И.О. человека• 03 июня в 22:24
Порадьте холодильник.
Мій зламався.
Був LG, такого більше не хочу. Був 12 років, запах пластику досі тримається в морозилці :(.
Хто недавно купував? Порадьте, на який звернути увагу.
Цікавить середня цінова категорія.
И.О. человека
• 03 июня в 22:52
Ответ дляДелиВерка
Ноу Фрост? В сестри такий. Я ,як перший раз в них була, довго не могла зрозуміти, хто то стогне😆
В мене лижа ноу фрост. Тихенько працював. Єдиний мінус - запах пластику :(
И.О. человека
• 03 июня в 22:53
Ответ дляПерша леді колгоспу
Такой сыну купили. Доволен
Дякую, а LG більше не розглядаю
ДелиВерка• 03 июня в 22:53
Ответ дляИ.О. человека
В неї самсунг
И.О. человека
• 03 июня в 23:18
Ответ дляМнята
Двокамерний холодильник Samsung RB38C676EB1/UA
Щиро дякую
Але ціни
Ответ дляИ.О. человека
Щиро дякую
Але ціни
Коли я купувала, був дешевий. Але син моніторив уцінку в Розетці та купив на 6 тисяч дешевше. Причиною уцінки була маленька вмʼятина внизу з боку, який прилягає до стіни та її тепер не видно.
Можна в оплату частинами взяти. Або подивитись інші моделі Самсунгу.
маринабаранова• 04 июня в 11:17
Beko- зверніть увагу на цей бренд. Недорогий і якісний. Рекомендую з власного досвіду.