Блиск думки• 03 июня в 17:05

Глюк в телефоні.

Телефону 7 років. Вже трохи тормозить, у всьому іншому нарікань нема. Але сьогодні не можу зайти в Гугл через іконку на екрані. Телефон перезавантажила двічі. Оновлено до найновішої версії. Це вже йому гаплик?
:(
Весела моль• 03 июня в 17:49
Я б зберегла все важливе,і скинула до заводських налаштувань.
Це дасть змогу ще рік користуватись без глюків.
автор Блиск думки • 03 июня в 17:52
Ответ дляВесела моль
Це ж все видалиться, так?
І номери телефонів?
Весела моль• 03 июня в 17:54
Ответ дляБлиск думки
Це ж все видалиться, так?
І номери телефонів?
Так збережіть все в Гугл акаунті,в хмарі тобто.Коли скинете,потім відновите те що вам потрібно.Але якщо ви задаєте такі питання,то я маю сумніви що ви знаєте як то робиться.Попросітьт когось,хто знає.
Весела моль• 03 июня в 17:58
Ответ дляБлиск думки
Це ж все видалиться, так?
І номери телефонів?
Сенс такої операції в тому,що ви ,в свій акаунт переносите за декілька десятків хвилин,все саме потрібне.Потім скидаєте все на телефоні в нуль.Він стане чистим,як з магазину.Потім вмикаєте,і переносити потрібне з хмари в телефон
Таким чином ваш телефон позбавляється багаторічного сміття,і лишаються лише корисні та необхідні файли.
автор Блиск думки • 03 июня в 18:00
Ответ дляВесела моль
Так справа в тому, що вже і так все почистила, бо пам´яті мало. Все, що лишила - мені потрібно :(.
Сенс тоді його скидати до заводських налаштувань?
Весела моль• 03 июня в 18:04
Ответ дляБлиск думки
Ви не можете все почистити.У вас в телефоні купа прихованих файлів,яких ви або не бачите,або не знаєте де шукати.
Вони прибирається тільки скиданням до заводських налаштувань,що зробити набагато простіше,чим підключити до компу,і чистити розділ за розділом.
В мене ваша проблема на всіх робочих телефонах.Бо вони 4/32 гб,пам´яті замало.Раз в рік скидаємо до заводських,і телефон ще рік веде себе адекватно.
автор Блиск думки • 03 июня в 18:05
Ответ дляВесела моль
Зрозуміла, дякую