Пишу каліграфічно• 04 июня 2025

Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в пат

Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в патріотів. Це моя особиста думка після повернення звідти
Успокойся_Успокойся• 04 июня 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Ору з цих тролів самоучок. Але найбільше з тих, хто на ці провокації ведеться. Залиште цих тролів - хай собі пітушаться в темі. Через 10 хв набридне.
Я переважно скаржуся на такі теми і прохожу повз, але інколи я в тонусі, тоді не тільки скаржуся
Работать надо• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Так, особливо коли це зручно — на каві, вишиванці й при фонтані. А коли далі Львова — то вже хай патріотизмом інші займаються, правда ж?
Ви зі сходу, я вгадала?
Работать надо• 04 июня 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Русня зовсім розгубилася після Дня Малюка, я гадала будуть що не тема про арєшнік та про всім триндець, спасайся кто может, а тут шось таке невиразне, мабуть своїми ж вонючими містами й навіяне.
Почалося обс*рання окремо міст і українок в цілому.
Нічний дожор• 04 июня 2025
Ответ дляЗ бісиками
Приложух немає. Є додатки.
Окей
Дайте ссылку
Бджолина королева• 04 июня 2025
Мені подобається тільки европейська архітектура , все .
Капитанша• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Я не поділяю міста на улюблені й неулюблені. Просто намагаюсь бачити речі такими, які вони є — без прикрас.
ви б написали де пили каву у Львові і що відвідали, а так на який конструктивний діалог ви розраховуєте? Вас питають де каву пили - відповіді 0
До прикладу, не смакувала вам кава у Вірменці? Думаєте інші прикидаються, що там смачно і дусяться тою кавою?
Які заклади, які події ви відвідали? Може, ваш маршрут Криївка-аромакава-шоколадна майстерня-копальня кави-львівські круасани? Тоді які питання
Екатерина27• 04 июня 2025
Никогда не была фанаткой Львова. А уж с началом войны, так и подавно. Больших маркитанцев еще поискать нужно
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляПП-шница
По сравнению с Харьковом, Киевом такэ конечно. Никогда бы там не жила, да и для туризма 🤮
Так кому ви треба у Львові ))
Коко На Страже• 04 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ага, ’три поколения’ москалі до Львова в 1939 прийшли - корінні галичани
Ще скажіть, що Данило Галицький був русскоязычным))
Що тут тільки не напишуть))
Она, её сын, её отец - это сколько поколений?
Ну и да, я больше верю тем, кого знаю лично. А вопрос про язык задала ей одним из первых при знакомстве.
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ясно, отєц старий КГБіст. Непотріб
Некомильфо• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Бо розпіарена. Але на смак - таке собі
Ми були у Львові тиждень тому. Зайшли в першу ліпшу затишну кав´ярню - чудова кава. Потім зайшли у Львівську майстерню шоколаду - цінник в два рази вищий, але кава не смачна.
Але ж це не означає, що у Львові вся кава погана.
Мені Львів подобається, часто там буваю, бо життя закинуло у сусідню область.
Менее Более• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
О, як мило — ви всерйоз думаєте, що здатні визначати, хто має право на об’єктивну думку. Це так... зворушливо по-провінційному.
О яка аристократка у нас тут з´явилась
Не вмію заміряти• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Провінційним є саме Ваш перший претензійний пост.
Работать надо• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Авторе, а ви з якого непровінційного міста завітали до Львова?
Некомильфо• 04 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Нет
5 место по количеству населения, что не так?
Не вмію заміряти• 04 июня 2025
Ответ дляРеанимация
Вчора Одесса смерділа, а сьогодні Львів?
Кацапкам всі наші міста не такі.Користуються гугл-перекладачем і поливають все гівном,яке в них всередині.
Не вмію заміряти• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Спокійно, я не намагалася сподобатися Львову чи його фан-клубу. Мене цікавлять міста з характером, а не з ностальгією по шароварному модерну.
Шароварний?Це Ваша найкраща характеристика собі.З претензіями
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляЕкатерина27
А Львову що, потрібно фанати?
Не вмію заміряти• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Удалено администрацией...
AnnaOst• 04 июня 2025
Львів такий самий як і більшість туристичних міст. Мені Франківськ кращий по всім параметрам. Але у Львові є своя неповторна атмосфера. Найбільше мене особисто бістди львівські воді і пішоходи
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляAnnaOst
Те, що вони їздять і ходять по Львову, зовсім не означає, що львів´яни
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Удалено администрацией...
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
Во Львове очень много русскоязычных, сейчас может и по переходили на украинский, а раньше мы работали с львовянами - чистый русский язык и знакомый женился на львовянке, вся её семья три поколения русскоязычные
Я приехала во Львов ночью 10 марта 22 года. То на украинском разговаривала только вахтёрша в общежитии. Вся тро, волонтеры и вообще все говорили исключительно на русском)) потом мы правда столкнулись с продавцами в магазинах то там нас за наш русский язык ненавидели) Но было уже поздно я уже полюбила Львов
Инстагра_мерша• 04 июня 2025
Ответ дляДело было давно
Я люблю мой Харьков. Но уверена, что сейчас Ха начнут тоже какашками закидывать)))
И вообще, дело не в городе, а в людях, которые вам там повстречались
Звернула увагу на тенденцію, що харків´яни дуже люблять своє місто
Не вмію заміряти• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Удалено администрацией...
В мене до таких люті нема.Ви незнаєте історії України і поливаєте брудом наші міста.Своїми порадами скористайтеся самі.Хоча Мавпу розмішити можна лише показавши палець.Ви тому приклад.
автор Пишу каліграфічно • 04 июня 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
’Не знаєте’. Вам треба більше читати.
сами знаете кто• 04 июня 2025
Город в который не хочется вернуться :) Сразу скажу, что кофе в Львивьська Кавьярня нравится. Все остальное - сырость в старых домах, посредственная кухня - кроме ресторана Оливка да и архитектура - 4 дома построенные австрийцами - так себе. Один раз посмотреть и попробовать, чтобы понять - не моё.

Вот Одесса это да :)
Колгоспниця• 04 июня 2025
Ответ длясами знаете кто

Вот Одесса это да :)
Одесса - One love🤗
младокошкина• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Удалено администрацией...
Вас тут всі питають, з якого ви міста. Чому морозитесь? Хоча і збрехати можна. Хіба що адміни вас відкриють
Я только за!• 04 июня 2025
Львів - це як в анекдоті. Не треба плутати туризм з постійним місцем проживання.
І це стосується не лише Львова, так що не ображайтеся місцеві мешканці