Пишу каліграфічно• 04 июня 2025
Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в пат
Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в патріотів. Це моя особиста думка після повернення звідти
сами знаете кто• 04 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Я ще до війни це помітила- мені не сподобалось ні кава,ні їжа в їх розкручених закладах. Пиво в ’Правді’ теж не смачне. Повне розчарування. І люди противні.
Удалено администрацией...
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ длясами знаете кто
Город в который не хочется вернуться :) Сразу скажу, что кофе в Львивьська Кавьярня нравится. Все остальное - сырость в старых домах, посредственная кухня - кроме ресторана Оливка да и архитектура - 4 дома построенные австрийцами - так себе. Один раз посмотреть и попробовать, чтобы понять - не моё.
Вот Одесса это да :)
Одеса нічим не краще.
Каналізація в море, старий фонд падає на голову, набережна вся продана.
Захаращена і знищена Одеса
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Согласен,запах фиг с ним
Во львове будет интересно пенсионерам,патриархальная тишина
Нет того движа как в столице или одессе у молодежи
А Днепр Харьков? Там тоже бурлит кипит жизнь. Мне после сонной Европы даже в моём провинциальном маленьком городке Горишние Плавни(Комсомольск) и то кажется жизнь бурлит
Покращена• 04 июня 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Тролі без фантазії.
Тільки ж вчора було про смердючу Одесу.
Тупі кацапські вкиди за два фублі.
Тільки ж вчора було про смердючу Одесу.
Тупі кацапські вкиди за два фублі.
Саме цікаве що в темі про Одесу ніхто автора не підтримав, а в темі про Львів половина погодиться з автором ще й своє ,,фу,, докине. Все що потрібно знати про ставлення українців до заходу. Самі ж його відділяють від решти України, а потім претензії вони неприязні до нас. Яка приязнь може бути до людей які дивляться на тебе зверхньо і морду кривлять?
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляЯ только за!
Львів - це як в анекдоті. Не треба плутати туризм з постійним місцем проживання.
І це стосується не лише Львова, так що не ображайтеся місцеві мешканці
Якщо ви думаєте, що львів´яни ( мешканці міста) хочуть приїжджих, то ви помиляєтесь.
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляПугачиха
Из Харькова, из Львова😉
Никто не говорит я из Харькова😁 правильно ´ с Харькова´🤭🤭🤭
Кстати - изо Львова правильно
Коко На Страже• 04 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
Я приехала во Львов ночью 10 марта 22 года. То на украинском разговаривала только вахтёрша в общежитии. Вся тро, волонтеры и вообще все говорили исключительно на русском)) потом мы правда столкнулись с продавцами в магазинах то там нас за наш русский язык ненавидели) Но было уже поздно я уже полюбила Львов
Продавцы такие и в Киевской области есть, и в Запорожской, лично столкнулась) правда в Киевской в итоге сказали говори лучше как тебе проще, но это было ещё до 14 года
Не вмію заміряти• 04 июня 2025
Ответ дляКапитанша
ви б написали де пили каву у Львові і що відвідали, а так на який конструктивний діалог ви розраховуєте? Вас питають де каву пили - відповіді 0
До прикладу, не смакувала вам кава у Вірменці? Думаєте інші прикидаються, що там смачно і дусяться тою кавою?
Які заклади, які події ви відвідали? Може, ваш маршрут Криївка-аромакава-шоколадна майстерня-копальня кави-львівські круасани? Тоді які питання
Авториця піде гуглить.Бо тих назв їй невіідомо.100 відсотково.
Пупуговка• 04 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
Кстати - изо Львова правильно
Хороший у вас ник, прям в точку)
Пупуговка• 04 июня 2025
Місто, як місто. Може просто не ваше. І кава там є дуже смачна, але не скрізь.
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Хороший у вас ник, прям в точку)
Не жили Вы в Харькове. Скорее всего и не были даже.
Это была ирония. Видимо вам недоступная. Я знаю что правильно писать из Харькова и ИЗО Львова.
Столічна штучка• 04 июня 2025
Город как город, как турист была раз 10, мне чем то Краков напоминает . Жить бы не хотела, мне Одесса ближе😍
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляПокращена
То може тому що ви ’морду кривите’ (с)?
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляОно само купилось
так, з якого Ви міста?
Щось не відповідаєте
Це не має жодного значення. Ви мене збираєтесь судити за пропискою?
Ответ дляБезсовісна кума
Ми теж з сестрою були здивовані, типу живучи в києві, маючи поділ, чому ми тцди поїхали
але чк гастротур, то зачьот. Смачніших тістечок ніж в аптеці іларіонових я не їла ніколи. Мивзяли три різних і вони всі були божествені. Реберня також сподобалась, за недорого наїстись смачно, то вдача.
аптека Іонових?
Броніки для Моніки• 04 июня 2025
боже тут почитать так с ума можно сойти, , всем все воняет все города воняют , где вы такие беретесь
Коко На Страже• 04 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
А как в Харькове говорят Одесса или Одэсса?)
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляКапитанша
Скрізь пили. І у цих закладах, і у ресторані готелю ’Леополіс’ пили, де зупинялися, коли були у відрядженні. Але повторюся, нічого особливого
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляВареничніца
ша за триль опсирун городов завелся? нельзя забанить что ли?
За что?
Некомильфо• 04 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ага, ’три поколения’
москалі до Львова в 1939 прийшли - корінні галичани
Ще скажіть, що Данило Галицький був русскоязычным))
Що тут тільки не напишуть))
Так людині 1940 року народження вже 85 років. В неї вже не тільки онуки, а й правнуки можуть бути. Так що про три покоління, то реальна інформація. Час летить
Фенте Фря• 04 июня 2025
Ответ дляПокращена
Справа в тому, що спершу морду кривлять львівяни, а це просто реакція. І Захід не весь однаковий, не треба рівняти.
Борода• 04 июня 2025
Ответ дляПокращена
Проблема в іншому - у нас і в багатьох містах відкрились ’Львввські кав ярні’ або ще якись ’Львівські....’ заклади. Ос там під маркої вашого міста пролають якесь ЛАЙНО по шаленим цінам.
Відвідувччі можуть і взагалі не були у Львові - НІКОЛИ.
Але мають якесь враження і тому ставлять діслайки.
Зарееструйте марку, не дозаоляйтее використовувати стороннім бізнесменам з інших міст України - так і вирішете проблему.
І у мене погане враження після відвідування Львівської кав´рні на ЦУ . А щей найпоганіша кава зі Львова з магазину. Якесь сухе не можливо заварити.
Покращена• 04 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
То може тому що ви ’морду кривите’ (с)?
´погана кава, запах каналізації, всі грають в патріотів´(с). Уже саме за себе говорить. Негативне налаштування навіть не до жителів заходу, а до географічного положення міста. І ходить такий автор теми з кислою мордою, дивиться на все і всіх зверхньо ( фу, як вони тут можуть жити) а потім ´то може тому що ви ´ морду кривите´(с)´(с)? Та ні, не перекладайте з хворої голови на здорову. Якби хтось приїхав у Харків і почав все критикувати, то реакція її жителів була б така сама
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляНекомильфо
І що? Він і є нащадок кгбістів
Бойова• 04 июня 2025
у меня муж львовский, но в Киеве учился и так и живет с 16 лет. Естественно, мы ездим во Львов регулярно. К счастью, несколько лет назад свекры переехали в дом за город, поэтому в сам Львов мы практически не ездим. Что меня там больше всего бесило - это пробки. Никогда нельзя никуда приехать вовремя. Ни с кем нельзя нормально договориться. Выходишь либо сильно заранее и ждешь - либо опаздываешь. Ну и самомнение жителей города, конечно, зашкаливает))