Пишу каліграфічно• 04 июня 2025

Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в пат

Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в патріотів. Це моя особиста думка після повернення звідти
сами знаете кто• 04 июня 2025
Ответ дляОченьценная
Я ще до війни це помітила- мені не сподобалось ні кава,ні їжа в їх розкручених закладах. Пиво в ’Правді’ теж не смачне. Повне розчарування. І люди противні.
Удалено администрацией...
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ длясами знаете кто
Город в который не хочется вернуться :) Сразу скажу, что кофе в Львивьська Кавьярня нравится. Все остальное - сырость в старых домах, посредственная кухня - кроме ресторана Оливка да и архитектура - 4 дома построенные австрийцами - так себе. Один раз посмотреть и попробовать, чтобы понять - не моё.

Вот Одесса это да :)
Одеса нічим не краще.
Каналізація в море, старий фонд падає на голову, набережна вся продана.
Захаращена і знищена Одеса
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Согласен,запах фиг с ним
Во львове будет интересно пенсионерам,патриархальная тишина
Нет того движа как в столице или одессе у молодежи
А Днепр Харьков? Там тоже бурлит кипит жизнь. Мне после сонной Европы даже в моём провинциальном маленьком городке Горишние Плавни(Комсомольск) и то кажется жизнь бурлит
Покращена• 04 июня 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Тролі без фантазії.
Тільки ж вчора було про смердючу Одесу.

Тупі кацапські вкиди за два фублі.
Саме цікаве що в темі про Одесу ніхто автора не підтримав, а в темі про Львів половина погодиться з автором ще й своє ,,фу,, докине. Все що потрібно знати про ставлення українців до заходу. Самі ж його відділяють від решти України, а потім претензії вони неприязні до нас. Яка приязнь може бути до людей які дивляться на тебе зверхньо і морду кривлять?
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляЯ только за!
Львів - це як в анекдоті. Не треба плутати туризм з постійним місцем проживання.
І це стосується не лише Львова, так що не ображайтеся місцеві мешканці
Якщо ви думаєте, що львів´яни ( мешканці міста) хочуть приїжджих, то ви помиляєтесь.
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляПугачиха
Из Харькова, из Львова😉
Никто не говорит я из Харькова😁 правильно ´ с Харькова´🤭🤭🤭
Кстати - изо Львова правильно
Коко На Страже• 04 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
Я приехала во Львов ночью 10 марта 22 года. То на украинском разговаривала только вахтёрша в общежитии. Вся тро, волонтеры и вообще все говорили исключительно на русском)) потом мы правда столкнулись с продавцами в магазинах то там нас за наш русский язык ненавидели) Но было уже поздно я уже полюбила Львов
Продавцы такие и в Киевской области есть, и в Запорожской, лично столкнулась) правда в Киевской в итоге сказали говори лучше как тебе проще, но это было ещё до 14 года
Не вмію заміряти• 04 июня 2025
Ответ дляКапитанша
ви б написали де пили каву у Львові і що відвідали, а так на який конструктивний діалог ви розраховуєте? Вас питають де каву пили - відповіді 0
До прикладу, не смакувала вам кава у Вірменці? Думаєте інші прикидаються, що там смачно і дусяться тою кавою?
Які заклади, які події ви відвідали? Може, ваш маршрут Криївка-аромакава-шоколадна майстерня-копальня кави-львівські круасани? Тоді які питання
Авториця піде гуглить.Бо тих назв їй невіідомо.100 відсотково.
Пупуговка• 04 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
Кстати - изо Львова правильно
Хороший у вас ник, прям в точку)
Пупуговка• 04 июня 2025
Місто, як місто. Може просто не ваше. І кава там є дуже смачна, але не скрізь.
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляПупуговка
Хороший у вас ник, прям в точку)
Не жили Вы в Харькове. Скорее всего и не были даже.
Это была ирония. Видимо вам недоступная. Я знаю что правильно писать из Харькова и ИЗО Львова.
Оно само купилось• 04 июня 2025
так, з якого Ви міста?
Щось не відповідаєте
Столічна штучка• 04 июня 2025
Город как город, как турист была раз 10, мне чем то Краков напоминает . Жить бы не хотела, мне Одесса ближе😍
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляПокращена
То може тому що ви ’морду кривите’ (с)?
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляОно само купилось
так, з якого Ви міста?
Щось не відповідаєте
Це не має жодного значення. Ви мене збираєтесь судити за пропискою?
Інно4каа• 04 июня 2025
Ответ дляБезсовісна кума
Ми теж з сестрою були здивовані, типу живучи в києві, маючи поділ, чому ми тцди поїхали але чк гастротур, то зачьот. Смачніших тістечок ніж в аптеці іларіонових я не їла ніколи. Мивзяли три різних і вони всі були божествені. Реберня також сподобалась, за недорого наїстись смачно, то вдача.
аптека Іонових?
Броніки для Моніки• 04 июня 2025
боже тут почитать так с ума можно сойти, , всем все воняет все города воняют , где вы такие беретесь
Вареничніца• 04 июня 2025
вернитесь в парыж
Вареничніца• 04 июня 2025
ша за триль опсирун городов завелся? нельзя забанить что ли?
Коко На Страже• 04 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
А как в Харькове говорят Одесса или Одэсса?)
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляКапитанша
Скрізь пили. І у цих закладах, і у ресторані готелю ’Леополіс’ пили, де зупинялися, коли були у відрядженні. Але повторюся, нічого особливого
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляВареничніца
За что?
Ща как дам• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
За что?
Москва бліже по духу?
Некомильфо• 04 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ага, ’три поколения’ москалі до Львова в 1939 прийшли - корінні галичани
Ще скажіть, що Данило Галицький був русскоязычным))
Що тут тільки не напишуть))
Так людині 1940 року народження вже 85 років. В неї вже не тільки онуки, а й правнуки можуть бути. Так що про три покоління, то реальна інформація. Час летить
Фенте Фря• 04 июня 2025
Ответ дляПокращена
Справа в тому, що спершу морду кривлять львівяни, а це просто реакція. І Захід не весь однаковий, не треба рівняти.
Борода• 04 июня 2025
Ответ дляПокращена
Проблема в іншому - у нас і в багатьох містах відкрились ’Львввські кав ярні’ або ще якись ’Львівські....’ заклади. Ос там під маркої вашого міста пролають якесь ЛАЙНО по шаленим цінам.
Відвідувччі можуть і взагалі не були у Львові - НІКОЛИ.
Але мають якесь враження і тому ставлять діслайки.

Зарееструйте марку, не дозаоляйтее використовувати стороннім бізнесменам з інших міст України - так і вирішете проблему.

І у мене погане враження після відвідування Львівської кав´рні на ЦУ . А щей найпоганіша кава зі Львова з магазину. Якесь сухе не можливо заварити.
Покращена• 04 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
То може тому що ви ’морду кривите’ (с)?
´погана кава, запах каналізації, всі грають в патріотів´(с). Уже саме за себе говорить. Негативне налаштування навіть не до жителів заходу, а до географічного положення міста. І ходить такий автор теми з кислою мордою, дивиться на все і всіх зверхньо ( фу, як вони тут можуть жити) а потім ´то може тому що ви ´ морду кривите´(с)´(с)? Та ні, не перекладайте з хворої голови на здорову. Якби хтось приїхав у Харків і почав все критикувати, то реакція її жителів була б така сама
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляНекомильфо
І що? Він і є нащадок кгбістів
Бойова• 04 июня 2025
у меня муж львовский, но в Киеве учился и так и живет с 16 лет. Естественно, мы ездим во Львов регулярно. К счастью, несколько лет назад свекры переехали в дом за город, поэтому в сам Львов мы практически не ездим. Что меня там больше всего бесило - это пробки. Никогда нельзя никуда приехать вовремя. Ни с кем нельзя нормально договориться. Выходишь либо сильно заранее и ждешь - либо опаздываешь. Ну и самомнение жителей города, конечно, зашкаливает))
Nata-ec10• 04 июня 2025
А які міста вам подобаються?
Слухаю уважно де не смердить? Мені подобається Львів і бажано українською розмовляти. Люди привітні. В Харкові навчалась і жила в області. Зараз в Києві і живу тут довго. Кругом ж різні люди.