Завжди недо...• Изменено 03 июня 2025
Донька нічим не цікавиться абсолютно
Живе зі мною, я не лізу у її життя, вона в моє. Працює продавцем-консультантом 2/2, бачу що розвиватись і не прагне, стосунків немає. Ми з нею прямо про це не говоримо, але бачу, що якась дратівлива, всі її дратують. Я вже не гружу її роботою на дачі чи просто по дому, хоча щось би і могла допомогти, в квартирі срач, при тому що частіше за мене буває вдома, ніколи не може прибрати, днями в телефоні. Мені здається це ненормально
Завжди недо...
• 03 июня 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Помогите найти ей работу. Вы же сама знаете, что основная причина в этом.
Вона розсилала резюме, була на співбесідах. Але каже що їй не цікаво, що буде шукати себе
Завжди недо...
• 03 июня 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
Як довго вона працює продавцем? Звісно багатьом важко після офісної роботи переключитись на фізичну..
2 роки
Бідна дитина, молода, змушена працювати на цій кінській роботі де клієнти всі соки витягують за малу зп тільки на продукти, магазин списує всі просрочки і нестачі... дійсно, що б це дівчині депресувати. Не робота а кайф! І ніякого росту, особливо якщо вона вчилась на іншу спеціальність, далеку від торгівлі і їй це не подобається. За таку роботку навіть подругам стидно сказати, чи вірогідному хлопцю. А зараз тільки таких робіт є багато ! В офісах спробуй найти. Я витримала на такій роботі 3 роки з кепкою, і я почала відверто ненавидіти людей. Вечором хочу щоб ніхто зі мною не говорив, по дому робити не хочеться, бо на роботі я фізично і морально вимотуюсь. Якась дивна мама, знайдіть по знайомствах їй роботу на аналогічну зр чи більшу в офісі без роботи з кучею неадекватів, а краще по спеціальності - і дівчина оживе, і депресія пройде. А те , що хлопця нема в 25 у більшості випадків винуваті самі мамочки. Коли мами не вмішуються в особисте життя дітей - там дівчатка ще в підлітковому віці мають хлопців, як правило не одного.
Майор Медуза• 03 июня 2025
Ответ дляLacrimo
**За таку роботку навіть подругам стидно сказати, чи вірогідному хлопцю**
А як на вашу думку, за які ще професії жінці повинно бути соромно перед вирогідним хлопцем?