Колгоспниця• Изменено 03 июня 2025
Новий бокс в Брокард
Як вам новий «підлітковий» формат?
Млинці зі смайликом• 03 июня 2025
Формат позорный, напихали и продают за деньги что что и так бесплатно им дают, а они в свою очередь лишний пробник при покупке теперь боятся дать. Копеечка к копеечке как говорится.
Блиск думки• 03 июня 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Тільки сьогодні появився, вже всі розкупили за пів дня. Вже немає в продажі. Якщо вам не потрібен, це не означає, що нікому не треба