Ms. Iphone• Изменено 03 июня 2025

Ніколи не пізно почати. Приклад, що надихає

Знаєте, не завжди правда, що після 45–50 складно щось запам’ятовувати. У мене є знайома, яка у 52 почала вивчати французьку з нуля і доволі швидко досягла гарного рівня! 😊
Так що вік - точно не вирок. Було б бажання, а можливості завжди знайдуться 💪✨
Мамзелькіна• 03 июня 2025
Я думала сейчас будет пример инвестиций которые приносят прибыль.
БоВжеВільна• 03 июня 2025
Если стало сложно запоминать, то изучение нового языка это замечательный способ улучшить память.
Молодец Ваша подруга.
Моему отцу за 70 и он изучает новый язык))) не говоря уже о нас с мужем.
Попихтю та й годі• 03 июня 2025
Во-первых, все люди разные, с разными способностями, а, во-вторых, не у всех есть на это силы и мотивация.
Помаранчова душа• 03 июня 2025
Я вам скажу був би час. Я іноді вже забуваю за чим йшла, а після роботи мені ні французька не потрібна, ні будь яка інша вже для вивчення. Я як молода освоїла німецьку, то моє. А до своїх 46 англійська для мене як китайська, ні бажання, ні часу не має.
МамОмужа• 03 июня 2025
Не правда. Он вже в 37 дуже важко щось запам´ятовувати і вчити. При тому що в школі майже дослівно запам´ятовували прочитаний параграф а вірші вчились за два-три прочитання на перерві. І далі тільки гірше.
Сердючка• 03 июня 2025
Только это не опровергает начальный тезис
Просериарила молодость• 03 июня 2025
Переїхала у Францію і довелось на курси ходити? Вірю.
Лишається в Україні і вчить для свого задоволення? Не дуже вірю.
Знаю бакси• 03 июня 2025
Согласна. Мне 47, за два года выучила английский с нуля до B1, продолжаю учить дальше. И начинаю учить французский с этого месяца. Но это все очень тяжело. Зато может хоть профилактика альцгеймера будет
Муркамурковна• 03 июня 2025
Я канешно не знаю що там за тезіси але більшість жінок з мого оточення цього віку пам´ятають все і навіть більше, багато працюють, змінюють професії, шукають себе і в них все ок
Жменятко• 03 июня 2025
У меня с памятью беда после декрета с 27,не восстановила ни память ни ум , три года дало хороший откат , деградировала хорошенько
Фантазерша• 03 июня 2025
Моя свекровь в 62 сдала на права и в 75 сейчас отлично водит, также она преподает в университете до сих пор, ходит на йогу, в бассейн и ТД. И память, слух, зрение у нее отличные