УжеВотДа• 04 июня 2025
Я не могла це не скинути )))
Простоваля• 04 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
Якби могла, видалила б їх обох із теми, щоб не воняли тут нам 😉😂
Операция наших шикарная♥️, хоть на заставку ставь
И мост туда же
УжеВотДа
• 04 июня 2025
Ответ дляПростоваля
На болота уже переехали?
Воно із тих, хто «ваапще не хочет уезжать, здесь как дома жили»😂😂😂
Правильно тут підмітили, у них тілівізар це єдине джерело новин, тому ця мерзота явно палиться, коли думає, що у нас теж на марафоні світ зійшовся 😂 по собі судить воно 😂
УжеВотДа
• 04 июня 2025
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
Видна міленіалка• 04 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
Видна міленіалка• 04 июня 2025
Ответ дляУжеВотДа
Удалено администрацией...
УжеВотДа
• 04 июня 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Удалено администрацией...
Слідом за нею шуруй
З царем в голові• 04 июня 2025
Ответ дляЗупка_цем
Звідки у вас така інформація? Я ніде нічого подібного не читала. Дайте джерела
Про провальну операцію і я не чула але всюди пишуть 11 уражено, а де ви 40 побачили?
УжеВотДа
• 04 июня 2025
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
УжеВотДа
• 04 июня 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Куда
Туди звідки ти вилізло, очевидно з болота
Видна міленіалка• 04 июня 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Какая разница сколько, главное итог, а он печален, рф как лбстреливала Украину, так и дальше будет, мост через пару часов открыли, это кость просто бросили народу для поднятия духа, просто слишком всё печально стало на фронтах, Украина стремительно теряет свои территории.
УжеВотДа
• 04 июня 2025
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
Идууу--уууу блин• 04 июня 2025
Ответ дляПолБатона
Удалено администрацией...
Все провалилось, потому что вы в ней не участвовали 😂
УжеВотДа
• 04 июня 2025
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляПолБатона
Інформація є, і навіть фото і відео цього фіаско. Потрібно не тільки марафон дивитися і труху з батальйон Монако читати. Спеціально шукати для вас не буду.
якого фіаско?
Добродійка• 04 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Якби добре ви не вивчили українську вас видають ваші норативи. На 40 літаків менше буде вбивати українців, операція готувалась 1,5 роки за цей час ніхто не пропи…..вся і це теж успіх.
Скажіть, да? Ви також помітили, що після цього менше вбивати стали, і менше пруть з трьох напрямків? Навіть на Сумщині призупинились
Калинові вуста• 04 июня 2025
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
тобто якщо не вбити літаки, то прикордонню стане легше?
УжеВотДа
• 04 июня 2025
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
Простоваля• 04 июня 2025
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
Я сама в Харькове.
Себе пожелай такой жизни, каа в саратове
Простоваля• 04 июня 2025
Ответ дляКарина75
Удалено администрацией...
Себе оставь свои проклятия