Оябунчик• Изменено 03 июня 2025

Вибір ручного портативного відпарювача- є нормальний щоб гарно гладив?

Щоб можна було навітт погладити штори висячі
Медсестричка• 03 июня 2025
Для штор лучше тот, что как пылесосом идет. Портативный тефаль брала как дорожный, но для штор он слабый и маленький контейнер для воды
автор Оябунчик • 03 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
А є фото? Тіпа керхер?
Само_достаточная• 03 июня 2025
Шо сказати, ось я купила відпарювач Tefal ACCESS STEAM FORCE DT8270E1, Об´єм резервуара для води мл 200, Потужність 2000 Вт і шо? от відпарила сорочку на турборежимі (там 2 режими, є ще делікат), вода скінчилася, все.
Тобто воно так не відпарює, що от ти ним провів разок і все гладеньке. Так це 2000 Вт, а ще дивилася наприклад PHILIPS Серія 5000 STH5030/20, так там потужність 1400 і от вже маючи відпарювач і досвід користування, я не уявляю, що люди там відпарюють на такій потужності.
Хоча у цього філіпса на розеткі гарні відгути і навіть відео де ним штори відпарюють.
автор Оябунчик • 03 июня 2025
Ответ дляСамо_достаточная
Виходить шо нічого воно нормально не відпарює?
Медсестричка• 03 июня 2025
Ответ дляОябунчик
А є фото? Тіпа керхер?
Типа такого, есть сатурн скарлет дешевле. Керхер это пароочиститель, а вам нужен отпариватель
Само_достаточная• 03 июня 2025
Ответ дляОябунчик
ну тефаль більш-менш, а філіпса у мене ж не було) це я вже так думаю, враховуючи досвід користування тефалем.
Ось тут завжди писали, що найкраще, то стаціонарний.
Але знову ж таки, дивлячись наскільки багато і часто ви будете відпарювати.
Мені наприклад на літо по сорочці в день (умовно), то таке підходить. Штори я не парю, в мене ролети.
Сірничок• 03 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
Там есть и утюг к пароочистителю, хоть картинки посмотрите
Сірничок• 03 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
Мне этот не понравился он слабый, не все гладит, а керхер зверь
Сладко-соленая• 03 июня 2025
у меня Tefal Access, ручной, но довольно тяжелый, отпаривает неплохо, лен/джинс без проблем
Медсестричка• 03 июня 2025
Ответ дляСірничок
Да зачем мне картинки, если их 5 разных стоят у меня дома?)
Сірничок• 03 июня 2025
Ответ дляМедсестричка
Керхер это пароочиститель, а вам нужен отпариватель,
тож вы написали, и зачем пять штук если одного достаточно,
Медсестричка• 03 июня 2025
Ответ дляСірничок
Ну я ж не спрашивала у вас сколько мне их надо, правда? Работа моя такая, иметь их, если очень интересно
Файна дівка• 03 июня 2025
Ответ дляСладко-соленая
у меня тефаль трэвэл, со складной ручкой, я разочаровалась. толку мало. Эсть складной маленький ютюг так тем хоть теально что то прогладить. а это. а какя мощность у вашего которым вы довольны?
Сладко-соленая• 03 июня 2025
Ответ дляФайна дівка
https://bt.rozetka.com.ua/ua/tefal-dt8270e1/p32938... - вот вроде мой, 2000 Вт, глянула тревел - он слабее, конечно, но и компактнее