Пишу каліграфічно• 04 июня 2025
Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в пат
Львів переоцінений. Ну чесно. Погана кава, запах каналізації, і всі грають в патріотів. Це моя особиста думка після повернення звідти
Успокойся_Успокойся• 04 июня 2025
Русня зовсім розгубилася після Дня Малюка, я гадала будуть що не тема про арєшнік та про всім триндець, спасайся кто может, а тут шось таке невиразне, мабуть своїми ж вонючими містами й навіяне.
Вимагаю спілкування• 04 июня 2025
Львов очень хороший город просто не всем подходит, но если туристом ехать то там полный кайф, а кофе реально в последние годы испортился, раньше очень вкусный был, но возможно как и в любом городе места надо знать где попробовать вкусный.
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Якщо будь-яка думка, яка не вкладається у вашу крихку картину світу, — це русня, то питання не до мене
Бабо-лебідка• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Автор, а які міста в Україні вам подобаються?
Кумася• 04 июня 2025
Ответ дляКотомафия
Во Львове никогда не был вкусный кофе. Его и пить не хочется. И это не только мое мнение.
а де ви пили несмачну каву у Львові?))
Успокойся_Успокойся• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
На своє дзеркало спешу подивилась би, засмерділась мабуть вже вдома по самі вуха, а про Львів теми строчить, ну у кого що болить, як то кажуть.
Гостра на язик• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Ваші коментарі - це шедевр, все ж таки штучний інтелект допомагає, але було би добре вам мати свій
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Я не поділяю міста на улюблені й неулюблені. Просто намагаюсь бачити речі такими, які вони є — без прикрас.
Will_Be...• 04 июня 2025
Ответ дляШалена красуня
Аварийные балконы приватизированного жилья должны ремонтировать собственники, то что ремонт дорогостоящий и у собственников нет денег, то уже другой вопрос.
У нас в городе, не смотря на приватизацию, город помогает содержать дома в порядке - и штукатурит снаружи, и балконы ремонтирует, а не вешает таблички ’осторожно! Аварийные балконы’.
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ваші образи — це не відповідь. Це захист від реальності, яка не вкладається у вашу легенду.
Котомафия• 04 июня 2025
Ответ дляCoffee is Love
Емм... щойно привезла каву з Ужгорода. А ви і далі не знайте.
И кто же это кофе вырастил, аа?
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляГостра на язик
У світі, де кожен другий намагається вкусити — спокійна аргументована думка вже виглядає як штучний інтелект. Це радше про ваш фон, ніж про мій стиль.
Успокойся_Успокойся• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Та це не образи, боже збав, то констатація факта, людина всюди бачить те, що сама собою являє.
Коко На Страже• 04 июня 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Кульпарків) багато російськомовних звертаються, вимушена міра
Во Львове очень много русскоязычных, сейчас может и по переходили на украинский, а раньше мы работали с львовянами - чистый русский язык и знакомый женился на львовянке, вся её семья три поколения русскоязычные
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Якби кожне хамство можна було видати за констатацію факта, світ би давно потонув у істинах
Пишу каліграфічно
• 04 июня 2025
Ответ дляOlga_72
Вчора було про Одесу, сьогодні трольна тема про Львів. Купить вже тест на ковід, і не пийте каву за межами дому.
Дякую за турботу. Коли в людини починається алергія на теми — це ще не ковід, але вже симптом
ПП-шница• 04 июня 2025
По сравнению с Харьковом, Киевом такэ конечно. Никогда бы там не жила, да и для туризма 🤮
Бавовнятий Пупс• 04 июня 2025
Ответ дляКоко На Страже
Ага, ’три поколения’
москалі до Львова в 1939 прийшли - корінні галичани
Ще скажіть, що Данило Галицький був русскоязычным))
Що тут тільки не напишуть))
Успокойся_Успокойся• 04 июня 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Ну звісно йому у ваших потонути краще, як людині усе таке Одеса, Львів, Київ, то то, мабуть, щось не так з людиною.
Лунтик-паунтик• 04 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Если туда будут меньше ехать- львов немножко офигеет
Он ждёт ’приехавших’ . Он за этот счёт и живёт
так он і будет жить, никуда не денутся те, кто едет по работе или по желанию.
Успокойся_Успокойся• 04 июня 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
у мене ніколи не було якихось особливих очікувань від Львова, і не було бажання поїхаті туди у відпустку. Але довелось їздити по роботі. І я його по-справжньому полюбила.
Не знаю, де ви жили, що вам смерділо, зупинялась в нормальних готелях, мені не смердліло. Кава - така ж я к і в Києві, патріоти - такі ж як і в Кєві, зовні їх визначити неможливо, хто партіот, а хто ні.
Загалом, якщо такі як ви будуть менше туди їхати, то це ж добре. Ще ж є українскький Луганськ і Донецьк, можливо там вам не смердітиме, і патріоти там вам не будуть муляти очі)
Боже, та перед ким ви розпинаєтеся, ніхто ніде не був, у вчорашній темі про Одесу, назву міста змінили
З бісиками• 04 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Или трамваи новые пустят?
Чтоб туристы не терялись?
Или нормальную приложуху как добраться до места?
Чтоб туристы не терялись?
Приложух немає. Є додатки.
Гостра на язик• 04 июня 2025
Автор, ви тут як аніматор петросян, з вас всі сміються, а ви продовжуєте строчити свої коментарі...
З бісиками• 04 июня 2025
Ответ дляНічний дожор
Та ви шо.
Успокойся_Успокойся• 04 июня 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
де беруть хороші кавові зерна , там і хороший, з ростом цін, мабуть, намагаються економити, щоб ціну не сильно підвищувати от і беруть дешевші
Ду да ду да ду• 04 июня 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ору з цих тролів самоучок. Але найбільше з тих, хто на ці провокації ведеться. Залиште цих тролів - хай собі пітушаться в темі. Через 10 хв набридне.