Смячиком• Изменено 03 июня 2025
Балачки чоловіка про колегу. Чи варто насторожитись?
Сидить чоловік з дівчиною в кабінеті, нам по 40, їй не знаю скільки.
І він часто про неї думає, як я зрозуміла. І говорить. У мене враження, що він знає про неї все: памʼятає всі звички, слова, і ділиться зі мною цим. Часто згадує їх жарти і сміється.
Розповідає яка вона чудова, але по його розповідям я бачу тільки істеричку.
Показував мені її фото - сам фоткав. І дивиться з дурною посмішкою на телефон.
Постійно щось сваряться між собою, потім миряться. Повчає її.
Це продовжується вже рік. Чоловік межу не переступає.
Але от я чомусь призадумалась, чи є це адекватним?
Як би ви віднеслись до цього?
Редиска Я• 03 июня 2025
Ответ дляНуКаНаКа
господи да скільки ж можна авторе
Ну, не способна Автор сотворить новое. Убогий словарный запас, такая же фантазия...
Наша взяла• 03 июня 2025
Ответ дляРедиска Я
То на російській писала, а це вже перейшла на українську, рівень підняла
Відірву та викину• 03 июня 2025
Смвшно читати про нсторожитися... Краще одразу до батареї прив´язуйте! Якщо чоловік хоче зрадити він зрадить хоч ви там будете сторозитися з ранку до ночі
Смячиком
• 04 июня 2025
Ответ дляВарена цибуля
Закохався ваш чоловік нажаль
Ні
Просто він спостережливий
Але мене це напружує
Просто він спостережливий
Але мене це напружує
Вумна, аж страшно• 04 июня 2025
Ответ дляСмячиком
Ні
Просто він спостережливий
Але мене це напружує
Просто він спостережливий
Але мене це напружує
Не бісіть!
Все, що ви описали це і є прапори, що він закоханий по самі вуха.
Спить вже з нею чи тільки мріє невідомо