Доктор Хаос• 27 апреля в 18:48
Приїхали в Київ на тиждень
Знаю, що багатьох ці теми дратують) але поділюся і я своїм досвідом. Ми живемо у Польщі вже три роки, вважаю, що досить адаптовані. Зараз приїхали на тиждень у Київ, і я же тут класно. Своя квартира, а не орендована. Рідні, друзі... ціни! в кафе, на послуги в 2 рази дешевле ніж в Польщі.... зовсім по іншому себе почуваю в хорошому сенсі. Вже думаю про те, щоб можливо повернутися якщо війна дійсно закінчиться...
Доктор Хаос
• 27 апреля в 18:50
Ответ дляПригаю-цибаю
Амінь! А якої поради ви просите?
не прошу поради. Цікаві враженні інших людей, які так само як я після довгої перерви приїжджають в Україну
Аноним_1859• 27 апреля в 18:51
Ответ дляДоктор Хаос
Я наоборот, иногда бываю в Польше. Восторга там не ощущаю особого. По сьемным квартирам грустно. Хоть и снимаю ненадолго.
Пригаю-цибаю• 27 апреля в 18:52
Ответ дляДоктор Хаос
Все добре, приїхали додому після 1,5 років за кордоном, влаштувались на роботу, живемо в своїй квартирі.
Пожмаковна• 27 апреля в 18:52
Мы переехали из Киева в Трускавец, приезжаю в Киев, где горы, где чистый воздух, почему везде забито машинами, шумно, дорого.
Приезжаю в Трускавец, хочется обнимать свои ёлки))
Я натуралка• 27 апреля в 18:52
Ответ дляДоктор Хаос
Я повернулась після 3 років,син не зміг закордом, чоловік там залишився. Дома нам краще.
Доктор Хаос
• 27 апреля в 18:53
Ответ дляСвекруня
Напишіть будь ласка ціни в кафе
ну наприклад в Києві капучіно 60 гривень, в Польщі таке саме буде 160-170 грн. Салат тут 200 грн, там такий буде 400 грн. Манікюр в Польщі 1500 грн, якщо переводити в гривні
Анти-анонім• 27 апреля в 18:54
Ответ дляДоктор Хаос
Где в Киеве капучино 60?) крошечное?)и салат, разве что из капусты?
Доктор Хаос
• 27 апреля в 18:54
Ответ дляАноним_1859
в Польщі і немає від чого бути у захваті. Країна майже така як Україна, тільки ціни вищі, а на житло ціни космос
Доктор Хаос
• 27 апреля в 18:55
Ответ дляАнти-анонім
звичайне капучіно, в хорошому кафе. Салат ні, не з капусти. Я кажу що аналогічний в Польщі буде в 2 рази дорожчий
Анти-анонім• 27 апреля в 18:55
Ответ дляДоктор Хаос
Но зарплаты там не ровня нашим
Доктор Хаос
• 27 апреля в 18:55
Ответ дляАнти-анонім
Но зарплаты там не ровня нашим
але вони все одно маленькі у порівнянні з вартістю послуг та оренди
Аноним_1859• 27 апреля в 18:56
Ответ дляАнти-анонім
Но зарплаты там не ровня нашим
Всеравно, не так высоки чтоб вытянуть полноценную жизнь там, в той же Варшаве. А не от зп до зп.
Доктор Хаос
• 27 апреля в 18:56
Ответ дляАноним_1859
саме так
За ким я буду?• 27 апреля в 18:57
Ответ дляДоктор Хаос
Я не виїздила з Києва.
Анти-анонім• 27 апреля в 18:58
Ответ дляАноним_1859
А в Украине зарплаты позволяют вести достойную жизнь со съемным жильём не от зп до зп?
За ким я буду?• 27 апреля в 18:58
Ответ дляПожмаковна
А народилися ви де?
За ким я буду?• 27 апреля в 18:59
Ответ дляДоктор Хаос
Так і зп там, як вчора писали 20 зл за годину
Как_б_не_так• 27 апреля в 19:00
Ответ дляДоктор Хаос
Вы как моя кума, которая на чек в ресторане в Киеве каждый раз рассказывает, что для Швеции это такие копейки. Ну так наши зарплаты по сравнению с ее шведской тоже такие копейки.
За ким я буду?• 27 апреля в 19:01
Ответ дляКак_б_не_так
То вона ще в Африці не була
За ким я буду?• 27 апреля в 19:01
Ответ дляАнти-анонім
Капуста подешевшала
Анти-анонім• 27 апреля в 19:02
Ответ дляЗа ким я буду?
Капуста подешевшала
Да, но все равно в пределах 70 грн