Миссис Буркул• 03 июня 2025

ЕКО з донорською ЯЦ

Дівчатка, хто мав досвід ЕКО з донорською - напишіть, Ваш досвід, будь-ласка. Зі своєю, майже нема шансів, як кажуть лікарі, АМГ 0,1. Перед цим було 3 завмерлі вагітності, останню робили аналіз - генетична поломка. Тому розглядаю і цей варіант теж, але сумніваюсь в генетиці донорів, на жаль.
Я тут с краю постою• 03 июня 2025
Вот интересно., амг 0,1, а было аж 3 зачатия.. правду наверное говорят, что Амг не показатель
Рожки-да-ножки• 03 июня 2025
Ну як сумніваєтесь, не робіть
ИМХОля• 03 июня 2025
Сидела на экошных форумах в свое время.
Если к АМГ 0,1 ещё и возраст 40+, то из нашей компании все пришли к дя.
Получали какие-то клетки, часть даже оплодотворялась, а тесты на поломки пгт не проходили.
Если для вас этот путь приемлем, не теряйте время.
Все буде Україна• 03 июня 2025
Автор, сколько вам лет?
автор Миссис Буркул • 03 июня 2025
Є в принципі і репродуктолог, яка готова взяти в ЕКО зі своїми ЯЦ, але сумніваюсь - чи є шанси? При УЗД 2-3 фолікули. Ще один гінеколог радить народжувати природньо, пробувати, поки не ’повезе’ і не буде здоровий ембріон, але мені щось так собі цей варіант...
Рожки-да-ножки• 03 июня 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Звісно ні, в мене було 1,2 чи щось таке, а клітин взяли щось двадцять чотири наче, до тридцяти (це прям нормально ) і усі були гарненькі, аналізи - пушка
автор Миссис Буркул • 03 июня 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Автор, сколько вам лет?
автор Миссис Буркул • 03 июня 2025
Ответ дляИМХОля
Сидела на экошных форумах в свое время.
дякую. Все вийшло з донорськими? який був вік орієнтовно тих, хто народжував?
Все буде Україна• 03 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
У меня было два ЭКО. Первое пролет, созрела всего одна яйцеклетка. Второе, сменили протокол, созрело четыре яйцеклетки, подсадили три, родилась двойня.
АМГ тоже 0,1 был. Но лет мне было 35.
Я бы попробовала ЭКО со своими яйцеклетками.
Я тут с краю постою• 03 июня 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
1,2 хорошая цифра для амг)
Рожки-да-ножки• 03 июня 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
1,2 хорошая цифра для амг)
З донорів вимагають ~4.
В мене скаче постійно (хоча вважають що цифра має бути стала і з віком просто зменшуватися)
Я тут с краю постою• 03 июня 2025
Ответ дляВсе буде Україна
АМГ тоже 0,1 был. Но лет мне было 35.
А что именно сменили, не помните? Препараты?
автор Миссис Буркул • 03 июня 2025
Ответ дляВсе буде Україна
АМГ тоже 0,1 был. Но лет мне было 35.
дякую! природнім шляхом не виходило з таким АМГ, що вирішили ЕКО? Чи були завмерлі вагітності?
ИМХОля• 03 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Получалось.
Всем 40 +, это раздел отдельный был на форуме.
В основном 40-43, но была женщина 47.
Я тут с краю постою• 03 июня 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
З донорів вимагають ~4.
Я думала вы для себя делали
Рожки-да-ножки• 03 июня 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Я думала вы для себя делали
А я не спростувала цього, просто констатую
Все буде Україна• 03 июня 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Да, препарат. В первом случае был Гонал, во втором Фемостон.
Я тут с краю постою• 03 июня 2025
Ответ дляРожки-да-ножки
Типа вдруг кто то из темы захочет в доноры пойти) ну ок)
Все буде Україна• 03 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Да, в природном цикле беременность не наступала. Абортов у меня не было.Замерших тоже.
Я тут с краю постою• 03 июня 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Интересно, спасибо..
у меня был менопур и дуфастон
Неудачная попытка
Колгоспниця• 03 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Я теж була довгожителем форумів ЕКЗ, історій коли б з АМГ 0.1 і віком 40+ вагітніли самостійно - одна-дві, дива трапляються , але дуже рідко.
Хоча пам´ятаю випадок, коли самостійних вагітностей не було, з ДЯ у 40+ народила двійню дівчаток, а через 3-4 роки самостійна вагітність і хлопчик.
Ліньки гуглить• 03 июня 2025
Ответ дляВсе буде Україна
АМГ тоже 0,1 был. Но лет мне было 35.
Между 35 и 40 фактически разница небольшая, но в эко это громадная пропасть.
В 30 лет взяли 10 яц, 9 оплодотворились, 8 прошли тесты на пороки.
В 35 лет взяли 10 яц, 6 оплодотворились, 4 прошли тесты.
В 40 лет из 10 яц , 4-5 оплодотворятся и 1-2 пройдет тестирование.
Время к женской репродуктивной системе беспощадно.

Так что иногда лучше остановиться, чем насиловать себя очередными стимуляциями, гормонами без результата. Оценить статистику и перспективы. Ребенка же ещё вырастить нужно, ресурса здоровья должно хватить лет на 20 ещё.
Я бы уже взяла донора в этом возрасте и после стольких неудач.
Морская свинка• 03 июня 2025
Я забеременела с Амг 0,01 , в 35
Полжизни считала себя бесплодной. Так мне сказали в 25 - истощение яичниклв, Амг 0,01 фсг 100+ , короче все.
Назначили ЗГТ и так я и жила 10 лет, а потом беременность.
Тракторні війська• 03 июня 2025
Не представляю, что должна думать женщина вынашивая чужого ребёнка. Роды никого не красят. Это вы так своего мужа любите?
Все буде Україна• 03 июня 2025
Ответ дляЛіньки гуглить

Так у автора не было неудачных протоколов, вообще не было ЭКО.
Я была во многих клиниках на косультациях и везде мне рекомендовали исключительно ДЯ. Я уже приняла, муж принял. И тут Берестовой убеждает попробовать свою яйцеклетку.
Когда у других 10-20-30 яйцеклеток в протоколе, у меня в удачном протоколе было всего 4.
Цикавенная• 03 июня 2025
Донорська, і навіть не думайте.
Мій досвід - АМГ перший протокол 2.3, імплантації не було, хоча візуально підсадили 2 прекрасних ембріона на 5 добу; другий протокол АМГ 1.6, ембріон гіршої якості, але хороший, вагітність завмерла на 7 тижні, мозаїка синдром Дауна; третій протокол АМГ 1.2, на 5 добу ембріони відставали в розвитку, я відмовилася від підсадки.
Обрали протокол з донорською яйцеклітиною (дали подивитися базу донорів, фото, коротко про них). Народила чудову доньку, гарнюху і красуню, їй 3 роки, радує батьків.
Дивлячись назад, думаю, чого не з другої спроби брала донора. І час, і гроші, і нерви, тішить думка, що то б був хтось інший, а так дочекалися свою доцю.
Задача не просто народити дитину, а максимально зробити все, щоб народити здорову дитину. З ДЯ шанси вищі.
Удачі!
Джонсонюк• 03 июня 2025
Не знущайтесь над своїм організмом. Відпустить чоловіка наліво та й годі.
автор Миссис Буркул • 03 июня 2025
Ответ дляДжонсонюк
чоловік не сильно й хоче. це я хочу дитинку
Джонсонюк• 03 июня 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Зрозумійте, що вашому тілу це не треба. Знайдіть іншу реалізацію цієї хотілки. І це не «дитинка», це - людина.
Все будет, но потом• 03 июня 2025
Ответ дляТракторні війська
Який же він чужий, якщо виношуєш для себе і плануєш виховувати?