Просериарила молодость• Изменено 03 июня в 23:18
На які професії буде попит у майбутньому?
Питала чат gpt. Той каже, що в 2030х роках буде попит більше на перукарів ніж на програмістів. Як ви думаєте, ким будуть працювати люди, у яких немає хисту та здоров´я до фізичної праці?
жінка незаміжня• 03 июня в 23:20
Будуть голодувати, а голод не тьотка - одразу хист з´явиться.
мадам Везувий• 03 июня в 23:20
Хочешь жить, умей вертеться
Захотят есть, найдут силы для любой работы
Просериарила молодость
• 03 июня в 23:21
Ответ дляжінка незаміжня
Не кожен може бути гарним перукарем, наприклад. А до поганого люди не підуть
Аноним_1859• 03 июня в 23:21
Медицина, вихователі, вчителі, поліція - люди завжди будуть хворіти, діти народжуватимуться та рости, порушення правопорядку теж було і буде. Нічого на мій погляд не зміниться кардинально.
Просериарила молодость
• 03 июня в 23:22
Ответ длямадам Везувий
Хочешь жить, умей вертеться
Кухарем теж не всі можуть бути. Не всі можуть працювати в жарких приміщеннях. Особливо якщо є проблеми з серцем.
жінка незаміжня• 03 июня в 23:22
Ответ дляПросериарила молодость
Будуть тоді двірниками
Просериарила молодость
• 03 июня в 23:23
Ответ дляАноним_1859
Зарплата вчителя сльози, на неї не проживеш. Навіть житло не знімеш
жінка незаміжня• 03 июня в 23:23
Ответ дляПросериарила молодость
Двірником на свіжому повітрі саме те.
Просериарила молодость
• 03 июня в 23:23
Ответ дляжінка незаміжня
Будуть тоді двірниками
На зарплату двірника не проживеш(
жінка незаміжня• 03 июня в 23:24
Ответ дляПросериарила молодость
Ваш варіант який?
Аноним_1859• 03 июня в 23:24
Ответ дляПросериарила молодость
Но ці професії будуть завжди. Де зараз не сльози? Ціни ростуть, а зарплати ні. За пенсії я взагалі мовчу.
мадам Везувий• 03 июня в 23:25
В будущем не будет правды совсем
Интернет лопнет, будут одни дипфейки
Просериарила молодость
• 03 июня в 23:25
Ответ дляжінка незаміжня
Ваш варіант який?
Хз, я знаю, що багато вчителів, особливо молодих, не затримувалися у сфері через малі гроші і велике навантаження
Язикувата Хвеська• 03 июня в 23:27
Ответ дляПросериарила молодость
На зарплату двірника не проживеш(
Щось вам як не жарко то платять мало
Просериарила молодость
• 03 июня в 23:27
Ответ дляАноним_1859
Спробуйте зняти кімнату на мінімалку, на їжу, одяг, лікування грошей зовсім не залишиться
МастерЮля• 03 июня в 23:27
Ответ дляАноним_1859
Тільки платять майже всім перерахованим копійки.
Екатерина27• 03 июня в 23:28
Еще, будут очень актуальные все строительные профессии, особенно те, что связаны с коммуникациями( теплотрассы, канализации, электроэнергия…). Все наши ( например, Киев) теплотрассы это латанное-перелатанное старье. Тех, что умееет и может починить осталось единицы
ЭмчЭндЭм• 03 июня в 23:28
Ответ дляПросериарила молодость
Это вы мне рассказываете, металлургу? Да у нас в цехах по плюс 50, а у поваров на работе при хорошей вытяжке плюс 30.
Людей интересует только зарплата. Если у меня в три раза больше чем у повара, то я буду работать. А организм привыкает рано или поздно ко всему, если имеет желание.
Ответ дляЕкатерина27
И не будут ремонтировать, будут латать
Просериарила молодость
• 03 июня в 23:29
Ответ дляArctic777
Выходите удачно замуж
Це не варіант. Багато чоловіків починають ’ нагліти’ коли забезпечують жінку і вона не має власних коштів. Зажимають гроші умовно на труси
ГендиреХтор• 03 июня в 23:29
Згідно з доповіддю Всесвітнього економічного форуму, до 2030 року зникнуть близько 92 млн робочих місць по всьому світу (це 8% від загальної кількості зайнятих).
Найбільші втрати будуть серед касирів. Менш затребуваною буде робота адміністративних помічників і секретарів. Під загрозою наглядачі будівель, охоронці
Впаде попыт на робітників поліграфії і суміжних професій, фахівців з бухгалтерії та аудиторів. Сильно знизиться потреба в провідниках і кондукторах. У списку «вимираючих» професій також значаться працівники банків, які взаємодіють з клієнтами (теж касири), співробітники служб клієнтської підтримки, а також оператори
бази даних.
3 творчих професій у групі ризику опинилися графічні дизайнери. Скорочення також торкнуться деяких менеджерів з бізнес-послуг та адміністрування, окремих страхових працівників.
На 21 місці серед перерахованих професій,
що вимирають, - турагенти.
бази даних.
що вимирають, - турагенти.
Ответ дляГендиреХтор
бази даних.
що вимирають, - турагенти.
бази даних.
що вимирають, - турагенти.
И хорошо