КапитанльнаЯ• 04 июня 2025
Відмінності між нами та руснею
Дівчата, привіт! Потрібна ваша допомога 💛💙
Необхідно скласти список хоча б з 5 яскравих відмінностей між нами, українцями, та “руськім міром”. Можливо, у вас є цікаві, креативні ідеї чи спостереження? Знаю, що ви неймовірні - тому буду дуже вдячна за будь-які думки 💫
Давайте разом підсилимо нашу впевненість у тому, ким ми є. Дякую! 🌻
220В• 04 июня 2025
Ответ длязахідний_діалект
Ахахах) Добрее
Да мы своих сожрем и загнобим. Да за ту же мову. Дальше перечислять не буду. У них точно такого нет
Это точно. То мова не та, то выехал кто - то, то ещё что- то
західний_діалект• 04 июня 2025
Ответ для220В
Сколько уже писали даже здесь: с такими соотечественниками и врагов не нужно.
А про соседскую корову, я думаю, тоже все в курсе
Так что Автор пусть не сравнивает лучше
ReintTycha• 04 июня 2025
Ответ дляКолишня муза
У нас нет имперских замашек.
Невже?
В пцу кажуть, що навіть. ІІСУС був українцем
ReintTycha• 04 июня 2025
Сьогоднімилі українці напалиина мою дитину, що в неї присутні російські слова.
Блін,я стільки віддала цій війні.
Аммені якісь диванні тітки мають то казати?про мову
Блін,я стільки віддала цій війні.
мимАпроходила• 04 июня 2025
Ответ дляДюагональ
Учите английский, второй официальный)
Володію англійською вільно.
Нажаль, кацапську також відмінно знаю.
Але вже роки 3 не вживаю, взагалі.
Відвернуло.
Так що Ваш коментар трохи мимо.
А було би непогано — англійську зробити другою державною.
Нажаль, кацапську також відмінно знаю.
Але вже роки 3 не вживаю, взагалі.
Відвернуло.
Так що Ваш коментар трохи мимо.
західний_діалект• 04 июня 2025
Ответ дляReintTycha
Невже?
А еще украинцы выкопали Черное море
Да и много еще чего по сети ходит. А так нет, конечно, у нас никаких имперских замашек
західний_діалект• 04 июня 2025
Ответ длямимАпроходила
Та не треба нам знати ущербну, гнилу, кацапську мову.
Ох і нікчемна нація
Ну да, а немецкий и во время войны, и после учили. И сейчас к немцам на пособия аж бегом майнулы)
Но это, конечно же, другое
західний_діалект• 04 июня 2025
Ответ длямимАпроходила
Володію англійською вільно.
Нажаль, кацапську також відмінно знаю.
Але вже роки 3 не вживаю, взагалі.
Відвернуло.
Так що Ваш коментар трохи мимо.
Нажаль, кацапську також відмінно знаю.
Але вже роки 3 не вживаю, взагалі.
Відвернуло.
Так що Ваш коментар трохи мимо.
Так Трамп же враг сейчас. Какой английский?
Сиренькая• 04 июня 2025
Ответ длямимАпроходила
Володію англійською вільно.
Нажаль, кацапську також відмінно знаю.
Але вже роки 3 не вживаю, взагалі.
Відвернуло.
Так що Ваш коментар трохи мимо.
Нажаль, кацапську також відмінно знаю.
Але вже роки 3 не вживаю, взагалі.
Відвернуло.
Так що Ваш коментар трохи мимо.
Вы в себе, простите?
Сон і дрімота• 04 июня 2025
Ответ дляАноним_
Ну от і не кажіть , і то ім можна а нам ні ))
Нам положить нечего и забить не с руки.
Джага Джага• 04 июня 2025
Ответ дляЧорт і Шо
1. Ставлення до свободи та влади
• Українці: Традиційно мають сильний запит на свободу, недовіру до централізованої влади, схильні до самоорганізації. Козацька демократія, Майдани (2004, 2014) — прояви горизонтального устрою суспільства.
• Росіяни: Часто мають патерналістичну модель мислення — очікування сильної централізованої влади (цар, президент) як гаранта порядку. Ідея «сильної руки» є звичною та навіть бажаною.
⸻
2. Ідентичність і національна самосвідомість
• Українці: Ідентичність більше побудована на культурі, мові, локальній історії та боротьбі за незалежність. Усвідомлення себе як окремого народу з унікальним шляхом — особливо після 2014 року — значно зросло.
• Росіяни: Часто мають імперське мислення, де «великоросійська» ідентичність є універсальною або домінантною. Багато хто не визнає самодостатності української ідентичності.
⸻
3. Ставлення до закону і правил
• Українці: Схильність обходити закон або сумніватися в його справедливості через недовіру до державних інституцій. Але при цьому є прагнення до зміни правил і боротьби з корупцією.
• Росіяни: Часто сприймають закон як щось віддалене і гнучке, що можна трактувати, якщо є «правильний» контакт або звернення до «начальства». Норми часто поступаються інтересам держави.
⸻
4. Індивідуалізм vs. колективізм
• Українці: Більше індивідуалістичні, схильні до самовираження, часто діють на свій розсуд, навіть всупереч “загальному курсу”.
• Росіяни: Більше колективістські — важливий образ «ми», приналежність до великої держави, ідеї єдності навколо вождя або мети.
⸻
5. Погляд на майбутнє
• Українці: Часто орієнтуються на європейські цінності, інтеграцію, реформування країни. Є високий рівень критичності, але й віра в можливість змін знизу.
• Росіяни: Часто бачать майбутнє через призму минулого — «велич» Радянського Союзу, Перемога у Другій світовій війні. Майбутнє асоціюється з відновленням статусу великої держави.
⸻
6. Ставлення до війни та насильства
• Українці: Більшість сприймає війну як трагедію, вимушений захист своєї землі. Воїни – герої оборони.
• Росіяни: У частини населення — романтизація війни, культ «перемоги», готовність до жертв заради «величі».
⸻
7. Гумор і самоіронія
• Українці: Гумор часто сатиричний, політичний, з глибокою самоіронією. Це інструмент виживання й критики влади.
• Росіяни: Теж мають розвинений гумор, але частіше в рамках «чорного гумору» чи абсурду, менш політично критичний у масі.
Висновок:
Головна різниця — у ставленні до свободи, до держави, до індивідуальності. Українці — з історично вкоріненим прагненням до волі, локальної ідентичності, самовизначення. Росіяни — з глибоко вкоріненою централізацією, імперською перспективою та колективістською парадигмою.
⸻
3. Ставлення до закону і правил
⸻
4. Індивідуалізм vs. колективізм
⸻
5. Погляд на майбутнє
⸻
6. Ставлення до війни та насильства
⸻
7. Гумор і самоіронія
Висновок:
Джага Джага• 04 июня 2025
Ответ дляЗастряла
Мы добрее, более сострадательные.
Я это мнение слышала далеко не от одного человека, среди них руский и до войны в т.ч
Одні говорять що там добріші а там фігня а інші кажуть що тут добріші а там фігня.
Джага Джага• 04 июня 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Люди везде люди, а национальность - миф в голове ограниченных людей
Більшість людей обмежені все таки.
Джага Джага• 04 июня 2025
Ответ дляКарамбОлька
Про свободу ви так знатно трольнули
Теж поржав.На кого це розраховано?
ReintTycha• 04 июня 2025
Ответ длязахідний_діалект
А еще украинцы выкопали Черное море
Тю. Та мій дід ше копав те море. Потім рив тунель від України до Туреччини через море)). Для роксоляни- аби вільно бігала туди сюди
У мене навіть карта ходів є))
Не боюся осуду• 04 июня 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Русня с вами несогласна, вон клоунов налепила 😂
А по теме, для меня все россияне - дерьмо. И ковыряться в нем желания нет, извините
Думка русні мене не хвилює взагалі.Мені більше шкода таргана вбити, ніж русняву гниду.
осень харашо• 04 июня 2025
Ответ дляSeehund
Воюет режим не люди обычные? То есть не какой-то там Ваня, польстившись на лёгкие деньги запускает снаряды, а режим. Вам не нравится наша злость и ненависть, ну не все настолько святые, чтобы отрешённо наблюдать гибель своих соотечественников, родных, уж простите не совершенных людей.))
У нас свои Вани, называются тцикуны - людоловы
Наши соотечественники, гибнут от наших же соотечественников, а людоловы за это деньги получают
Не боюся осуду• 04 июня 2025
Ответ дляСиренькая
Так и мы войной не называем ))))
А це не наша прерогатива. Війною війну має назвати той, хто напав. Війну оголошують, а не називають.
Джага Джага• 04 июня 2025
Ответ дляосень харашо
Там з самого початку посту,писали що ми волелюбні.
Не боюся осуду• 04 июня 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
зато у нас все такие няшки
Ми не нападали
осень харашо• 04 июня 2025
Ответ дляSeehund
Да, в рашке идут массово добровольно за деньги других убивать.
А у нас своих. Что намного ужаснее.
Джага Джага• 04 июня 2025
Ответ дляосень харашо
1. Ставлення до свободи та влади
⸻
3. Ставлення до закону і правил
⸻
4. Індивідуалізм vs. колективізм
⸻
5. Погляд на майбутнє
⸻
6. Ставлення до війни та насильства
⸻
7. Гумор і самоіронія
Висновок:
осень харашо• 04 июня 2025
Ответ дляДжага Джага
1. Ставлення до свободи та влади
⸻
3. Ставлення до закону і правил
⸻
4. Індивідуалізм vs. колективізм
⸻
5. Погляд на майбутнє
⸻
6. Ставлення до війни та насильства
⸻
7. Гумор і самоіронія
Висновок:
Чорт і Шо• 04 июня 2025
Ответ дляДжага Джага
Наведіть свої відмінності
Дюагональ• 04 июня 2025
Ответ длямимАпроходила
Володію англійською вільно.
Нажаль, кацапську також відмінно знаю.
Але вже роки 3 не вживаю, взагалі.
Відвернуло.
Так що Ваш коментар трохи мимо.
Нажаль, кацапську також відмінно знаю.
Але вже роки 3 не вживаю, взагалі.
Відвернуло.
Так що Ваш коментар трохи мимо.
Да будет, хозяйский язык придется знать)
осень харашо• 04 июня 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Ми не нападали
А у нас есть на это ресурсы?
И да, никакие достижения не начинаются с частицы ’не’
Дюагональ• 04 июня 2025
Ответ дляReintTycha
Ніяких відмінностей.
Я- реаліст
Очень большие отличия за пределами страны. Они очень помогают друг другу, находясь в той же Европе. Хотя, в приниципе, это у всех народностей почти, кроме украинцев, которые готовы сожрать вновь прибывших
Не боюся осуду• 04 июня 2025
Ответ дляосень харашо
А у нас есть на это ресурсы?
Ваш пост не в тему. Мова зовсім не про це.