КапитанльнаЯ• 04 июня 2025

Відмінності між нами та руснею

Дівчата, привіт! Потрібна ваша допомога 💛💙

Необхідно скласти список хоча б з 5 яскравих відмінностей між нами, українцями, та “руськім міром”. Можливо, у вас є цікаві, креативні ідеї чи спостереження? Знаю, що ви неймовірні - тому буду дуже вдячна за будь-які думки 💫

Давайте разом підсилимо нашу впевненість у тому, ким ми є. Дякую! 🌻
Чорт і Шо• 04 июня 2025
Ответ дляДюагональ
Я от смеха чуть не упала. Ржет весь офис, по всем пунктам причем🤣
Ви в конюшні працюєте, чи чому іржете? Напишіть свої відповіді, хто ж вам не дає…
Області пітьми• 04 июня 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Когда то Советская Армия нападала на другие страны.И в её составе было много украинцев.
Все решения о действиях советской армии принимались в москве.
Дюагональ• 04 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Толковый словарь Даля вам в помощь
Удальонка• 04 июня 2025
Ответ дляСамоучка
А у нас она прямо плещет через край По тому, как местные диванные патриотки проклинают всех, не согласных с их мнением и желают им ракету в дом, обзывая матрешками и кокошницами, это особенно хорошо видно. Не льстите себе, жертвы пропаганды везде одинаковы...
То вам кацапки під прикриттям бажають)
Чорт і Шо• 04 июня 2025
Ответ дляДюагональ
Толковый словарь Даля вам в помощь
«словник, укладений Володимиром Івановичем Далем у середині XIX століття, а саме в 1863 році. Один з найбільших словників російської мови. Містить близько 200 000 слів і 30 000 прислів´їв, приказок і загадок, що слугують для пояснення сенсу наведених слів»
ЖенаАйтишнеГа• 04 июня 2025
Ответ дляЗамороженная селедка
Отчего же мы не можем никак выгнать со своей земли эту пропитую нацию?
Потому что плодятся как кролики. Бухают и плодятся. Все как во вторую мировую - просто закидывают нас мясом
Seehund• 04 июня 2025
Ответ дляДюагональ
Наблюдать. Это ключевое слово.
Нет ключевое слово отрешённо.
Чорт і Шо• 04 июня 2025
Ответ дляДюагональ
Толковый словарь Даля вам в помощь
То по суті відповідь напишете своєю конюшнею, чи ні?
Самоучка• 04 июня 2025
Ботоферма советчицы настолько обленилась, что генерирует темы в чате gpt. И половину ответов сложнее ’кацапка-матрешка’ видимо тоже.
Хотя если набирать ботов типа мани в ближайшем пнд, результат вполне ожидаем.
Дюагональ• 04 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
Вы решили сделать мой день сегодня? 🤣 🤣🤣
Сами хоть поняли что скопировали?перечитайте) а лучше откройте таки словарь, чисто для общего развития
Чорт і Шо• 04 июня 2025
Ответ дляДюагональ
Все ясно…..
Дюагональ• 04 июня 2025
Ответ дляСамоучка
Это другое))вы не понимаете
Фрекен бок• 04 июня 2025
Ми можемо сжерти один одного і кістками не вдавитись. За мову, служив/не служив, виїхав/не виїхав, зеленський/порошенко т.і.
Strelka_007• 04 июня 2025
Я дитинство провела на крайній півночі раші, тато військовий був. Якраз там де Малюк недавно шороху навів. ) В гарнізоні був такий собі ’культурний котел’, є з чим порівняти. Оці всі шовініські вирази типу ’чурки, хачі, хохли, вузькоокі’ і т.д. навіть діти саме руських вживали, все цькування йшло з родин. В них в крові оця зверхність. Вони тому й переймаються так уявним фашизмом деінде, бо самі якраз і є справжнісінькі фашисти сучасності. Найбільш адекватні, не агресивні і приємні в спілкуванні для мене були наші українські діти і діти так званих ’нац.меншин’. А руські навіть якщо ту червону площу лише в бінокль бачили, гонору було як у Сірка бліх. Хоч ми всі говорили одною мовою, але були різні навіть дітьми.
І ще таке спостереження з дитинства: срач знатний саме у росіянок був, хоч і дружини офіцерів, льотчиків але як є. Під срачем маю на увазі не тарілки в раковині не помиті, а колонії тарганів, стіни немиті роками на кухні і т.д. Дуже чистоплотні татари були, наші теж.
Пам´ятаю з дитинства один епізод: мама моя напрала білизни - все білосніжне, накрахмалене - розвісила на вулиці (північ, балконів майже не було). І одна погань мала брудом закидала всі ті білосніжні простирадла.((( Здогадайтеся що та дитинка сказала коли знайшли хто ´а чого воно також біле?!´. От і вся відповідь. Заздрісні, зверхні з самого дитинства звірята. І самі не роблять гарно, і іншим паскудять.
Киев_Елена• 04 июня 2025
Ответ дляУдальонка
У русаків відсутня емпатія
А у наших ТЦК? Сплошная эмпатия к гражданам мужского пола
НичеНипанимаю• 04 июня 2025
1. Мова,
2. Мова,
3. Мова,
4. Мова,
5. Мова.
Реалістка• 04 июня 2025
Не роблячи ніяких глибоких аналізів, просто очевидні речі, які кидаються в око:
1. Русня набагато більше вживає алкоголю і романтизує це, це нація алкашів.
2. Набагато більше матюкаються, фактично, вся мова складається з матюків.
3. Їхні жінки грубі і матюкливі, в більшості некрасиві, з пласкими невиразними обличчями.
4. Погані господарі, жити в срачу і болоті - норма.
5. Ксенофоби і расисти #1 в світі.
Замороженная селедка• 04 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
А в Москве сидели как не грузин Сталин,то украинец Брежнев
Аноним_• 04 июня 2025
Вони більше пʼють і більше матюкаються -це я ще висновок зробила коли в Крим іздили відпочивати , і кричать як навіжені -украінці більш стримані , Я там вже точно знала де в компаніі хоещуть горілку як воду і кричать на весь пляж -точно росіянці
Аноним_• 04 июня 2025
Ну і так - в мене з полону повернулися двоє знайомих хлопців , казали іх возили по всій росіндіі по всіх тюрмах , і в Криму сиділи , Так от єдине місце де з низ не знущались нормально годували і не били то був Крим , от і думайте чи є різниця
Ирина_Б_• 04 июня 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ми війну не називаємо спецоперацією
так и у нас военное положение. а не война
Області пітьми• 04 июня 2025
Ответ дляИрина_Б_
А есть какой-то закон, правило, положение и т.д, обязывающий объявить войну?
Ирина_Б_• 04 июня 2025
Ответ дляОбласті пітьми
что значит обязывающий?
Сиренькая• 04 июня 2025
Ответ дляРеалістка
5. Ксенофоби і расисти #1 в світі.
А где это вам бросается в глаза? Вы живете с ними рядом?
Значит надо• 04 июня 2025
Ответ дляНе пью, не курю
мне кажется у нас люди больше свободолюбивые, меньше страхов, особенно Западная Украина...в рус.мире-больше страхов,живут по системе...вообще чем ближе к Европе тем люди более свободолюб, и в Европе также, меньше комплексов, установок
Особливо зараз
Реалістка• 04 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Ну, я вже не дуже молода. Багато в свій час їздила у відрядження, в тому числі в росію. Ну а зараз достатньо на будь-якому курорті Туреччини чи Єгипту за ними поспостерігати. І це ще там не маргінали.
Невловимий Джо• 04 июня 2025
Ответ дляЯк_наготую...
Отличие марахвон ворвался на советчицу
А Вы хотите, чтобы здесь был ТАСС, который уполномочен заявить? Не дождетесь...
Ухахайкина• 04 июня 2025
Общие культурные ценности, схожие языки, даже в проблемах своих мы похожи.
Ухахайкина• 04 июня 2025
Ответ дляАноним_
Украинцы бухают и матерятся не меньше
Невловимий Джо• 04 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А плодятся потому, что выплачивают ’материнский капитал’, для кацапской глубинки - это большие деньги