Моль Моллівна• 06 июня 2025
А молодь зараз ще пропонує зустрічатися? Чи воно автоматично якось?
Донька зустрічається з хлопцем. Він дарує квіти, солодощі, запрошує в кіно і т.д.
Але це я кажу, що вони зустрічаються, а донька каже, що вони просто друзі. І от в мене питання, в моїй молодості, ми не лише динозаврів в печерах малювали, а ще й хлопець питав, чи згодна дівчина бути "його дівчиною". Вже так не роблять?
Герцогиня• 06 июня 2025
Мне кажется зависит от возраста. Юные еще так делают, а у тех, что постарше, секс это отношения
Моль Моллівна
• 06 июня 2025
Ответ дляГерцогиня
Погоджуюся, тому і акцентувала питання саме про молодь.
Герцогиня• 06 июня 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Еще от воспитания очень зависит. Учит ли мама мальчика уважать девочек и ухаживать. У меня 12летний сын, он пришел говорит девочка в школе сказала, что любит меня). Говорю купи ей в столовой десерт, подарочек сделай если она нравится. Он конечно фыкает, но думаю толк будет
Моль Моллівна
• 06 июня 2025
Ответ дляАлгонавт
хто там чого питав? вам сколько лет?
Мені 42. Мене питали залицяльники чи я погоджуся зустрічатися.
Заздрість то погано• 06 июня 2025
Залежить що називати ’хлопцем’. У дочки подружка, постійно нові ’хлопці’. Попереписувались у тік-тоці, один раз зустрілись - і це вже її хлопець. У свій час ми це називали ’друг’
Вообще не факт• 06 июня 2025
В мене ніколи не питали. Коли відносини є це і так зрозуміло. Це про відкритість в стосунках і довіру
Моль Моллівна
• 06 июня 2025
Ответ дляЗаздрість то погано
В приведеному мною прикладі вже десь місяць ходять окремо від компанії вдвох. Він дарує квіти, ввечері, коли у доньки пізно закінчується тренування, він зустрічає її і проводить. Хоча раніше це завжди робив тато. З іншими хлопцями вона не гуляє так.
Це зустрічаються?
Алгонавт• 06 июня 2025
Ответ дляМоль Моллівна
а если после встречи, выясниется что он поц, то он отваливается? или вы должны были отходить энное количество встреч?
Наша взяла• 06 июня 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Це зустрічаються?
Для мене - так. Ну, погодьтеся, просто друзі квіти не дарують , подарунки також. Друге питання - чи подобається він Вашій дочці, чи вона його тримає у френд зоні через те, що їй просто подобається що він за нею бігає.
Заздрість то погано• 06 июня 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Це зустрічаються?
Можливо прозвучить дивно, ваша дочка сказала ’друг’ - значить для неї так і є. Він може її і з батьками познайомити, і п´ять років додому проводжати, а далі спілкування діло не піде. Він хоче більшого, а вона тільки дружити. Так буває, це їхня справа
Бойова• 06 июня 2025
Моей 14. Тоже мальчики провожали лет с 12, ходили вместе в кино, дарили цветы и рафаелки. И меня тоже волновал это вопрос. Она сказала так - они за мной ухаживают, но мы не встречаемся. Кто встречается, тогда поцелуи и обнимашки.)) А если в отношениях - то секс.
Моль Моллівна
• 06 июня 2025
Ответ дляБойова
Дякую. Дуже змістовно.
От тепер думаю, вище дівчата мають рацію, і він для неї дійсно поки що просто друг.
люблю_тортики• 06 июня 2025
У Вас были только отношения и никогда мужчины просто так не ухаживали за Вами? Не дарили цветы и подарки?
Моль Моллівна
• 06 июня 2025
Ответ длялюблю_тортики
Ну звичайно ж дарували. Але якщо я явно морозилася, то припиняли.
Мова трішки про інше, в моєму сприйнятті я вважала, що донька зустрічається з цим хлопцем. Ну дякую, дівчата трішки витягли мої нафталінові погляди в реальний світ
Лика-прилипка• 06 июня 2025
Мне 47. Никогда не предлагали встречаться. Все происходит само собой.
Що оце значить ’ зустрічаються’ - це зараз нічого не значить в ранньому віці . Хлопець робить правильно - він залицяється. Дехто переходить з рівня дружби на рівень зустрічань незамітно і без слів. Ми з чоловіком дружили і спілкувались 2 роки, тоді відбувся секс, інтуєтивно. І тільки після нього ми вирішили, що будем будувати стосунки як пара. Правда ми були дорослі 21 і 24 роки. А діти взагалі можуть не хотіти афішувати стосунки особливо перед батьками, коли нема довіри або впевненості що це щось серйозне.
Перша скрипка• 06 июня 2025
Авторе, мені 47 і тільки у серіалі Беверлі Хілз , хлопчик питав Дону, чи згодна вона бути його дівчиною. У повсякденному житті все розумілося без слів)
Пупуговка• 06 июня 2025
Не увидела возраст вашей дочки и парня, есть ли у них чувства. Моя тоже говорила что дружат, общались с парнем, а потом он конкретно предложил встречаться, позже познакомил с родителями, ну вот так и встречаются
Моль Моллівна
• 06 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Доньці 15, скоро 16. Хлопцю 17.
Для неї це перші такі відносини. В нього не знаю.
Пупуговка• 06 июня 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Доньці 15, скоро 16. Хлопцю 17.
Пойдут чувства то предложит именно быть парой, или как то по другому обсудят что именно будут встречаться
ГонУрова дівка• 08 июня 2025
Конечно, предлагают.
Мальчик стеснительный или во френдзоне у вашей дочери