.
Желаю вам, чтоб на следующем УЗИ было все хорошо уже.
Отпишитесь как ваши дела